Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilimsever bir kardeşimize destek

calimero

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

hayır bu durum bir de fazla kilosu var, bilmem ne diye de böyle değil.

kızın örneğinde oraya odaklanmış, sadece oymuş gibi öne çıkmış.

kozmetik işi olunca sürekli vloggerlar ile iş yapıyoruz. ben genelde muhatap olmuyorum ama arada sırada bakıyorum alttaki yorumlara. korkunç abi korkunç. insanlar GERÇEKTEN korkunç. ben hayatımda bu kadar katıksız kötülük görmedim. insanların özünü ortaya çıkartıyor herhalde internet.

http://www.quotesvalley.com/images/31/man-is-least-himself-when-he-talks-in-his-own-person-give-him-a-mask-and-he-will-tell-you-the-truth-4.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

kiz kilolu olmasa gene laf atacak bir sey bulurlar, o yastaki cocuklar tam yamyam bi de internetle birlesince termonukleer reaksiyon oluyor

Kız kilolu olmasa tam tersi, çok güzel, çok kültürlü bir kız olsa bu sefer de "Anaam hepsi senin mi?"ciler dolacak.(Ki muhtemelen en az kırıcı olan bu olur. Ne küfürler, ne sübyanlar döner.) Kaçış yok maalesef bundan.
Sosyal ağlarda paylaş

ne kadar güzel olursan ol, ne kadar başarılı olursan ol, ne kadar akıllı olursan ol, ürettiğin içerik ne olursa olsun yine laf yiyeceksin. 2 sene sırf şu dangalak veletlerle uğraştım ben. dediğim gibi ben 20 yasındaydım, ya umursamıyordum ya da söyleniyordum yayında. büyük bir kitleye hitap ettiğim için en azından içlerinden birini kurtarabilirim inancıyla yapmayın etmeyin şeklinde yapıcı davranmaya çalışıyordum. çünkü yaşın bahanesi yok abi. ben de 10 yaşında oldum, 12 yaşından beri internet kullanıyorum ve hayatım boyunca kimseyi bullylemedim. ailede problem var desen yok diyen de çıkacak. yetiştirme tarzı sıkıntılı desen yok diyen çıkacak. bilemiyorum arpası nerede kaçtı bu çocukların.
Sosyal ağlarda paylaş

Youtube yaş ortalaması 12 ve izledikleri adamların iq ortalaması 25 olduğu için böyle. Küfrü, aşağılamayı iyi bir şey zannediyolar. Yaptıkları tüm aptallıkları troll zanneden bir kitle işte. Aileden daha çok da izledikleri adamlar bunların suçlusu. Aileden zaten ilgi görmemiş, eline tablet verip atmış köşeye cocuğu. Çocuk da orada kendini bi yere ait zannedince aynısını yapmaya kalkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Flam said:

yuh. alıcı gözle mi baktın el kadar çocuğa.

küfür edenler de zaten el kadar çocuk lise ortaokul hepsi hayatına sıçacak işte hepsinin mis iktidarsız olucaklar travma sahibi olucaklar o yea psfdjg çok pislik düşünüyorum ama olması gereken bu. belki akıllanırlar o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

https://www.youtube.com/watch?v=5BEVHA9567Q&feature=share

güzel filan olur mu bilmem de tipine bakınca Jr. Afet Güçverir öğretmen gördüm ben orada :)

umarım ileride o dizi karakterini gerçek hayatta yaşatırcasına yepyeni ve güzel nesillerin yetişmesi için ömrünü harcar, bizler de "küçücüktü ufacıktı kerata" muhabbeti yapar güleriz.

sadece böyle inançlı, akıllı çocukları gördüğüm zaman çocuğum olsun istiyorum... sokakta anıra anıra gezen binlerce çocuk görüp her dakika uyuz oluyorum geriye kalan zamanlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...