Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix Türkiye

GERGE

Öne çıkan mesajlar

On 04.02.2019 at 01:05, Lopeth dedi ki:

aldıkları paraya göre çeviri yapıyorlar gerçi, düzgün bir altyazı görmek oldukça zor

hayvan gibi para döküyor netflix abi. bu işten anlamamaları yüzünden bok gibi insanlarla doldu pool. savaşıyoruz elimizden geldiğince bakalım...

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

rütük beyimiz lisans istiyormuş internet yayınları için.

internet-radyo 10k, internet-tv ve internet-istediğiniİzle 100k tl imiş.

bunla yetinir mı peki rütük? tabiki hayır ayıplı dizileri komple kaldırır. lucifer dinimize küfrediyor diye yasaklar. sigaralara alkole de sansür gelir. mis gibi.

rütük diye bir kuruluş neden var bu ülkede ya. ben istemiyorum, demokratik hakkımızı kullanıp oylayamıyor muyuz kalkması için?

Sosyal ağlarda paylaş

53 dakika önce, Sam dedi ki:

bilmiyorum muhalefet partilerinden filan da neden hiç ses çıkmıyor, kim seçilse devam ettirecek gibi. 90'larda çıkmıştı bu bela zaten.

Çıkıyor, bugün bu olayın gidebileceği tehlikeli noktalarla ilgili açıklamalar yapan RTÜK üyesi Faruk Bildirici CHPli. Daha doğrusu CHP'nin kontenjanından RTÜK'e girecek.

Komutan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 21.03.2019 at 17:41, PrudenT dedi ki:

hayvan gibi para döküyor netflix abi. bu işten anlamamaları yüzünden bok gibi insanlarla doldu pool. savaşıyoruz elimizden geldiğince bakalım...

amazon prime dizilerindeki altyazıları kimler çeviriyor, başka şirket mi veya? onlar çok daha iyi netflixe göre. hem context tutuyor hem de olmayacak deyimleri güzel lokalleştiriyorlar. bosch ve boys izledim gerçi bir tek sdf.

Sosyal ağlarda paylaş

23 dakika önce, goldbären dedi ki:

amazon prime dizilerindeki altyazıları kimler çeviriyor, başka şirket mi veya? onlar çok daha iyi netflixe göre. hem context tutuyor hem de olmayacak deyimleri güzel lokalleştiriyorlar. bosch ve boys izledim gerçi bir tek sdf.

başka. oraya da çalışıyorum ama dediğin gibi çok daha iyi. çünkü anlamadığı işe kendisi bulaşmak yerine sektörde tecrübesi olan bir şirketle çalışmayı seçti adamlar. işin kötüsü amazondaki çevirileri yapanlar epey daha az kazanıyor burdaki angutlara göre afsffa

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...