Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

God of War 4

progamer

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

işte assassins creed olan bir şeyden iyi bir şey çıkma ihtimali yok ya

derail etmek gibi olmasin topic gow topici ama son cikan odyssey de muthis bir emek var, ve resmen adamlar son yillarin open world'lerini toplayip harmanlayip cok ta guzel bir oyun cikarmislar, eksikleri hala olsa da.

Son oyunu oynamadiysan bir sans vermeni oneririm. Benim gibi oyunlardan cok cabuk bayan birine bile 40 saati devirtmeyi basardi oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu tarz semi-açık dünya oyunlarını daha çok seviyorum kesinlikle. yakın zamanda gowdan önce dishonored oynamıştım o da bunun bir tık altıydı. hikaye ilerlerken gelen bölümlerdeki harita genişliği izin verdiği sürece açık dünya sadece.

özgürlüğü tamamen değil biraz kısıtlıyor ama tamamen açık dünya olduğunda da sırf dünyayı doldurmak için alakasız, o sıradaki oyun temposu ile tamamen kopuk görevler yapmak zorunda kalıp oyunun havasını kaçırabiliyorlar. her oyun açık dünyayı kaldıramaz o yüzden bence güzel bir çözüm oldu bu tarz. umarım daha böyle hikayesi sağlam oyun çıkar karşımıza.
Sosyal ağlarda paylaş

nasil bir cozum getirilebilir ki ona, bir yerde haritayi limitlemen lazim, her limitlencek yere dag nehir vs koysan bu sefer de irite edicek oynayani.
Yillardir bu sekilde zaten haritadaki gecilemeyen yer cozumu :) koy bi agac dali gidemesin adam :)

Bir de iste gerald tavuk pesinden kosturur, cok siritmaz sonucta kir dugunu gordu mu dayanamayip giden bir arkadasimiz sdf

ama kratos u dusunemiyorum, arkadasinin dugununde dans ederken dsfsdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

işte assassins creed olan bir şeyden iyi bir şey çıkma ihtimali yok ya

Olm ne abartıyorsunuz ya.

AC'nin boka sardığı title'ları mevcut, ama genel olarak başarılı bir seri. Origins ve Odyssey gayet iyi açık dünya oyunları. Her oyunun main quest'lerinde ve side quest'lerinde Witcher 3 kalitesi bekler gibi oldunuz, tabi ki bir sürü repetitive şeyler olacak, gereksiz detaylar olacak.

Unity mesela dev hayal kırıklığıdır AC serisinde, Syndicate de kısmen başarısız sayılır. Black Flag naval combat konusunda çığır açan bir open world mesela, ama AC'nin konudan en çok uzaklaşmaya başladığı oyunu ve en karizmatik baş rollerden birine sahip olsa Assassin'lik kavramından uzak.

Ezio'nun olduğu dönem de altın dönem işte. Son 2 oyun ile epey toparladılar ve GOTY'de yarışacak oyunlar yapmaya başladılar.
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

ben böyle skill sisteminin yarı UO yarı skyrim gibi olduğu. training falan yaparak çeşitli skillerimizi geliştirdiğimiz. bir köye girdiğimizde oranın amelelerine gelin koçlar eğitim vereyim size diyerek para kazandığımız falan bir şey istiyorum kratos dan

adshah çok saçma geldi ama güzel olur

mount & blade warband, go
gameplay farklı ama idare edicen artık sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 yıl sonra ...

Boş konuşmuş. Aynısını (varsa) zenci kültürüyle ilgili bir mitte yapabilir mi? Sjw korkusundan düşünemez bile. Ama koy bembeyaz kuzeylilerin içine zenciyi ki whitewash olmasın. Zenci olmasından rahatsız değilim, ama böyle iki yüzlü ve popülist davranışlardan rahatsızım. Bıktım her haltın içinde böyle şeylerle karşılaşmaktan. 

Sosyal ağlarda paylaş

Objektif bir şekilde bakıldığında ("zenciden rahatsız değilim" seviyesinde bi objektiflikten bahsetmiyorum) senin argümanın neyse onun ki de aynı seviyede, hatta bir tık üzeri. ama eğer buna boş konuşmak diyorsan ya sen de o kadar boş konuşmuşsundur ya da senin konuşmanda nefret vardır. Seninkinde art niyet ararım.

Açıkçası benim umrumda olmadı ne mavisi, ne siyahı. Ben yeni nesil diye sundukları aletten pek yararlanmayıp ps4'dekiyle aynı gameplay'i koymalarından şikayetçiyim. 

Sosyal ağlarda paylaş

@razzRaziel ayni degil ki, var olan seyi degistiriyor adam ve onu savunmak icin mavi cuce yok falan diye konuyu saptiriyor. Angrboda'yla ilgili tek bir nokta yoktur binlerce yillik kulliyatin icerisinde zenci olduguna dair. Art niyet ariyorsan eger bunda art niyet aramalisin bence. Sjw sacmaliginin bu kadar ayyuka cikarildigi, ghostbusters'tan tut star wars'a kadar hep ayni agendanin insanlarin gozune sokuldugu bir ortamda dikkatini cekmemisse bu durum o da senin konudan alakasiz olusundandir. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...