Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

God of War 4

progamer

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
boss sayisi cok az degil mi ya

herhalde bi 10-12 saat oynamisimdir tek boss gordum.

boss

dagin tepesindeki lightning dragon

hemen hemen butun skilleri unlock ettigimden yola cikarak oyunun en azindan yarisini bitirdigimi dusunuyorum.

oyun guzel de biz GOW'u QTE'li boss fightlari icin sevmistik sanki
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Ahaha aynen 1 aydır ne açsam 30dk sonra kapatıyorum. 95-98 yıllarında çıkan oyunlarda aldığım o keyif hazzı yıllar sonra tekrar yaşadım onun etkisi büyük ihtimal. Yıllar içinde yavaş yavaş kaybolan kalite birden geri geldi sonra platin yapıp suyunu çıkarınca hangi oyuna geçsem o kalite kaybı dan diye yüzüme çarpmaya başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
oo souls gibi iki vurusta oluyosun diye basladim, cuk kadar odaya sikisan kamera yuzunden 50k soul kaybedip son 1 saati tekrar oynamayi hic ozlemedigimi farkettim, son valkyrie'ye saatler harcadiysam da surekli eglendirdi, baya tuttum. hikaye de guzeldi

combati buna benzer baska oyun var mi ps4'te ? nioh aldim ama hic sarmadi
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
Alabileceği ödülleri aldı ona bir şey demiyorum ama kesinlikle müzik ödülünün de sahibi olmalıydı. En iyi anlatım konusunda rdr2 yan görevler ve daha eğlenceli bir dünya ile öne çıktı ki bence de hakkı.

Edit: Gerçi rdr2 için alacak ödül kalmamış pek bir daha listeye bakınca.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
DareJedi said:

Alabileceği ödülleri aldı ona bir şey demiyorum ama kesinlikle müzik ödülünün de sahibi olmalıydı. En iyi anlatım konusunda rdr2 yan görevler ve daha eğlenceli bir dünya ile öne çıktı ki bence de hakkı.

Edit: Gerçi rdr2 için alacak ödül kalmamış pek bir daha listeye bakınca.

muzik konusunda ac odyssey (ne zor lan yazmasi) de bayagi iddali. Bir de yunan ezgileri, kulagimiza yakin diye sanirim, ayrica bir begendim.

Sirf su gemide yolculuk ederken soylenen marslardan almasi lazim bir odul :)

bir de su sarki, gozumu kapatinca bile calmaya devam ediyor :)
http://www.youtube.com/watch?v=ldkF8p_Mjtg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...