Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

God of War 4

progamer

Öne çıkan mesajlar

Valla ben de bulabildiğim her köşeye gidiyorum, chestleri açmaya kasıyorum falan.

Alfheim bitirmeyen açmasın

Alfheim'i yeni bitirdim daha. Dark Elf bossu olan Svartafujurhdfglk mıdır nedir onu indirip Midgard'a geri döndüm işte. Baya keyifli şu ana kadar. Ama Stranger fightından sonra bu 2. boss biraz sönük kaldı ve bir de boss sayısı totalde az olacak sanki.

Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

DarKRideR said:

ulan niye sattım ps4'ü, derslerin hepsini verdim bitti kursun %90'ı resmen şimdi aleti arıyorum asdhfds

harbi iyi mi lan, anlatsanıza :( :(

Bitti mi sınavlar :) gg geçmiş olsun

Bizi de yolladılar edremite, pc kasasını getirdim ps4 ü de getirdim :D ama internet leşş. Alıp indiremiyorum oyunu :/

ahaha bitirin abi siz bi an önce oynarsın 2 ay sonra benim daha ona da var 6 ay min asdf
Sosyal ağlarda paylaş

linç ediceksiniz ama beni çok çok sarmadı
yani eski gow serisi gibi hareketli bir oyun bekliyordum,
inanılmaz yavaş tempolu geldi sanki gow değil for honor oynuyorum.
bir de çok fazla witcher3 oynadığımdan heralde bu da witcher benzeri combat olunca aynı hevesle oynayamadım

bir diğeri de çok fazla antin kuntin şey var, yok armor upgrade et yok talisman topla yok incik topla çiçek topla. harita koymuşlar portal koymuşlar, e open world yapsaydınız bari bunları koymuşken. yine gow un güzelliği o hayvan gibi lineer olmasındandı, kafaya takmadan portal mortal yardırıyorduk.

bir de kamera elemana çok yakın arkada ne oluyor bitiyor anlamak mümkün değil, tüm damage'leri arkadan yiyorum zaten.

çocuk olayı seven sevmeyen kişisel bişi ama tabii ama ben sevmedim, yani kratos dediğin adam zeusu pataklamış fln sonra çocuğu avutmalar fln, inş ilerde ölüyordur da tek devam ederiz yine.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar god of war serisine devam oyunu yapsa adını gow-4 koyarlardı (evet bizim başlıkta bunu koymuş olmamız faili var sdsafa)

ama bambaşka bir oyun yaptıklarından god of war demişler sadece.
sıfırdan yeni bir oyun serisi olarak değerlendirip artılarına eksilerine bakmak gerek.

eski gow'lar ile kıyaslayıp olmuş olmamış demek haksızlık çünkü başka oyun türleri ikisi
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

inanılmaz yavaş tempolu geldi sanki gow değil for honor oynuyorum.
bir de çok fazla witcher3 oynadığımdan heralde bu da witcher benzeri combat olunca aynı hevesle oynayamadım

Oyunun temposu yavaş değil, daha yeni başlamışsın muhtemelen, aksine oyun akıyor, sadece combat lar artık daha ds, ben hiç w3 tadı almadım ilginç
senko said:

bir diğeri de çok fazla antin kuntin şey var, yok armor upgrade et yok talisman topla yok incik topla çiçek topla. harita koymuşlar portal koymuşlar, e open world yapsaydınız bari bunları koymuşken. yine gow un güzelliği o hayvan gibi lineer olmasındandı, kafaya takmadan portal mortal yardırıyorduk.

Oyunu asıl uzatan ve güzel yapan şeyler bunlar zaten, çok güzel yedirmişler
senko said:

bir de kamera elemana çok yakın arkada ne oluyor bitiyor anlamak mümkün değil, tüm damage'leri arkadan yiyorum zaten.

Oyun indcator leri gösteriyor oklarla sana ne olduğunu, yerini. Renklere göre ayırabilirsin, o yetmiyorsa çocuk da uyarıyor zaten arkandan yiyeceksen darbeyi
senko said:

çocuk olayı seven sevmeyen kişisel bişi ama tabii ama ben sevmedim, yani kratos dediğin adam zeusu pataklamış fln sonra çocuğu avutmalar fln, inş ilerde ölüyordur da tek devam ederiz yine.

Oyun boyunca çocuğu avutmadı kratos, hem daha başlardasın, onu nerden çıkardın acaba. Hatta çocuğa verdiği en olumlu cevap "sufficent"
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

adamlar god of war serisine devam oyunu yapsa adını gow-4 koyarlardı (evet bizim başlıkta bunu koymuş olmamız faili var sdsafa)

ama bambaşka bir oyun yaptıklarından god of war demişler sadece.
sıfırdan yeni bir oyun serisi olarak değerlendirip artılarına eksilerine bakmak gerek.

eski gow'lar ile kıyaslayıp olmuş olmamış demek haksızlık çünkü başka oyun türleri ikisi

Olmamis demiyorum ya, kalite akiyor oyundan, hayvan gibi emek oldugu asikar.

Ama benim tam sevdigim oyun tarzi degil iste, zaten bu bayagi kisisel bisi.zevk renk olayi sdg
Bana dmc serisi gibi eski gow gibi oyun ver nefes almadan oynarim, gow3 u 2 gunde bitirdiydim cikar cikmaz, ama bu oyun hee iyiymis arada oynarim dedirtti.
Sosyal ağlarda paylaş

@dregloth kamera acisi combat temposu ziplama olmayisi, combatta saga sola adimlama mekanikleri direk w3 dedirtti bana. His bu w3 u hayvan gibi oynayidigim icin istemeden herseyi ona benzetiom belki wdr

Cocugu avutuyor ya baslarda, bazi animasyonlar var tam elini koycakken cocuga çekiyor fln
Kratossun abi ne gerek vardi bebek bakiciligina :)
Cocuga hic upgrade fln vermiom zaten kendi kendine takikiyor sdf
Sosyal ağlarda paylaş

oyun baya iyi ya.

çocuk zaten = tv başındaki biz.

benim o an içimden sorduğum soruyu pat diye çocuk soruyor kratosa mesela. iyi yakalamışlar olayı. mesela last of us oyununda çocuk bana MEH gelmişti ama bunda öyle değil. vıcık vıcık bir ilişkinin zerresi yok. bir de erkek çocuk babası olarak oynayınca daha bir FEELZ oluyor insan asdhfg.

3. bossu da geçtim dün güzeldi o da. :)
Sosyal ağlarda paylaş

hikayenin çocuk üstünden anlatılması orada olay zaten.

sana başlangıçta geçmişi anlatan bir fragman, text vermiyor. karşına çıkan şeyler 993921 yıl önceyle alakalı sana dair şeyler değil...

haliyle çocuğun ağzından çıkan her kelimeyi özenle seçmiş adamlar.

geçmiş oyunlara ufak ufak göndermeler de çok tatlı olmuş bu arada, yan görevde denk geldim ana hikayede var mı bilmiyorum gerçi öyle komik göndermeler
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bir baba edasıyla kendime 1 verdiysem çocuğa 2 verdim hep skill, kıyafet vs konusunda. Çocuk resmen elim ayağım oldu ya bir yandan eşek kadar troll ile boğuşup diğerlerine çocuğu salıp stun ediyorum vs sonra trollden kaçarken stunlara R3 çakıyorum fln her aksiyon bir film resmen. Sırf foto modu gelince bile bir kez daha oynarım kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

bayağı yakınım sanki

[quote="Kratos waged war at the behest of Ares, eventually leading an attack on a village occupied by worshipers of Athena. Unknown to Kratos, Ares had secretly transported Kratos' wife and daughter to the village; during his frenzied attack on its temple, Kratos accidentally killed them. Although Ares believed this act would free Kratos to become the perfect warrior, the Spartan instead renounced his pledge of servitude to the god. The oracle of the destroyed village cursed Kratos by bonding the ashes of his dead family to his skin, turning it ash-white and earning him the nickname, Ghost of Sparta. Plagued by nightmares of his horrible deed, Kratos vowed to serve the other gods in hope of ridding himself of the visions.[23]"]

https://en.wikipedia.org/wiki/God_of_War_(2005_video_game)#cite_note-walkthrough-27
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...