Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hatunlu, ayrılmalı, kavgalı, dramlı hikaye. 3. ve 4. şahıslar dahil. tam sevdiğiniz (+rep)

TheRiverBelow

Öne çıkan mesajlar

Wishmaster said:

sabonis said:

OP biraz erkek kezban olmuş... bilmem kaç yaşında erkekle aynı evde mi kalacak huleaaaaynnn falan modunda.

Tabi ki kalmayacak aynı evde? Hasta mısın? Ne işi var? Bizim vurduğumuz şeyin bu olduğunu mu düşündün cidden? Sen de az ılık değilmişsin sabo. Püü

bana ne lan senin ne yüzden vurduğundan, hastaya bak :D

gider kalır istediği yerde kız. tanışmış olsa da 21 yaşında erkeğin kıza yazdığından işkillense falan hadi neyse.

kezban olup boğmamak lazım hatunu. bırak zaten kalmamış kız. hani kalsa bir nebze atarlanırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

oltaya gelmeyin arkadaşlar.
op şimdi ellerini ovuşturup topladığı materyalleri almancı yengeye sunuyor. al bak böyle düşünüyor insanlar diye.

halbuki 21 yaşındaki mühendis öğrencisinden hiç zarar gelmez. en fazla geçer banyoya osbir çeker usulca. op haksız. darlamış yengeyi boşa. :P
Sosyal ağlarda paylaş

bu arad amühendiste şimdi evde forumu okuyup çalşıyıyodur

"belki şimdi yellozla çok içeriz o bana kafasını yaslar eski günleri anlatmaya başlar yanlışlıkla eli kucağıma düşer şeyime çarpar. "oha bu ne ne kadar büyük der " açar gözleri dolar. sevişmeye başlarız tam bu sırada riverwindin taze sabah simiti girer odaya ooo o ne büyük riverwindinkinin en az hacmen 3 katı der oda soyunur . ııhhhhpss ıhhhppsss.

http://i45.tinypic.com/xqi78o.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

Benim kız arkadaşım, 5 yıldır tanıdığı yakın arkadaşıyla da aynı evde keyfi bi sebepten dolayı kalamaz.

Kadınlar günü kutlu olsun.

şu vesileyle bi tane ciddi postum olsun madem konuda;

kalır kalamaz değil mesele.

koca koca insanlarsınız. o insan bunu normal görüyor, ben kalırım diyorsa yapacak birşey yok. belli bir yaşa gelmiş insanları sırf sevgili sıfatının verdiği güçle kendinizce terbiye etmeye, karakterini şekillendirmeye, ahlak, etik, namus dersi vermeye çalışmayın. yapamazsınız zaten.

ayrıca hem komik oluyor, hem de vaktinize, emeğinize, çektiğiniz strese, üzüntüye yazık.

uzlaşıp anlaşamıyorsanız kasmayın yani. kendinize uygun kişiyi bulana kadar party hard.
Sosyal ağlarda paylaş

Kız omurgasız, sende de hepimizdeki gizli mesih sendromuna altında kamufle olmuş ego problemi var abi.

Bazı şeyleri ne kadar erken kabul edersen o kadar iyi. İnsan degistirilmez abi ilişki için. Her bok için kasarsın, brondur vs vs. Ama romance bunun için düzgün bir platform değil.

Bırak gitsin. İnan iyi olucak yani, naruto yapılacak şey bu değil, bıraktıktan sonra normale dönerken guts kasarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

direk okuyup bodozlama girdim

"
fiziksel olarak kalmasan da o insanların kafasında kalmış kadar oldun. 2 gün sonra ortada kullanacak bir "aile" bahanen olmadığı takdirde sana aynı densizlikte başka birşey soracaklar."

overcontrol diyip çıkıyorum. nasıl sıkboğaz ediyorsun belli değil. İlişki yaşamak bu değil abi biraz rahat olun. karşınızdakine güvenin. uyarmayın demiyorum da.. abartmayın!

evli değilsin bişi değilsin. Çok güvenirsen en kötü aldatılırsın. Ki bence bu da iyi bişi, birisinin gerçek yüzünü görmek.

hep rahat oldum ilişkilerimde, kimseyi sıkboğaz etmedim. Bu yüzden belki hiç terkedilmedim, hep terketmek zorunda kaldım
Sosyal ağlarda paylaş

kız arkadaşın normal olmayabilir insan ilişkilerinde ama sen de tam diğer uçtasın. bu ne güvensizlik bu ne kontrol manyaklığı arkadaş. wow gibi her bokun bop olduğu bir oyunda bile 3 yıllık arkadaşına şifre vermemekle övünüyorsun mesela. kızın seninle alakalı şikeyetleri haklı bence. hayatta her şeyi kontrol edemezsin, her şeyle alakalı tedbir alamazsın. bazen oluruna bırakırsın. kız zaten gidip kalmamış ama onlara da ayıp olmasın diye ailem izin vermiyor demiş. ben olsam muhtemelen ben de öyle yapardım. gidip arkadaşlarına "siz sapıksınız 21 yaşındaki mühendis beni sikebilir ondan gelmiyorum" mu diyecekti?

bu kadar farklı karakterlerin anlaşabilmesine imkan yok ilerisi için. yol yakınken bir birinize zarar vermeden ayrılın.
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu açan arkadaş sen haksızsın ve sana laflar hazırladım.

Kız demiş özgüvenimi yıkıyorsun filan da olmayan aslında sensin.
Kızların direk cevabı olmadığını öğrenememişsin. Nerde görülmüş bi kızın direk evet ya da hayır dediği. Bu yüzden "aile olmasa" filan argümanın her konuda böyle kızı darladığını gösteriyor. Bi sal, bi sakin, bi relax.

Kızın kimle arkadaş olacağı seni ilgilendiren bir konu değil. Anası değilsin babası değilsin. Burdaki konu, "arkadaşları benim kıza mı yürüyor" a gidiyor muhtemelen. O yüzden yukarıdaki konuya geri dönüyoruz. Kız arkadaşın zaten durumun seni rahatsız edeceğini ve kızı darlayacağını sezmiş ki bi bahaneyle hayır demiş gitmemiş. Yine de kurtulamamış kızcağız. Ayıp.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

Wishmaster said:

Benim kız arkadaşım, 5 yıldır tanıdığı yakın arkadaşıyla da aynı evde keyfi bi sebepten dolayı kalamaz.

Kadınlar günü kutlu olsun.

şu vesileyle bi tane ciddi postum olsun madem konuda;

kalır kalamaz değil mesele.

koca koca insanlarsınız. o insan bunu normal görüyor, ben kalırım diyorsa yapacak birşey yok. belli bir yaşa gelmiş insanları sırf sevgili sıfatının verdiği güçle kendinizce terbiye etmeye, karakterini şekillendirmeye, ahlak, etik, namus dersi vermeye çalışmayın. yapamazsınız zaten.

ayrıca hem komik oluyor, hem de vaktinize, emeğinize, çektiğiniz strese, üzüntüye yazık.

uzlaşıp anlaşamıyorsanız kasmayın yani. kendinize uygun kişiyi bulana kadar party hard.

bold olan kısma katılıyorum zaten. Bunlara sahip olmayan insanı zorlamaya gerek yok. Kimsenin hayatını saçma sapan dramalarla zehir etmemek lazım.

Neyse ki kız arkadaşım, başka random bir erkekle aynı evde kalmayacak kadar terbiyeli biri. Benim fikrim bu. Kalması "bana göre" sakıncalı. Benim "hoşuma gitmeyecek". Kaldı ki; o da bu eylemi gerçekleştirmemeyi, sadece bana duyduğu saygıdan dolayı değil, kendi değerlerine aykırı olduğu için de seçiyor.

Olay zaten kendi kafadengin insanla mutlu bir birliktelik yaşamak.

Mutluyum.

Herkese iyi party hardlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

Kızın kimle arkadaş olacağı seni ilgilendiren bir konu değil. Anası değilsin babası değilsin.

Abi siz ciddi misiniz? Kız için sıradan biri değilsiniz ki? Sevgililik sizin için fazla hafif bir konu sanırım. Ben sevgilimin babasıyım da, arkadaşıyım da, kardeşiyim de. Her konu beni ilgilendirir tabi ki. Siz hiç mi korumacı davranmıyorsunuz hallasen? Geçin bu rahat evropai havaları.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...