Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hatunlu, ayrılmalı, kavgalı, dramlı hikaye. 3. ve 4. şahıslar dahil. tam sevdiğiniz (+rep)

TheRiverBelow

Öne çıkan mesajlar

Emaleth said:

o diil de kendimden utandım.
size daha fazla vakit ayırmalıydım, elinizden tutup, kulağınızdan çekmeliydim, tepenizden bastırmalı, omuzlarınızdan tutup sallamalıydım, kıçınızdan tekmelemeli, burnunuzdan yumruklamalıydım. egonuzdan dövmeli, komplekslerinizden kıstırmalıydım.
size iyi aplalık edemedim yavrucuklarım, beni affedin :'(

<3

eskiden ayda yilda bir olurdu boyle konular. simdi furya oldu ozellikle burger king konusu sonrasi :(
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

Flameoffear said:

Kızın kimle arkadaş olacağı seni ilgilendiren bir konu değil. Anası değilsin babası değilsin.

Abi siz ciddi misiniz? Kız için sıradan biri değilsiniz ki? Sevgililik sizin için fazla hafif bir konu sanırım. Ben sevgilimin babasıyım da, arkadaşıyım da, kardeşiyim de. Her konu beni ilgilendirir tabi ki. Siz hiç mi korumacı davranmıyorsunuz hallasen? Geçin bu rahat evropai havaları.

Bu da ayri bir cins.
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

şimdi o ne diycem sonra daha da derin bunalımlara gark olucam :(
allahım beni affet, bir forum dolusu denyo yarattım.
kulağımda çan sesleri...

https://forum.paticik.com/read.php?20,8328460 :D

arti ses kaydi alip youtube a koymustu konuyu acan, konu basligini youtubeda aratinca cikiyordu filan

sitcom yazari olsam su iliski konularindan tam turk halkinin izlemek istedigi ayarda birsuru konu cikar ya :P
Sosyal ağlarda paylaş

negzel derail ediyorduk.

tamam kızma pislik olsun diye söyledim, pisliği de kimseyi kötülemek için söylemedim, o an komikti. kalabalıktan çıkan çatlak bi ses işte.

büyütmeyelim demeyelim de büyütelim, bu hususta espriler çıksın, gülünsün filan. şu salak iş saatinde bize iki saniyelik de olsa sırıttıracak espriler çıksın.

güzel şeyler bunlar. yalnız dışarıdan biri baksa, şu konuyu görse, hem OP'nin postunu, hem de axedice'ın çıplak foto istedi postunu filan görse, gerçek zannetse, yeniakit'e konu olsak, sapkın internet topluluğu diye adımız çıksa, fena mı olur? hayali bile güzel. kek.
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

hmmmm...

OP'a playdoh alın, şekil vermek istiyorsa insan evlatlarıyla diil onunla oynasın.

di'yi hemen müftü yapın, kendisi gerekli kalifikasyonlara sahip gibi. hayırlı kariyerler dileriz.

yardımcı olabileceğim başka şey var mı?

ema abla ellerine sağlık
hem op'a hem di'ye doğru tespit
eskiden terlik falan atar kovalardın, o zamanlar buralar daha temizdi tabi :/
Sosyal ağlarda paylaş

TheRiverBelow said:

iyi de tarafsız yoruma benim olduğu kadar onun da ihtiyacı var. belki hikayedeki suçlu benim, ve kızın benden ayrılması lazım kendi iyiliği için. yalan yanlış anlatmış olsaydım zaten linkini atmazdım. ben bitsin istemiyorum, ama yapılması en doğru şeymiş gibi geliyor yine de. bir çıkar yol arıyorum. bitirmekten ziyade tamir etme taraftarıyım. ama tamirat sürecinde tamamen ağzına sıçılan ben olayım istemiyorum.

Hocam tarafsız yoruma benim de onun da ihtiyacı var diyordun. Al sana 12 sayfa dolusu tarafsız yorum. %99 hatalarını söyledi sana. Dersini alıp overcontrolu bırakacak mısın şimdi? Yoksa kız arkadaşından değişmesini istiyorsun da kendine gelince "bon zoton anoyoldoyom noyomo dogostorocom ko" mi diyeceksin?

Hepsinden öte emaleth'in tek cümlelik yorumu üzerine bir düşün derim
Sosyal ağlarda paylaş

3sf okudum sonra devam etcem

kimseyle kötü olamayan kız bela getirir. tehlike ihtimalini gördüğün anda hiç sonrasını merak etmeden uzaklaşacaksın. kaç yaşında insan kız arkadaşın da, hiç mi kötü arkadaş edinip kazık yememiş. şu dediğin grup direkt ölüm grubu. önce ince ince işleyip erkek arkadaşıyla (senle) arasını bozarlar sonra başka (tanıdıkları bir erkek) arkadaşlarıyla arasını yapmaya çalışırlar veya hoppa hayatlarına ayak uydurtmaya çalışırlar. gruba ayak uydurursa daha çok üzüleceği tecrübeler edinir (tabi bu durumdan arkadaşları mesuliyet duymaz), ayak uyduramazsa dışlanır. diğer iki kız bunun dedikodusunu yaparken abazan eleman düz mantık 2>1 ile diğer kızların yanında yer alır. sonuç: her ihtimalde üzülen ve dışlanan taraf olur. olan erkek arkadaşıyla olan ilişkisine ve o tiplerle boşa geçirdiği zamanına olur olur.

he bu senaryonun senle kızın ayrıldığı kısmı tutmasa bile hikayeye girecek senin tanımadığın ama gruptaki kızların arkadaşı olan erkek karakterler, yavşama suretiyle ilişkinizi gerecektir (senin kız da saf olduğundan önce yavşamaları göremeyecek, gördüğünde de hayır diyemediği için -veya kırmamak için- mevzu sakız gibi uzayacaktır). emeline ulaşamasa bile pislik yapıp mide bulandıracaktır bu tipler.

sonuç olarak ya ayrılın bu kadar strese girme ya da devam edecekseniz ortak arkadaşlarınızla daha çok sosyalleşin veya birlikte arkadaş edinin (başka çiftlerle mesela)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...