Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hatunlu, ayrılmalı, kavgalı, dramlı hikaye. 3. ve 4. şahıslar dahil. tam sevdiğiniz (+rep)

TheRiverBelow

Öne çıkan mesajlar

Wishmaster said:

E beğenme ne olacak? Herkesle iyi anlaşmaya çalışan, seçiciliği düşük olan insandan korkacaksın gerçekten de. Bir şeyler eksiktir ve sen ne kadar doldurmaya çabalasan da elinde kalacak.

Bunu bilemezsiniz ya. Bazıları dışarıdan herkese iyi gözüküyor ama aslında ufak 1-2 olayda o kadar da yakın olmadıklarını anlayabiliyor onu iyi tanıyanlar. Bence OP biraz abartıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıl çabuk ayrıl. Alamancı olmaz amerikancı olur. Bulunur sana.

Ayrıldıktan sonra üstünden bir yükün kalktığını hissedeceksin. Huzur bulacaksın.

Coin moin boşver,

Rule #1 : Huzursuz olduğun yerden kaç, huzursuz olduğun insanla muhabbeti kes.

yani kız arkadaşının yapamadığı için kızdığın şeyi sen kendin yapma. huzursuz oluyorsan koşa koşa kaçacaksın, huzur veren insan bulacaksın. take it easy.

Hayatta huzurdan kıymetli birşey yok. Abazan gibi davranma hiç, olmazsa da olur. başkasını sen bulursun da, bulamasan da bulamazsın nolur yani. bak evli adama karı boşamak zor. ona rağmen bunu söylüyorum sana. Yalnızlıktan korkma, biraz acıyo ilk başta, sonra geçiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

oturup adam gibi anlaticaksin o zaman bunu sebeplerinle. belki kiz arkadaslik kurmakta zorlaniyo, bunlari bulmusken kopamiyo.

Aquila da haklı.

Şu topikte sanırım bir sen haksızsın OP. Kendine gel, 1 adet gül al ve özür dile. Bu sırada da sebebini açıkla, rahatsız olduğun şeyleri söyle ve dikkat etmesini iste. Sonra da kapat konuyu.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Wishmaster said:

E beğenme ne olacak? Herkesle iyi anlaşmaya çalışan, seçiciliği düşük olan insandan korkacaksın gerçekten de. Bir şeyler eksiktir ve sen ne kadar doldurmaya çabalasan da elinde kalacak.

Bunu bilemezsiniz ya. Bazıları dışarıdan herkese iyi gözüküyor ama aslında ufak 1-2 olayda o kadar da yakın olmadıklarını anlayabiliyor onu iyi tanıyanlar. Bence OP biraz abartıyor.

Cevap olarak Asteroth'tan alıntı yapayım.

Asteroth said:

Kız arkadaşının karakteri yok, herkesle iyi olup kendini kabul ettirmeye çalışıyor. Sağlam durup "Hayır" diyememesinin sebebi budur.

Onay ihtiyacı ve arkadaş seçimi konusundaki özensizlik zayıf karakter göstergesidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

elesso said:

barbuyu destekledim bende.

Yalnız barbu her konuya aynı mesajı atıyor, ya tutarsa diye.

https://forum.paticik.com/read.php?20,8348222,8348475,page=6#msg-8348473

Ya sen ne ara döndün. Bütün planımı açığa çıkarttın :( KAHRETSİN.
Sosyal ağlarda paylaş

kız 24 yaşında.

elesso gerçekten haklısın sanırım ya. yapım öyle abi. birşey olduğu zaman köküne kadar tartışılsın, herşey ortaya atılsın, ki ilerideki bir kavgaya malzeme olmasın isteyen bir insanım. ama bunu yaparken de gerçekten darlıyorum kızı.

belki ses etmeyip, zaman bıraksam hiç bişey olmıcaktı. işin içinden "napayım ben de böyle bir insanım" diyerek sıyrılmaya niyetim de yok zaten. ondan değişmesini beklerken kendimi hiç değiştirmemek, buna teşebbüs bile etmemek de hayatımın en iki yüzlü hareketlerinden biri olurdu. ama gerçekten şu an ne yapmam gerektiğini bilmez haldeyim.

no offense taken abi. thanks for ur honesty
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

aquila said:

oturup adam gibi anlaticaksin o zaman bunu sebeplerinle. belki kiz arkadaslik kurmakta zorlaniyo, bunlari bulmusken kopamiyo.

Aquila da haklı.

Şu topikte sanırım bir sen haksızsın OP. Kendine gel, 1 adet gül al ve özür dile. Bu sırada da sebebini açıkla, rahatsız olduğun şeyleri söyle ve dikkat etmesini iste. Sonra da kapat konuyu.
gül ne ya :d
Sosyal ağlarda paylaş

Ya belki düzelir diye bırakmayın hiç bence. Önce adam akıllı rahatsız olduğunuzu söyleyin, hatta kavga da edin gerekirse ve rahatlayın. Sonrasında da düzeltmesi için şans verin. Ne bileyim, ben de yapıyorum yapmayın dediklerimi ama cidden sonradan bakınca gereksiz kalıyor.

Kız arkadaşın saf ise, o grubu tehlikeli görüyorsan anlatman lazım. Bildiğin mantıkla anlatacaksın, mantığınla sıkıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

TheRiverBelow said:

barbu said:

aquila said:

Aquila da haklı.

gül ne ya :d

Kadınla günü diye şirkette her masaya gül bırakmışlar. İlk defa gül aldım hayatımda. Kıza da al sen dinle sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

TheRiverBelow said:

edit: kendisine de attım konunun linkini. zira ben konuşmaya çalıştığımda "yoruldum" diyerek kaçıyor olabildiğince, ve zaten lafıma önem verilmiyor.

EY DOSTLAR BEN NEYLEYİM
NERELERE GİDEYİM
KİMLERE YANAYIM DERDİMİ
DAĞLARA MI YANAYIM
ALİŞAN DEĞİLİM

al işte.

olum siz hasta mısınız? kız haklıymış valla kusura bakma abi. cidden ruhunu emiyorsun kızın.

this.
her konuda haklı çıkma delisi gördüm seni. bizi kullanma bu tipşeyler için.

madem kız buraları okuyor olay sadece senin anlattıklarınla olmaz, ondan da dinlememiz lazım. hesabı yoksa yazamıyorsa yada sallamıyorsa da arkasından yazdıklarımızı ona okutman hoş değil.
Sosyal ağlarda paylaş

işte orda çok zorlanıyorum ya. çünkü açıklamaya çalışıyorum güzel güzel. "bak diyorum, sen arkadaşlarını seçmeyen bir insansın; bunu kendin de söylüyor ve kabul ediyorsun zaten. böyle olursa ama hırlısı da arkadaş olur senle, hırsızı da; buna karşı bir antivirüsün yok. senin mantığınla seni öldürmediği sürece bir katille arkadaş olmakta sıkıntı yok çünkü"

diyorum.

sonra bana diyor ki

"yelloz katil mi yani şimdi?"

THATS NOT THE FOOOOKIN POOOOOINT
Sosyal ağlarda paylaş

brhsettigin ogrenci cocukdan zarar gelmez. Vurucu tim olsa zaten 31 lik hatunu aparta kapatmisken senin sevgilini cagirmaz. Belli ki teyzem bu cocukla sevismek istiyor ama cocuk cukunu dogrultacak ozguvene dahip degil. Onu bir gec o yuzden.

Ote yandan kiz arkadasin seninle kavga ediyor ama muhtemelen senin onu kiskanmandan falan da deli gibi keyif aliyordur. Kadinlar salak varliklad, yapacak bir sey yok.

Son olarak ben de kadin olsam, arkadaslarim apart tutup beni cagirsa gitmek isterim, eglenceli olur; alkol muhabbet vs.

Kadinlar gununuzu kutlarim.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

brhsettigin ogrenci cocukdan zarar gelmez. Vurucu tim olsa zaten 31 lik hatunu aparta kapatmisken senin sevgilini cagirmaz. Belli ki teyzem bu cocukla sevismek istiyor ama cocuk cukunu dogrultacak ozguvene dahip degil. Onu bir gec o yuzden.

???

Herif belki 3lü hayaliyle yanıp tutuşuyor nereden bildin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya birader, Deli Yürek'teki Kuşçu musun da 24 yaşındaki kıza hayat öğretiyorsun? Ya bırakacaksın, sen haklıysan bile, düşe kalka kendi öğrenecek, ya da "Ben ilişki yaşamak istiyorum, çocuk büyütmek değil" deyip çekileceksin.

Hayır, bir yandan da hakikaten kızı konu edip burada başlık açmak, sonra kıza link göndermek de ayrı bir çocukluk. Biz mi ikna edeceğiz senin yerine kızı? Tehlikenin farkında mısınız?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...