Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hatunlu, ayrılmalı, kavgalı, dramlı hikaye. 3. ve 4. şahıslar dahil. tam sevdiğiniz (+rep)

TheRiverBelow

Öne çıkan mesajlar

Önce şu göz kanatan yazma tarzından vaz geç. Sonra senin ilişkin bitmiş son çırpınışları veriyorsun gibi burayı kıza yollamışsın ama bir işe yaramaz.
Ayrıca abartıyorsun kız sana değer veriyorsa zaten yanlış birşey yapmaz. Lakin meyili varsa mühendise zaten yine yapabileceğin birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Cool story bro.

İnsan utanır lan şu postu sevgiliye atmaya.Aradaki ben ingilizce biliyorum bakın kısımlarını çok beğendim ama.

okurken kıllanmıştım ben de.

demek kız okuyacak diye bu kadar üslup kasmış, üstüne ince ince çalışmış ilk mesajın, ekşiye entry döşer gibi yazmış, arada ingilizceler falan..
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

deadwoll said:

brhsettigin ogrenci cocukdan zarar gelmez. Vurucu tim olsa zaten 31 lik hatunu aparta kapatmisken senin sevgilini cagirmaz. Belli ki teyzem bu cocukla sevismek istiyor ama cocuk cukunu dogrultacak ozguvene dahip degil. Onu bir gec o yuzden.

???

Herif belki 3lü hayaliyle yanıp tutuşuyor nereden bildin.

Kesin tutuşuyordur da mühendislik öğrencisi işte. İşletme falan okuyor olsa tamam. GSF olsa hele, eş değiştirmeli helikopter seks.

Ama mühendis işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...