Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaming keyboard/mouse

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Mouse ve klavye elime ulaştı.

mouse'un tutuşu ve ve hissiyatı çok güzel. yumuşacık. tık sesleri yok denecek kadar az geliyor. scroll "trık trık" ses çıkarsada rahatsız etmiyor ama scroll tıklama biraz hödük kalıyor.  hem usb hem de wifi üzerinden kablosuz olarak kullanılabiliyor. Kablo ile kullanırken şarj olabiliyor. Kutudan çıkan kablo çok kısa geliyor. kabloluda kullanırım diyorsanız, yeni uzun bir kablo almak şart

klavye beklediğimden büyük geldi. daha küçük bekliyordum. hissiyatı ve boyutuna göre dolu dolu olması gayet hoş.

eregorn tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

15 saat önce, Rewendor dedi ki:

Büyük mü? İnternette mümkün olan her yorumda G305'in en büyük dezavantajının fazla küçük olduğu ve bazı büyük elli insanlara küçük kalabileceği şeklinde?

Büyük derken arka tarafı uzun, o daha çok palm gripe uygun, ben tutamadım. Bildiğin ağrı yaptı. İkide bir çarpıp duruyor avuç içine, Benim tutuş fingertip claw arası, daha çok fingertipe yakın, o yüzden g305 uymadı o bana.

Quo-Vadis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

çok ufak, adam gibi tutacam diye şekilden şekle giriyo el. g102de de böyle kramp girdiğini unutmuşum onun için g403e geçmiştim zaten, bi de palm grip seviyorum ben bunda hafif clawa geçmem gerekiyor o da rahatsız ediyor beni. hero sensor 3366ya göre hiçbir farkı yok diyorlar ama bence bi tık daha dandik ve lod daha fazla, pad için 3366 gibi surface ayarlamayı da kaldırmışlar (en pahalı gpro ultralight wirelessda bile yok) ama yine de highend sensor hero. son olarak ayakları sinir etti beni, yeni aldığım feetle belki biraz daha adam olurdu ama iptal ettim siparişi.

sonuç olarak claw/fingertip ve ufak mouse severler için bence iyi ama bana olmadı. gpro wireless aslında tam bununla g403 arası süper de çok pahalı be o kadar parayı fareye gömmek hiç içimden gelmedi.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

alacak varsa amazonda acayip indirime girmiş

https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-logitech-spectrum-g502-910-004618-optik-kablolu-oyuncu-mouse-fiyati,6558121.html

hoş bu ay en düşük 400 küsür olmuş. bu nasıl fiyat aralığı bir 1700 oluyor bir 400

ahmedinejad tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

41 dakika önce, Aiko dedi ki:

@Selamisahin o mouse u beğenmeyen tek kişi forum modu @Silphatos

ulan en lowend logi wireless mouse,  herkes sevecek diye bir şey mi var.. ki yazdım önceki sayfalarda mouse zaten fiyatına göre baya iyi ama şekli bana olmadı, ambidex mouselar her zaman sıkıntı zaten glorious sağ el konforlular varken

g502nin de wirelessı var bu arada ama 1500tl

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Dynun dedi ki:

iyimiş keşke kablosuz olsa.

şu monitörümü de kablosuz yapabilsem tertemiz masa fanzazimi gerçekleştireceğim dsfsd

yanii,
kabloları duvarın içinden geçirirz, ekranı da duvara asarız. hallederiz. 

insanların çalışma alanları ya da oyun oynadığı alanlar bence çok önemli, çünkü hayatmızın çoğunu bu alanlarda geçiriyoruz ve, düzgün bir ortamda bulunmak hem motivasyonumuzu etkiliyor hem de yaratıcılığımızı. Yaşadığımız ortama yatırım yapmak ise spor yapmak hatta sigarayı bırakmaya çalışmak kadar önemli

KillJoy tarafından düzenlendi
p.s: mimar lazımsa pm
Sosyal ağlarda paylaş

logitech usb-c unifying receiver cikartmadi mi?

ya da sadece usb-c icin tavsiye edeceginiz mouse -klavye var mi?

bir sorum daha var aslinda, usb-c wi-fi hedesi sebebi ile mi fazla sayida usb-c dongle yok?

https://www.intel.com/content/www/us/en/products/docs/io/universal-serial-bus/usb3-frequency-interference-paper.html

hub'larda da (cok pahallisini kullanmadim gerci) wifi problemi yasaniyor ister istenilmez.

dasaaa tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Logitech'in hala type-c dongle çıkarmaması gerçekten enteresan ama genelde bluetooth'a yöneliyor insanlar. 

On 11.06.2021 at 20:04, dasaaa dedi ki:

usb-c wi-fi hedesi sebebi ile mi fazla sayida usb-c dongle yok?

bu enteresanmış. Fakat sanmıyorum çünkü receiver kendinden usb2.0 özellikli olabilir ve aynı zamanda type-c bağlantısına da sahip olabilir. usb2.0 standardını desteklio sonuçta  bütün usb3.0'lar

bu arada usb3.0'lar demişken. ekstra bi bilgi vereyim:

Usb3.1 Gen1 = Usb3.2 Gen1 = Usb 3.0 = 600mb/sn
Usb3.1 Gen2 = Usb3.2 Gen2 = Usb3.2 Gen 2x1 = Usb3.2 Gen 1x2 = 1.2gb/sn
Usb 3.2 Gen2x2  =  2.4gb/sn

*sanırım sonuncusu dışında hepsi typeA ve typeC şeklinde üretiliyor ve geriye dönük desteği var.
*hızlar teorik, yazma hızı için, tekil dosya değilse, 10'a bölebilirsiniz

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, applev0dka dedi ki:

amazon prime'da fena olmayan indirimler var.

klavye için steelseries apex pro mu apex 7 mi? kullanan var mı ?

numpad'lisi iyi fiyat

bende apex pro var, baya iyi ama numpad'lisini al

ben numpad'sizi 1700tl'ye almıştım sanırım.

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...