Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaming keyboard/mouse

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

On 27.02.2022 at 18:14, GERGE dedi ki:

Şunu alın asıl, epeydir kullanıyorum, çok memnunum: https://www.hepsiburada.com/razer-basilisk-x-hyperspeed-kablosuz-oyuncu-mouse-rz01-03150100-r3g1-p-HBV00000QMWQ3

Hatta epey ucuzlamış, bir tane yedek mi alsam ben de?

iş ve productivity mausu desem infinite scroll wheel yok. bu versionunda clutch da yok, üst versionda var

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Basilisk Ultimate bundan 4-5 kat daha pahalı ama işte. O kadar değmez bence, FPS bile oynamıyorum (gerçi Halo oynuyorum şu anda ama campaign oynayıp sileceğim)

Infinite Wheel Logitech'in patentinde değil mi zaten?

Bunun formu benim için ideal ama, benzer formda fare var önerilen.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, GERGE dedi ki:

Basilisk Ultimate bundan 4-5 kat daha pahalı ama işte. O kadar değmez bence, FPS bile oynamıyorum (gerçi Halo oynuyorum şu anda ama campaign oynayıp sileceğim)

Infinite Wheel Logitech'in patentinde değil mi zaten?

Bunun formu benim için ideal ama, benzer formda fare var önerilen.

logitechte de clutch yok galiba. şöyle productivity mouseu için hem clutch hem infinite scroll hem ergo tutuş olsa mmh

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Aceace dedi ki:

Anlamıyorum yav... Marka aynı, kullanılan malzeme 3 aşağı 5 yukarı aynıdır tahminimce. Bana daha ergonomik gelen mauseun wireless versiyonu 1300 lira, aha bu 300 lira.

Allahın yok lan razer.

bu basilisklerin de gerçek wireless versiyonu 1800 panpa hahah. bu ucuz hyperspeed x anormal bi versiyon fakir (ve bozuk) edition

https://www.hepsiburada.com/razer-basilisk-ultimate-tbc-kablolu-kablosuz-oyuncu-mouse-rz01-03170100-r3g1-pm-HB00000QNYA9

Sosyal ağlarda paylaş

yani o modelin asıl wireless varyantı ultimate demek istedim, yoksa wireless performansı olarak ultimate ve x hyperspeed arasında bir farkı olduğpunu sanmıyorum. gerçek-yalancı wireless yok yani sdfgh.. ama sensör, tuşlar, malzeme kalitesi vs vs ultimatede her şey daha üst seviye, fiyat da onun için 5x

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ankara panora teknokente gittim. 5 tane falan logitech var eline alabildiğin dandik, başka bişi yok.

kuzu effect vatana gittim dışarda hiç maus yok vermediler elime. iyi internetten alırım diyince persuasion kastı burda görerek alıyorsunuz diye, hyperx var mı? dedim olmadığını bilerek.

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, tiLi dedi ki:

hyperx pulsefire haste 50$ 415 liraydı abi nasıl almadım ya tükenmiş. şimdi en ucuz 650 lira offf

360₺'ye almistim bunu kasim-aralik gibi.

3335 sensor. 3360 ve uzeri diger herhangi ust seviye bir sensor ile karsilastirsaniz farki anlamak imkansiz.

kablosu cogu paracord turevi kablodan daha iyi, denediklerim arasinda haste > viper > xtrfy > cm > glorious

switchler ttc gold, dandik omronlara kiyasla cok daha iyi.

skates viper ultimate ile kiyasla biraz daha kotu ama cogu stock skatesden daha iyi ve ekstra bir set daha geliyor. 

grip tapeler yanlar icin olanlari kullanmadim ama m1 ve m2 olani kullaniyorum. faydasi var mi yok mu pek emin degilim isin asli. miuse yuzeyi texture olarak kayan bir yapida degil zaten, cok da gerek yok yani kullanmaya.

Viper Mini kucuk gelmiyorsa f/p olarak o olabilir alternatif. yada bunu tekrar indirimde yakalamaya calisabilirsin.

Sosyal ağlarda paylaş

zaten ikna olmuştum MPbX6OD.jpeg hatta 1 saat oldu sipariş vereli, daha da artmasın fiyatı 50$ sonuçta. madem engin araştırmalarım sonucunu önerecek kadar bilgin var @aluriel bi de mouse pad öner be abi. çok yüksek sens, ufacık mousepade alışığım büyük olmasına gerek yok

Sosyal ağlarda paylaş

basilisk x beğendim öğleden beri iş için kullanıyorum bi falsosunu görmedim, firmwarede son sürüm geldi herhalde yeni üretimlerde biraz daha adam etmişler hem software hem hardware. sleepten sonra geri gelmesi biraz uzun sürüyor yalnız 2 sn civarı, uyumaya geçişi de 15dk yaptım, o kadar idle durduysam uyusun zaten gariban

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...