Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #3

quixef

Öne çıkan mesajlar

dikkat edin de fazla insanlık insanları işinden etmesin.

herkes tepsisini yerine koyarsa tepsi toplayacak elemana ihtiyaç duymaz iş veren

o zaman bunu yazmanın anlamı ne sende bizle aynı şeyi savunuyosun eğer koyma yeri varsa koyuyosun yoksa zaten tutup eve götürcek halin yok tabi masada bırakıcan ki o tip yerlerde öyle eleman çalıştırmak zorunda
Sosyal ağlarda paylaş

ama amerika dan üstün olduğumuz bi sektör var o da süpermarketlerde wall mart ta falan aldığın ürünleri normalde kasiyer poşetliyo son 1 seneye kadar bizde müşteri poşetliyodu şimdi bizim burda bazıları suriyeli çocukları çalıştırmaya başlamış bahşiş üzerinden onlar poşetliyo
Sosyal ağlarda paylaş

ulan ben çalıştığım yerde çay ocağına paspas atıldıktan 3 saniye sonra içeri dalıp çay alınca (kendim alıyorum millet onu getir bunu götür derken) odanın ağzına sıçıldığı için kenardaki paspası alıp hophop iki siliyorum. "abi dur allaşkına" falan diye alıyor elimden çaycı. bu işten önce koca restorana her sabah paspas atan garsondum bi de lel.

ha iki terfi önce de yapıyordum, o zaman da almaya çalışıyordu da yok yok dur 2 karış yer zaten deyip vermiyordum, eyvallah kardeş diye teşekkür edip yolluyordu. şimdi ismim yönetici bilmemne diye ABİ OLUR MU diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

cunku avm'de toplama yerleri yok, masada bırakıp gidiyorum. katı gezen 2 tane araba var gidip onları aramıyorum.

aramıyorum diye de laf yemeyi hak etmiyorum, oranın düzeni o cunku.

ben direk arabaya bırakıyorum, hoş ortalıkta araba yoksa yapacak bir şey yok da genelde 20-25 metre arayla o arabalardan koyuyorlar

şimdi aklıma geldi sahrayıcedid-optimumda var bu araba sorunu var, en son gittiğimde elimde tepsiyle ayağa kalktım araba aranıyorum sabit bulamadım, arkamdan arabayı çekiştirerek gelen temizlikçiyi görünce gittim arabaya bıraktım

etrafta aranıp da tepsiyi koyacak yer bulamayınca mecbur masaya bırakıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bu tülay hanımın mevzusu tam olarak bilmiyoruz o kişiyle olan muhabbeti falan da önemli burda direk dün bardakları götürdüm bugün neden götürmedin dedi diyo ama onun öncesine de bakmak lazım araları nasıl daha önceki muhabbetleri nedir vb.Bizim burda yazdığımız anlık olan bişi zaten ve genelde karşı taraftan biriyle direk muhattab olmadığın bi çeşit he olsan da kolay gelsin diyip bırakıyorum ben zaten daha biri gelip bugün niye masada bıraktın diye gelen bir çalışan olmadı.^^
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...