Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 9. Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray @ 25.10.2015 19.00

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

ilk golün ofsayt oluşu beni rahatsız etmedi zaten fener ilk golü atacaktı. en azından o golü 89 da falan yemedik.

fenerbahçe çok kötü. hakkaten kötülermiş lan. van persie denen adam burak'tan bile kötü. markovic mi ne onu beğendim. bi de defanstaki iskandinav abi her topu alıyor o iyi bi abi gibi.

galatasaray'a gelirsek. fener'in aykut kocaman taktiği sağolsun beraberliği aldık. fenerbahçe çok gereksiz geri yaslandı. topun hakimiyetini bize verdi zorla gol attırdı. sneijder'in ortası fifa'da da hile orta klasmanında. o tarz ortalar kesin gol oluyor.

hadi denayer sakat sabri oynuyor. sabri zaten kötü bi adam olmasına rağmen kariyerinin en kötü maçlarından birini oynadı nerdeyse. rezildi.

fakat bilal'in oynamasını aklım almıyor arkadaş. adam baştan sona takımın anasını ağlattı. böyle bir şey olamaz. herif gs ile fenerbahçe derbisine banko çıkıyor.

umut maç boyunca etkisiz elemandı. forvetsiz çıksak maçı kazanabilirdik. herhangi bir işlevi yoktu. dizilişi anlamadım sneijder defans oynadı maç boyunca. prandelli gibi hamza'da onu çok geriye yasladı. fener'i böyle zamanlarda yenemiyorsak daha ne zaman yenicez ben onu anlamıyorum. beraberlik beni tatmin etmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

van persie denen adam burak'tan bile kötü.

adam premier lig tarihinin en çok gol atan 9. futbolcusu. 2 kere gol kralı. takım van persie'ye top taşıyamıyosa adam ne yapsın.

bu nasıl bi yorum abi adam van persie lan.

en son manchesterlılardan birinin biyografisinden: alex ferguson 10 haftada bir toplantı yapıyomuş topu ne yaparsanız yapın van persieye taşıyın o zaten sizi şampiyon yapacak diye.

bu da klopptan:

"Personally, when we played against Arsenal in London, I saw the best forward ever: Robin van Persie," the Dortmund coach told Uefa.com.

bu adamı canavar gibi beslemen lazım tek forvet oynatıyosan başka yolu yok. zaten ceza sahasında 5 kere topla bulustursan 5 kere gol yapar adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

galatasaray'a gelirsek. fener'in aykut kocaman taktiği sağolsun beraberliği aldık. fenerbahçe çok gereksiz geri yaslandı. topun hakimiyetini bize verdi zorla gol attırdı. sneijder'in ortası fifa'da da hile orta klasmanında. o tarz ortalar kesin gol oluyor.

Canım,fenerbahçe keyiften geriye yaslanmadı,enerjisi bitti,koşamaz hale geldi,3 top yapamaz hale geldi 60ıncı dakikadan sonra.Zaten fenerliler olarak biz de bundan rahatsızız.Öyle değil mi Samet?
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Maziye bakacaksak işimiz iş, RVP bildiğin bok gibi geldiğinden beri.

değil.
adam şunun şurasında 1 aydır top oynamaya başladı o kadar uzun sakatlıktan sonra ve oynadığı süre boyunca gol atmasa bile en az 2 savunma oyuncusunu ceza sahası içine kitliyor.şanslıydı galatasaray,verdiği olağanüstü topuk basına Nani kardeşim gelişine çakıvereydi,sonrasında maç 60ıncı dakikaya kadar 3e mi gelirdi,4e mi gelirdi bilemeyiz.Ama RVP kötü oynuyor şeklindeki düşüncelere katılmıyorum.Besleyeceksin bu adamı sürekli.İlle de alır sokar kaleye o topu.
Sosyal ağlarda paylaş

RVP bence Vitor'u trollüyo. Yoksa adam ilk geldiğinde böyle değildi. Çift forvet oynayacaksak, adam gibi orta saha lazımdı. Transfer yapılmadı, Emre gönderildi. E o zaman Fernandao veya RVP niye alındı? İkisi de yedekte bekleyecek oyuncular değil. Burada transfer politikasının boktanlığı var. Beğenmediğimiz Diego oynamayınca veya oyundan düşünce direk gg oluyoruz. Josef evlere şenlik bir adam. Hayır maç sonu istatistiklerinde en fazla koşuyu yapan adam, ama nerelerde koşuyo bilen gelsin.

Devre arası ya Vitor gitsin, ya da adam akıllı bir 10 nümero alalım. Yoksa işimiz çok zor böyle. Fener son yıllardaki en iyi futbolunu beğenin beğenmeyin Ersun la oynuyodu. Aykut korkak futbol oynatıyordu, şu kadro Ersun da olsa emin olun iyi işler yapardı. Takımın kondisyon olarak peak yaptığı yıldır herhalde Ersun dönemi.
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar hep josef ve topalın birlikte oynamasından oluyor. orta sahada adam gibi pas trafiğini düzenleyecek bir adam lazım, topalın yerine meireles olabilirdi eldeki seçeneklerden. josef defans önünde raul ortada önlerinde diego marko ve nani kanatlarda daha etkin olurdu gibi
Sosyal ağlarda paylaş

çok farketmez işte iki tane aynı adam defans önünde oynayınca orta saha işlemiyor kanatlara top gitmiyor, önemli olan ikisinden birinin yerine top taşıyabilecek pas yapabilecek birisi. alper topla oynamayı çok seviyor çok mantıklı bir seçenek değil orta sahanın ortasında oynatmak bence.
Sosyal ağlarda paylaş

şu an görünen form durumlarına göre

volkan
ba-kjaer
gökhan-mehmet(josef)-caner
marko-diego-nani
fernandao-rvp

bence şu formatta oynamalı fener.
ama bir yandan da kondisyon sorununu halletmeliler.
gökhan,caner,marko,diego,nani zaten fernandao ve rvp'yi köpek gibi beslerler oyun sistemimiz netleşir ve kondisyon sorunumuz halledilirse.bizim hücum takımı olarak oynamamız lazım elimizde bu kadar kaliteli 2 forvet varken.hangisini kenarda bekletirsen o oyuncuya yazık.
tabii david mills'in dediği gibi adam gibi bir 10 numara alırlarsa devre arası şu yazdığım formata o 10 numaranın ilavesi ile şahane bir takım çıkar sanki ortaya gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

bunlar hep josef ve topalın birlikte oynamasından oluyor. orta sahada adam gibi pas trafiğini düzenleyecek bir adam lazım, topalın yerine meireles olabilirdi eldeki seçeneklerden. josef defans önünde raul ortada önlerinde diego marko ve nani kanatlarda daha etkin olurdu gibi

abi ilk cümlene 100% katılıyorum ama topal'ın yerine meireles fikrine kesinlikle katılmıyorum.
mehmet topal o kadar önemli bir oyuncu ki fenerbahçe için;basketbolda kerem gönlüm var ya. işte mehmet topal odur benim gözümde.meireles falan bitmiş artık,bir şey beklememek lazım çok fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

Alper'i bu sezon kaç maç izledik yav? Ozan'a sayılan paraların ezikliğinden Ozan dan daha fazla oynamadı. Orta göbeğin adamı olmadığı kesin, ama geriye pas yapıp 5 dk pozisyon hazırlama derdine girmeden insiyatif alıp, adam eksiltebilecek kapasitede bi adam Alper işte. Meireles ve Ozan'dan daha iyi. Neyse Alper fanı olmayım da, eldeki kumaştan anca bu veriler çıkıyo.

Markoviç sene sonu kesin gider, bırakmazlar bize harbiden. Xeske kalsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne bileyim abi, dünya da 10 numara sıkıntısı yoktur herhalde. Bulunur birisi. Diego kötü değil, ama adam tam bir orta saha değil. Pasör adam lazım 2 forvetli takıma, çok koşmasına gerek yok, pas dağıtacak işte. Diego bildiğin topu ayağında fazla gezdiren bireysel birşeyler yapmaya çalışan adam. Kötü değil zaten. Allahtan o var yani :D

10 numara deyince. Emre, Alex falan arıyor gözler. Silva, Fabregas ne biliyim böyle adamlar lazım işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...