Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 9. Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray @ 25.10.2015 19.00

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Eve geldim.
Galatasarayı tebrik ediyorum.
Fenerbahçeyi de tebrik ediyorum.
8-10 gömlek üstün olan uefa şampiyonu takımla berabere kalmak büyük başarı.

Fenerbahçe bu sene klasik.
2inci golü bulamayınca,zaten 60ıncı dakikadan sonra fizik kondisyonu tükendiği için son yarım saat galatasaray baskılı oynadı.

Aykut ve Ersun fenerbahçesi 90 dakika aynı tempo ile top oynardı. Zaten rakiplerden farkı da buydu.
Pareira bayağı sağlam bir balonmuş. Takımın kondisyonu 60 dakikalık.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kusura bakma, kendi sahanda ezeli rakibini yenemiyorsan başarısız sonuçtur. ben detayını konuşmuyorum. derbi deplasmanında bir puana üzülmezsin ama kendi sahanda çok kötü bir kadro-dönemde değilsen favorisindir ve yenildiğin zaman hayal kırıklığı daha büyük olur.
Sosyal ağlarda paylaş

abi fenerbahçe pereira ile devam ederse şampiyonluğu unutsun.

Bu ligde malesef bu durumla GS şampiyon olur.BJK'nin de işi çok zor. ORta saha yokluğundan patlıcak bjk çünkü.Patlamadan tolgay+veli en iyi şartlarında dönerlerse kurtarabiliriz öteki türlü işimiz çok zor.
Sosyal ağlarda paylaş

fb td degistirirse sampiyonlugu unutsun asil. hala kondisyon duzelirse bizim de duzelme sansimiz var. sezonu erken actigimiz icin biraz normal geliyor. biraz da tabi bazi adamlarda rotasyon yapmayisindan kaynaklaniyor beyamcamin.

subata kadar yaristan kopmazsak ikinci yari toparlarik.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

fenerbahcenin sorunu kondisyon. diego yoruldugu veya olmadigi zaman da alternatifimiz yok hic. alper niye dusunulmuyor orada anlamadim.

istatistige bak lol
Fenerbahçe bu sezon ligde attığı 14 golün 11'ini ilk yarılarda atarken, yediği 9 golün 7'sini ikinci yarılarda yedi.

Cunku Pereira kondisyon yuklemesi yapmamasi yuzunden oldu bunlar. Baslarken futbol antrenmani yaptiriyorum spor anternmani yaptirmiyorum demisti.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Aykut ve Ersun fenerbahçesi 90 dakika aynı tempo ile top oynardı. Zaten rakiplerden farkı da buydu.
Pareira bayağı sağlam bir balonmuş. Takımın kondisyonu 60 dakikalık.

Ersun'un FB kariyeri kısaydı fakat Aykut Fener'e muhtemelen Kadıköy'deki en kötü topu oynatmıştır Galatasaray'a karşı. Keşke hep Aykut kalsaydı, Galatasaray'a karşı yavaş oynayan TD maç falan kazanamaz. Fener bugün yine iyiydi, Marko falan uzak köşeye vurabilse rahat alırdı, yaslanan takım yer bizden golü, süperiz bu konuda diye demiyorum çok fazla gol odaklı adamla oynuyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Mustafa Çulcu tartışmalı pozisyonları değerlendirmiş. Özetle FB'nin golü ofsayt, Josef önceden ilk sarıyı görmeliydi gördüğü 2. sarı olmalıydı, Ba kırmızı görmeliydi, Burak'ın pozisyonda penaltı falan yok demiş.

http://www.hurriyet.com.tr/diegonun-golunde-ofsayt-var-mi-40005861
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki tiyatro yapıyolar beyaz futbolda soylenenleri ciddiye alacak halimiz yok. ama aynı pozisyon ceza alanı dısında kendi takımına olsa bunu faul beklemeyecek taraftar yok hatta vermeyecek hakem de yok. ceza alanı ici olunca faul kuralları degisiyor bir anda onu anlamıyorum. penaltı penaltı gibi olacak diye salak bir laf cıkardılar bundan 10 sene once hala aynısı devam heralde.

bu arada hakkaten aynı pozisyonu sunderland newcastle macında penaltı vermisler. acıp baktım kosu hızları ve burak yılmazın varlıgı dısında neredeyse %100 aynı pozisyon.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...