Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Ayfon said:

yildirimokur said:

Ormanda, ücra yerlerde, denizin ortasında yunik pokumanlar çıksa oyun daha güzel olur oyun.

Ender pokemon yakaliycam diye millet kim vurduya mi gitsin. Ücra yer diyo adam

E tabi o pokumanın bi riski olması lazım. Esh neler çekti o pokumanları toplayacağım diye. Kolay mı sandın pokuman işini ?
Sosyal ağlarda paylaş

Chastor said:

Bu gym fightlarını tek ben mi aşırı derecede saçma buluyorum? Fighta başlayıp ekrana abanıyosun böyle mekanik mi olur. 20 yıldır oturmuş güzelim turn based combat sisteminin ne derdi vardı da değiştirdiler?

aynen.

gym i görünce oyundan soğudum. illa telefon oyunu yapıyoruz diye otizm farkındalık projesi yapar gibi application yapmanın mantığını hala anlamadım zaten. sanki çok zor olacak iki seçenek olsa 3ds deki combat olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bisey sorucam. Pokemon yakalarken kamera aciliyor, sonra oriantation yapamadim ar' yi kapatayim mi diyor sonra arkaya kendi fon koyup direk gosteriyor pokemonu.

Simdi bu oriantation niye olmuyor, ikincisi de ar kapatinca ez mod e otekinin ne anlami var? Niye kamerami acip pokuman ariyim direk karsima cikariyo zaten diger turlu. Kamerayla bulunca daha fazla xp falan mi veriyor?
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

Oyun bende gündüzden beri açılmasına rağmen hiçbirşey göstermiyor. Etrafımda hiçbişey yok, pokestop yok gym yok pokemon yok. Buga mı girdi bilmiyorum kapatıp açsam da düzelmiyor.

Dünden önce izmir bornovada da aynı sorun vardı kendiliğinden düzeldi.

Bugün baya dolaştım güneş müneş dinlemedim yürüdüm park bahçe ne varsa. Bu oyunun tek olayı yürümekmiş abi deli gibi yürüyeceksin.

https://s32.postimg.org/e08w83wyt/image.png
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...