Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

Serverlar gitti yine. Bu arafa poke stop a yurudum bi tane bostu? Loot filan nasil aliyoruz?

o çember resmi çeviriyorsun, dökülenleri topluyorsun. çevirme hızı ile loot arasında bir bağlantı var mı bilmiyorum, bazen 3 top+1 item düşüyor bazen sadece 3 top düşüyor
Sosyal ağlarda paylaş

sakin olun gençler

2.günün hasılatı, alaybey-bahriyeüçok-çarşı-sahil-tersane, şöyle bi turladım ehueh

sözde mahalleyi turlayıp gelecektim, pokestopları açtıkça haritada ufuk genişliyor yenileri çıkıyor oraya da gideyim şuna da bakayım derken. arada yemek molasıyla falan 3-4 saat yürüdüm galiba ahah
kendim gibi birkaç mal dedect ettim, çok komik gözüküyoruz yeminlen.

yalnız Gym'lerde bug var. %80-90'ında düzgün çalışmıyor, 30-40sn'den sonra sanal zeka felç oluyor vuruyosun vuruyosun ölmüyor hayvan falan takılıyo kalıyor oyun

Sosyal ağlarda paylaş

Benim stardust biraz az , onu nerden elde edebiliriz?

Bi de charmenderla başladım , bi çok şeyden tekrar tekrar çıktı ama o charmender sadece ilk başta ki o yüzden 3 tane uplayabildim , bi daha uplayamadım , onu charizard yapmak için charmender bulmam lazım ama bütün adayı turladım yok.
Sosyal ağlarda paylaş

lvl8 oldum bugün, şimdiye kadar anladığım kadarıyla, öyle hızlı hızlı ilk pokemonlar'a dust yatırmaya çok gerek yok. evvela karakter xp'i önemli. çünkü trainer'ın lvl geliştikçe bulunan pokemonlar default yüksek CP'li geliyor. (lvl7-8 olduktan sonra üstüste 100+ cp'li, bi tane de 390 cp falan pokemon buldum)

oyunun ilk günleri olduğu için bi de gym'ler oynak çok. en mantıklısı aynı çevreden birkaç arkadaş aynı takımı seçip gym'leri elde tutmak. gym'i elde tutunca marketten 21 saatte bir gym başına 10 altın alabiliyosun.

bi de fare böcek demeden karşınıza çıkan tüm pokemonları avlamanız lazım, aynı pokemon'dan bir sürü avlayıp 1 tanesini tutup diğerlerini transfer edince eldekini evrimleştirebiliyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

sakin olun gençler

2.günün hasılatı, alaybey-bahriyeüçok-çarşı-sahil-tersane, şöyle bi turladım ehueh

sözde mahalleyi turlayıp gelecektim, pokestopları açtıkça haritada ufuk genişliyor yenileri çıkıyor oraya da gideyim şuna da bakayım derken. arada yemek molasıyla falan 3-4 saat yürüdüm galiba ahah
kendim gibi birkaç mal dedect ettim, çok komik gözüküyoruz yeminlen.

yalnız Gym'lerde bug var. %80-90'ında düzgün çalışmıyor, 30-40sn'den sonra sanal zeka felç oluyor vuruyosun vuruyosun ölmüyor hayvan falan takılıyo kalıyor oyun

Benim pinsir seninkini döver

Bugün köpek gezdirmesinden eve dönerken, durağın önünde adamın teki "Köpeğinizin cinsi ne dedi?" Ben o anda Metapod'u yakalamakla uğraşıyodum. "Aaa kesin sen de pokemon oynuyon, ben de her gün dolaşıyom onun için" dedi.

Amca 800 cpliklerle takılıyomuş meersem. Emekliler oynamasın abi oyunu. Yetişmek imkansız.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben valor'u seçtim ama en yakın pokestopların 4 km uzakta olmasından dolayı bayaaa geri kalcam gibi. Adım zaten mal gibi 'Kratistoi' koydum antik yunancadan , ben bu oyuna baştan başlayabilirim valla . Mal gibin bişi yapıyosun ilk başlarken.

Bu takımların açıklaması olan bi reddit postu vardı onu bulamadım , neydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...