Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Traş Makinesi Tavsiye Vol. 656441+6

totemic

Öne çıkan mesajlar

braun ve philipsin aynı fiyat bandında 5 saatte şarj olup 40 dakkada biten modelleride var 1.5 saatte şarj olup 1 saat giden modelleride var ona dikkat et. birde aynı şekilde, şarj olurken çalışan ve çalışmayan modeller oluyor arada çok bi fiyat farkı olmamasına rağmen.

Sosyal ağlarda paylaş

ya bir de fiyatlar karantina ayağına iyice uçmuş biraz inceledim, şimdi hafiften düşmeye başlamış. 1 haziran'da döneceğim ofise geri, aslında önümüzdeki haftayı bir beklesem daha da düşebilir ? 150tlil aleti 400'e satıyorlar inanılmaz.

şöyle 89TL'ye acayip bir şey buldum, yorumları baya iyi, pille çalışması ilginç yol ama f/p olarak istediğimi verir sanki?

https://www.amazon.com.tr/Remington-beard-Boss/dp/B01BM58XJQ?ref_=s9_apbd_obs_hd_bw_bDbfQ6J&pf_rd_r=2BPGPT4HH4W17QZHYZXK&pf_rd_p=397d6d51-ca9d-5895-b262-436e563ecf34&pf_rd_s=merchandised-search-11&pf_rd_t=BROWSE&pf_rd_i=12466323031&th=1

paradoksalkedi tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben philips aldım fazla kafa yormadan memnunum.

Fişe takılıyken çalışmıyor 1 saatte şarj oluyor kablosuz şekilde rahat rahat traş oluyorsun bunu kullanınca öğrendim.

Fişe takılıyken zaten kablo yüzünden düzgün tutamazsın kesemezsin çan sıkar, o yüzden kötü bir özellik gibi düşünme

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

Konuya balıklama atlayıp bir yorum yapıp bırakayım. Bende de philips var ve çok memnunum, ANCAK;

Şarja takılıyken çalışmıyormuş sanırım yeni modelleri. Bendeki eski model ve şarjdayken çalışıyor. Bu baya önemli bir kıstas, ben yenilerken özellikle eski modelinden arayıp almıştım bu özelliği kaybetmeyeyim diye. Bir düşün derim bu gözle. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...

Philips QP2520/30 OneBlade Erkek Tıraş Makinesi çok başarılı çok pahalı. ama sürekli düzenli sakalsız durmak gibi bir derdiniz var tek çözüm diyebilirim. bir süredir kullanıyorum katır gibi sakallarımı sorunsuz kesiyor. zaten gavur reklamlarında bu cihazı makat bölgenizdeki kılları almak için bile kullanabilirsiniz diye promote ediyorlardı öyle bir rahat cihaz. 

+ traş bıçağı simülasyonu hissi , normal makine değil de traş bıçağı gibi kullanıyorsunuz, çift taraflı olduğu için aşağı yukarı sürtmede her halükarda uçuruyor sakalları

+ hafif ve güçlü sorun yaşama yok, normalde dandik makineler çenemdeki sakallar kesilirken kitlenir falan sıkışma olurdu zaman zaman , cart diye acımadan alıyor moser ile traş oluyordum hem cildin anasını ağlatıyordu hemde her traş sonrası bileğim felç oluyordu. bu sıkınntılar yok.

+ traş sonrası tahriş neredeyse 0 losyon , su ile yıkamak tamami ile opsiyonel yılların alışkanlığı ben bi losyonluyorum. yoksa ciltte nemlensin diye bişey sürme kısmı zorunluluk değil. 

+ şarjı çok iyi yeni olduğu için olabilir bilemem ama 2 hafta ara ile traş oldum ekstra bir şarj yapmadan sıkıntı olmadı 

+ uçları değiştirebiliyor (mach 3 vs. gibi düşünün) jiletin üstünde bir bant var o bant bir süre sonra rengi değişiyormuş oradan anlıyormuşsun değiştir beni dediğini. değiştirmek yine opsiyoneldir diye düşünüyorum.)

- jiletinin olduğu kısım oynar başlıklı değil

- kimileri jileti çok hassas düşürdüm kırıldı falan yazmışlar.

- jiletleri pahalı (mach 3 pro vs. fiyatlarında) ama kullanım süresine bakarak amorti edilebilir.

scorch tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

OneBlade Pro var bende, çok memnunum. Islak traş yapmaya üşendiğimde ya da yatakta fazla yatıp geç kalır gibi olduğumda kullanıyorum. Bunun kadar hızlı ve iyi kesen makine görmedim. İnanılmaz rahat deride, jiletleri çok gidiyor (haftada 1-2 kullanıyorum gerçi), pili bir aydan fazla gidiyor.

Alın derim ben de rahatlıkla. Sinek yok tabii, onun için DE. Sakallar çok uzadığında da DE'den önce bunla bir geçiyorum.

Hayatımda kullandığım en iyi makine.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
On 28.07.2020 at 09:31, Aket-Atum dedi ki:

Şuna doğru meyletmeye başladım

https://www.amazon.com.tr/dp/B074WDYBS6/ref=asc_df_B074WDYBS61593238200000

Önceki sayfalarda da geçiyordu galiba da arada birinin yazdığı philips kötü philips norelco iyi yorumu beni düşündürüyor biraz.

şu aletten var bende. sakal keserken çok rahat, biraz kirlimsi sakal bırakıyor tabii bana sorun değil.

ama saç keserken çok can sıkıyor. başlığının saç için yeterince kalın olmamasından dolayı olabilir...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...