Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ark Survival Evolved

paradoksalkedi

Öne çıkan mesajlar

Hic bir seyi craft etmek icin takıma ihtiyacın yok. Sadece daha cok zaman alır. Bir de tek bir kisi tum engramları ogrenemiyor leveli ne olursa olsun. O yuzden blueprint topluyorsun supply droplardan engramın yetmedigi ama ihtiyacını duydugun seyler icin. Ben mesela metal irrigation ı alamadım bplerini topladım 3 gunde random supplylardan, diger insanların evlerinden falan.

optimization ı oncesine gore iyi ama r9 270x ile ben distance ve 1 2 seyi high gerisi low kapalı oynuyorum. ha tabi ilk baslarda bu ayarlarla 25-30 fps alıyordum simdi 45-55 alıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben, Xeno ve bir kac arkadası 444 teyiz. Yeni baslıyorsanız Xenolar Annen Inc. i kurdular onlara takılın. "Ben yedim yuttum takılcak yeni server arıyorum" derseniz bizim tribe a alırım. 3 - 4 gunde max level a ulasırsınız sonra base mi kurarız raide mi akarız ona bakarız.

395 saat olmus steam e gore bende de. %50 den fazla FPS gain oldu oncesine gore aynı ayarlarda 25-30 fps alırken suan 45-55 arası alıyorum. Ama hala tabiki optimizasyon ozurlu oyun yani herseyi epic acan bisey yok sanırım titan dahil. Win 10 la beraber daha iyilesicek diyola.
Sosyal ağlarda paylaş

560 Ti ile patatesimsi grafiklerle +50 FPS ile oynayabiliyorum. Bitki, taş parçalanmaları gidiyor, epeyi boktan oluyor grafikler ama şunları çalıştırma seçeneklerine yazabilirsiniz benim gibi dandik pcniz varsa.

Steam topluluk rehberlerinden aldım, birkaç ayar daha yazıyor rehberde.

-USEALLAVAILABLECORES -sm4 -d3d10 -nomansky -lowmemory

Bir de sunucu (ve tabii ki oyunun) tarafının hâlâ bayağı emeğe ihtiyacı var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Benim makine sunucuları kafasına göre bazen görüyor bazen görmüyor. Bir giriyorum 4 sunucu buluyor kapıp açıyorum 200 tane buluyor vs.

Şimdi yeni patch geldi ama karakterin olduğu sunucuyoy bulamıyor, my survivorsdan aratıyorum yine bulamıyor hatta diğer karakterlerin olduğu sunucularıda bulamıyor.

Sizde de böyle oluyor mu ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...