Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

"Eğer bir gün başarılarımı,ismimi risk edeceksem,uğruna her şeyimi risk edebileceğim camia burasıdır."

Beşiktaşlılar da yıllardır bir kişiye gereğinden fazla değer vermenin dönüp dolaşıp nasıl götte patladığını bir kez daha iyice anlaşmıştır umarım. Bizim kulübü hep böyle "adamlık" "büyük taraftar" tatavaları batırdı.

Feda sezonunda her türlü bahaneyi ortaya sürüp kaçan adam, kadrosu o dönemin BJK'sine göre kısmen daha iyi olan ama ekonomik olarak daha kötü durumda olan GS'ye atlayarak gidiyor.

Hani zaten bunun BJK'liliği falan umrumda değildi, bizi son şampiyon yapan TD olarak saygım vardı ama imza attıktan sonra şu lafı söyleyince benim için şahsen bitti. Bir daha çıkıp büyük Beşiktaşlı tatavası yapılmaz umarım Denizli için.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

applev0dka said:

bilmeyen konusmasın lan yeter artık cahillik prim yapmasın asdasfa

takımın stad da yapıyor neyin yarası var anlamıyorum ki hala. Sizin stadın tapusu sizde mi sanıyorsun dicem, öyle sanmadığını da biliyorum. Amaç ne lan cidden?

Abi iki sey sorcam

STAD NERDE?

NE ZAMAN BITIYOR?

tsk
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

applev0dka said:

bilmeyen konusmasın lan yeter artık cahillik prim yapmasın asdasfa

takımın stad da yapıyor neyin yarası var anlamıyorum ki hala. Sizin stadın tapusu sizde mi sanıyorsun dicem, öyle sanmadığını da biliyorum. Amaç ne lan cidden?

arkada adam demiş ya bedel ödedik diye, ona götümle yeterince gülemedim diye buraya bu resmi koyayım dedim.

gs'nin bırak yeni stat yapmayı elindekini yenileyecek parası yokken, hükümet tarafından kerizlenerek mecidiyeköy'ün göbeğinden kopartılıp dağ başına atılmasını yedirilemeyen gs taraftarı gelip burda ''biz bedel ödedik, devlet bir de üstünü kapatmadı diyor''

ne diyim abi sen söyle :D

üst kullanım hakkı olayı başka bişey, fenerin beşiktaş'ın yaptığı gibi inşaatı kendi finansmanın ile yapman başka bişey.

toki arena'nın yeni antalya stadından konya stadından başakşehir stadından hiç bir farkı yok, olmayacak da, önce su konuda bir anlaşalım gerisi kolay zaten :D
Sosyal ağlarda paylaş

mecidiköy rantı>>>>seyrantepe

ödenen bedel bu, kira ödeyememe vs. değil
stad kriter dışıydı, cl tokadı geliyordu

ikincisi klüplerde üst kullanım hakkı var stadyum olarak kullanmak için
biz o hakkı seyrantepe karşılığı devrettik kötü bir anlaşmayla

siz de başakşehirden 4 stad alırdınız sahildeki arsanızla

deniz kenarına stad kurup 2 haftada bir maç yapmak
esas görgüsüzlük bu
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

"Eğer bir gün başarılarımı,ismimi risk edeceksem,uğruna her şeyimi risk edebileceğim camia burasıdır."

Beşiktaşlılar da yıllardır bir kişiye gereğinden fazla değer vermenin dönüp dolaşıp nasıl götte patladığını bir kez daha iyice anlaşmıştır umarım. Bizim kulübü hep böyle "adamlık" "büyük taraftar" tatavaları batırdı.

Feda sezonunda her türlü bahaneyi ortaya sürüp kaçan adam, kadrosu o dönemin BJK'sine göre kısmen daha iyi olan ama ekonomik olarak daha kötü durumda olan GS'ye atlayarak gidiyor.

Hani zaten bunun BJK'liliği falan umrumda değildi, bizi son şampiyon yapan TD olarak saygım vardı ama imza attıktan sonra şu lafı söyleyince benim için şahsen bitti. Bir daha çıkıp büyük Beşiktaşlı tatavası yapılmaz umarım Denizli için.

o sezon bahaneyi üreten kendisi değilde demirören di diye hatırlıyorum.kovulsa taraftarın tepkisini çekebilirdi öyle bir bahane uydurdular işte her 2 tarafında işine geldi.

zaten sıkıldıkça takım yöneten bir adam bence denizli :) arada sıkılıyor iran falan takılıyor sonra geliyor yorumcu oluyor falan sergen in yaşlı versiyonu
Sosyal ağlarda paylaş

guncel said:

yeni yeni stadların 24 saat faal olmasına uyandılar
sizin proje de farklı değil
akp seçmeni demişsin ama stadın zemini hariç kiralanabilecek her mekanı direk rte ve yandaşlarına tahsis etmişsinizdir

2 haftada bir 90dk ya gereğinden fazla anlam yüklemenin anlamı yok

çamur at izi kalsın kesin onlara tahsis etmişizdir sdsaf
yeni stadda akp kongresi yapılana kadar inanmam valla

ayrıca gs taraftarı için semt-stat olayı olmadığı için 2 haftada 1 90dk olarak görmen doğal, fakat iş Beşiktaş'ta Kadıköy'de öyle değil işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya 3 takımında boynunda iktidar yuları var. Şike, stad, vergiler vs. Neyi tartışıyorsunuz anlamıyorum. Al birini vur ötekine.

2 maçta son dakika golleri ile 5 puan gitti. Belki bir maçı kurtarsaydık Denizli ile umudum olurdu. Artık şöyle 5-6 maç seri yakalamak lazım. BJK maçı kaybedilirse zaten havlu erken atılır. Seri falan kurtarmaz.

Denizli para için saçma sapan takımlar çalıştırdı son senelerde. GS de o heyecanı yakalar mı şüpheli. Yarım sezon kötü giderse anında bırakır.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Stadı sarayın malı olan bir klübün taraftarları isyan etmiş gözyaşına boğulmuş :D. Alex gideli 10 sene oldu, Sabri paşa ilk 11'de, daha adam ee diyor.

Fenerli kaypaklığı tam olarak böyle bir şey işte. Tayyarlı fotolar paylaş, cevabını alınca Alex 10 sene önce gitti de hem de fotolarda ana tema Aziz olmasına rağmen. Alex gitti bizi bağlamaz. Sanki Alex dedi Aziz kalk gidelim Tayyar'ı ziyaret edelim diye. Gerçi bunlar imzayı atan arkadaş öldü bizi bağlamaz diyecek çapta insanlar da neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Denizli Feda'dan önce değil miydi? Hatta arada Şuster'li, Tayfur'lu dönem var.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...