Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Bu yeniçericilik olduğundan fazla abartılıyor. Oratada o kadar abartılacak bir durum yok. Yönetim daha iyisini alabilecek durumda değil, Hamza'da üstüne vazife olmayacak şekilde herkesi korumaya çalışıyordu. Melo'nun gönderilmesini istemiş de, sonra suçu yönetime atmış falan filan. Melo Hamza'yı savunan, Özbek gitsin fotosunu insta'da beğenen hareketleri ile zaten cevabı vermiş oldu.
Kepçe kulak her zaman ki gibi yalan söylüyor. Daha ilk göreve geldiği anda şampiyonluk kutlamalarında Albayrak ve Dürüst'ü platforma çağırmamasını, "Yer yoktu" diye açıklayan, milletin zekası ile dalga geçen, elinden geldiğince gerçekleri çarpıtmaya çalışan bir adam.
UEFA'nın GS'yi incelemesini, bizi sevdiklerinden yapıyorlar falan diye açıklamıştı. Hahaha, düşününce zaten ne kadar yalancı bir adam olduğunu ortaya çıkaran bir sürü şey geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Melo nun son sosyal medya hareketi ile taraftar Dursun Özbek'e dalar.

Çok yaygara koptu. Mustafa Denizli gelmek istemeyebilir bu şekilde. Medya da inanılmaz GS nin üstüne geliyor her zaman ki gibi.

Gidip Hasan Şaş, Davala, Tayfun Korkut gibi adamları getirirlerse çekecekleri var.

Ben Hamza'nın içten pazarlıklı olduğunu düşünüyorum. Dışarı farklı içeri farklı konuşması çok net belli oluyor.

Ama yönetim o kadar beceriksiz ki haklı olduğu durumlar bile sürekli kendi aleyhine dönüyor.

Artık bu yönetimin kendini kurtarabilmesi için mucize bir başarı gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi h.hamzaoğlunun oyuncu değişiklikleri ve tercihlerini fln çok eleştirdik ama gsnin f.terimden sonra başa getirdiği en karakterli düzgün insandı.

Ama hiç vazifesi olmadığı halde insiyatif alıp basiretsiz beceriksiz acemi gs yönetimine kendisini siper etti, suçlamaları üzerine almaya çalıştı, ne kadar başarılı olduğu tartışılır belki ama en azından niyet buydu.

Sen böyle bir adamı kalkıp sudan sabundan sebeplerle kovuyorsun, bu hamzaoğlu vakası bu yönetimi götürür, demedi demeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de GS liseli çok arkadaşım var. Aramızın iyi olduğuyla devamlı dalga geçiyoruz zaten. Onlar da kabul ediyorlar aslında bu saçma yapıyı ama koltuk sevdası gibi bırakamıyorlar.
Bu arada kongrede de öyle aslında ezici delege sayısı durumu yok. Evet fazla ama 5 katı değil yani. Ya kararlı ve vizyoner insanlar gelip bu işi yapacak. Ya da yaratıcı yıkım zaten kendiliğinden gelecek ve klüp batacak.

Ha bu arada klüpler yasaları değişse tabi ve bu işi devlet dünya standardlarına çekse daha iyi olur.

Az önce AMKSpor'da okudum, aşağıdaki yazı da dursun.

AMK said:

Bizim Gelişim Spor’dan yetişme, Liseli, Cemiyet’in önde gelenlerinden, şimdi Cumhuriyet’te yazan sevgili kardeşim Turan Yücel’le bir hafta evvel konuşuyoruz.. “Aklım karıştı” dedim, “Futbolu yöneten Cüneyt Tanman’ı attı, yerine kardeşi Mehmet Özbek’i getirdi. Ben ‘Özbekspor’ demeye başladım.
Şimdi kardeşini görevden alıp, adını ilk kez duyduğum Fatih İşbecer’i getirmiş, bu ne ola?. Aklı başına mı geliyor?.
Hatalardan mı dönüyor” dedim..
“Yakında olay yaratacak bir eylemi olmalı, kafasında.
Bunu Fatih’e yaptıracak ki, kardeşi yıpranmasın” dedi,
Turan..
..Ve de ne kadar haklı olduğu ortaya çıktı. Fatih işi iyi becerdi ve Hamza Hamzaoğlu’nu sudan da ucuz bir bahaneyle görevden attı.
“Bunu mu kastetmiştin” dedim, dün sabah Turan’a.. “Valla Hıncal Ağbi” dedi.. “Daha geldiği günden beri Hamza’yı gözden çıkarmıştı. Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak o yüzden temizlendi.. Dört Yıldız gecesinde o yüzden aşağılandılar.. Bu ikisi gidince tek kalan Hamza’yı yemek kolay olacaktı. Sen eleştirirsin, ben eleştiririm, ama Hamza’nın günahı o değil. Onun suçu, o göreve başkası tarafından getirilmiş olması..
Dursun Özbek, her yere kendi adamlarını koymaya kesin kararlı.. Ama Süper Kupayı da alınca Hamza, operasyon gecikti. Sonunda o görevle iş başına gelen Fatih, emri uyguladı.”
Galatasaray’da neler oluyor?.
Yakında sırlar dökülür, foya meydana çıkar!..
Ortada bir Dursun Özbek, Ünal Aysal, Mustafa Sarıgül üçlüsü var..
Nerden?.
Ünal Aysal’ın otellerini Dursun Özbek satın aldı. Aracılık yapan da, o zaman Aysal’ın yönetiminde olan oğlu Emir.. Öyle deniyor. Peki o zaman Sarıgül’ün Şişli Belediye Başkanı olduğu zaman her yönetime soktuğu oğlu, niye Özbek’in listesinde yok?.
Mehmet Özbek şimdi niye yoksa, ondan.
Riva ve çevresindeki özel araziler başta öyle çok şey söyleniyor ki, kapalı kapılar ardında..
Şimdi tabii, ne Özbek’i suçlarım ben, ne de başkalarını..
Suçlu Galatasaray Kongresidir, bir..
Bisküvilerini çaya batırıp yemek için ayda bir toplanan Divan Kurulu’dur, iki.. Bunlar görevlerini yapsa, Dursun Özbek gibi, hayatında tek gün yöneticilik yapmamış biri, Ali Sami Yen’in koltuğuna oturabilir miydi?.
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel yazı ama değişeceğini sanmıyorum ben. Neremiz doğru ki burası doğru olsun durumundayım. Zaten özellikle şike olaylarından sonra maça gitmeyi bırakmıştım zamanla maç izlemeyi de bırakacak duruma geldim. İleri de Galatasaray üyesi olmak gibi düşüncem var ama sadece Network sağlaması için :)
Sosyal ağlarda paylaş

dursun bakkal yine saçmalamış

yok hamza, yönetimin otoritesini sarsmış yönetimi tribünlerin önüne atmış. itibarlarını zedelemiş. oyuncularla disiplin sağlayamamış bilmemne.

şu taraftar azıcık adamsa, bu akşam o stadı yönetimin başına yıkarlar tezahüratları ile.

lan hamza tamam yetoydu falan ama bunca suçlamayı tek başına yapacak kapasitesi yoktu. ne pis ne yalancı insanlarmış ya.
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

simdi galatasaray klubu tuzugunu okudum da uyelik ile ilgili olan bolumu..uye olmak gercekten zor..ya baskan kontenjanindan gireceksin ya liseli olacaksin..yilda 400 yeni uye anca..zor is..

O kadar zor değil diye biliyorum ben. Hali hazırda üyelerden birkaç referans ile oluyor. Bir de üyeli ücreti var ama çok değil 10 K falandı galiba. Liselilere o ücret baya düşük o farkı var. Bizim liseli arkadaşlar böyle anlatmıştı en azından, isterseniz üye olabilirsiniz, bizi referans göstererek diye.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

dursun bakkal yine saçmalamış

yok hamza, yönetimin otoritesini sarsmış yönetimi tribünlerin önüne atmış. itibarlarını zedelemiş. oyuncularla disiplin sağlayamamış bilmemne.

şu taraftar azıcık adamsa, bu akşam o stadı yönetimin başına yıkarlar tezahüratları ile.

lan hamza tamam yetoydu falan ama bunca suçlamayı tek başına yapacak kapasitesi yoktu. ne pis ne yalancı insanlarmış ya.

Aynen öyle. Hamza'nın uzun vadede GS hocalığı yapabileceğini ben de düşünmüyorum, ama adama "Bizans oyunları" yapıp kov, bi de her zamanki gibi millete yalan söyle.

Normal şartlar altında sevilen, başarılı ve karizmatik başkan olsan bunu yaparsın ama bu çirkin adam neye güveniyor bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir­çok fut­bol­cu gi­bi sa­ha­lar­dan ka­zan­dı­ğı­nı ti­ca­re­te ya­tır­ma­ya ka­rar ve­ren Sa­rı­oğ­lu, bu­nun için de ke­se­nin ağ­zı­nı so­nu­na ka­dar aç­tı. Sa­rı­oğ­lu, Şiş­ha­ne­’de sa­tın ala­ca­ğı bi­na­yı res­to­re edip Ote­l’­e dö­nüş­tü­re­cek. Bu­nun için ­de Sa­rı­oğ­lu­’nun ce­bin­den 2.5 Mil­yon Eu­ro ya­ni yak­la­şık 8 mil­yon li­ra­ çı­ka­cak. Önü­müz­de­ki yıl fa­ali­ye­te ge­çi­re­ce­ği ote­lin adı­nın ‘Re­iz Ote­l’ ola­ca­ğı öğ­re­nil­di

Hamza Rezidans koysun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...