Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

favre yetiştirici, sistem adamı ki bayağı da sorunlu bir tip. gladbach gibi bir kulübü bile dandiklikle vs. suçlamışlığı var son dönemlerinde. almanya'daki sistemi beğenmediğini vs. de söylemiş.

Bu adamın GS'ye gelip başarılı olma ihtimali bu yüzden yok. Mancini ve Prandelli'ye dayanamayanlar mı Favre'ye dayanacak.

Onun dışında Favre'yi Favre yapan unsurların hiçbiri GS de yok, olmayacak.

Boşa yatırım olur. Bizim işimize gelir gerçi daha iyi, letsgo dursun go go go
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

2. yarı başında bi saraya giderler, 3 5 forma verirler, klasik biatlarını yapıp yine potaya girerler.

souldarkorn said:

dedi şikeyi iktidar sayesinde hasır altı etmiş takımın taraftarı.

http://i1.wp.com/eduncovered.com/wp-content/uploads/2013/09/successful-troll.jpg?resize=250%2C159

yekeyeke said:

dedi ergenkona balyoza inanmayıp aynı kurgu ve savcıyla açılan şike davasında mutluluktan uçan takımın taraftarı...

http://new2.fjcdn.com/thumbnails/comments/5505117+_619cc8c1afca70c0b1f97885670a238f.png
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

favre yetiştirici, sistem adamı ki bayağı da sorunlu bir tip. gladbach gibi bir kulübü bile dandiklikle vs. suçlamışlığı var son dönemlerinde. almanya'daki sistemi beğenmediğini vs. de söylemiş.

Bu adamın GS'ye gelip başarılı olma ihtimali bu yüzden yok. Mancini ve Prandelli'ye dayanamayanlar mı Favre'ye dayanacak.

Onun dışında Favre'yi Favre yapan unsurların hiçbiri GS de yok, olmayacak.

Boşa yatırım olur. Bizim işimize gelir gerçi daha iyi, letsgo dursun go go go

büyük ihtimal olmayacak zaten.yarın denizli ile görüşeceklermiş.olur büyük ihtimal.taraftarı mutlu etmek içinde tugay ı yanına yardımcı yaparlar
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

2. yarı başında bi saraya giderler, 3 5 forma verirler, klasik biatlarını yapıp yine potaya girerler.

souldarkorn said:

dedi şikeyi iktidar sayesinde hasır altı etmiş takımın taraftarı.

Acımasızca yargılamış, critlemiş, perişan etmiş resmen.

Uzun zamandır yurtdışında olduğum için yazamadım, çok doluyum.
Öncelikle moralim çok bozuk Hamza Hocanın gönderilmesinden ötürü.
Hoca yetodur, karaktersizdir, iyidir, kötüdür değil moralimi bozan.
Olay bu yönetimin inanılmaz vizyonsuz, ezik, amaçsız ve tecrübesiz olduğu gerçeğini hocanın üzerinden kapatmaya çalışması ve birçok insanın yorumundan da anlayabileceğimiz üzere bunu bir nebze başarması.
Meloyu hoca istemedi dediler, adam twitterdan yapıştırdı cevabı.
Hoca bizi taraftarın önüne attı dediler, adam santrofor diye, sağbek diye, dmc diye öldü bitti sonra ben istemedim yönetimden dedi. Yönetimi savundu. Zaten eminim belli bir süre sonra ben istedim ama alamadık diye açıklamada yapar ki bence kesinlikle haklı.
İçten pazarlıklı, kötü niyetli dediler, adam boş mukaveleye imza atmış...
Hocanın nasıl bir taktisyen olduğu, nası bi karaktere sahip olduğu gerçekten önemsiz kalıyor, bu yönetim yüzünden.
Başkan kardeşini geri çekip, bi kuklaya hocayı kovdurttu.
1 2 aya kuklayı da yollar yada etkisizleştirir.
Şu anda sportif başarından çok daha önemli şeyler kaybetmek üzereyiz bu ufak beyinli, tek amaçları zenginliklerine ün katmak olan bu yetolar yüzünden.
Bu yönetim 3 yıl başımızda kalırsa ciddi manada büyüklüğümüzü kaybedeceğiz. Bi defa mantıkları yanlış, beyinleri ufak... Korkuyorum ki Bjk yaptığı atakla yerimizi alabilir. Önümüzdeki 4-5 yılı domine edebilirler. Paramızda yok ki 0 dan başlayalım herşeye. Eğer bu sene işi ciddi bi şekilde toparlayıp bir şekilde şampiyon olamazsak bu takımdan çok ciddi bir düşüş bekliyorum.
Zira takım iyi paran alan ve başarıya doymuş uzun kontratlı ve yaşlı oyuncularla dolu....
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...