Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Bir de su var zaten bu tarz kritik ofsaytti eldi cizgiydi pozisyonlarinda emin degilsen devam ettirirsin. Sanmiyorum ki emin olabilsin hakem rahat bir sekilde bu pozisyonda. Emin olsa verir golu gecer zaten o an, lan gordum ama pozisyon ortada GS kayiriyim diyecek hali yok demek istedigimiz bu. Adamin kendine guvenip kesin gol demesi cok zor bu tip durumlarda, ondan teknoloji gerekiyor iste. Zaten saatlerce tartisilan bu pozisyonlar da genelde hakemlerin emin olamayip devam ettirdikleri oluyor..
Sosyal ağlarda paylaş

ofsayt ile farklı bişey bu pozisyon, yan hakem yeri geliyor 30 metre önündeki bişeye karar vermesi gerekiyor.

üstünde durduğun düz bir hattın sağına mı soluna mı düştüğü söylemek için kartal gözlerine ihtiyacın yok.

şu hatayı yapan adamın da futbol sahasında yeri yok, yan hakemler pozisyon gereği çizgide olmuyor açısı kötü uzak oluyor eskiden kacıyordu böyle şeyler, bunun kaçmaması için oraya konulan adam kaçırıyorsa daha mac bitmeden yırtacaksın lisansını
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece bu pozisyon yorumlarından forumdaki kullanıcıların hangisinin GSli hangisinin diğer takım taraftarı olduğunu çok rahat anlayabiliriz.

Sadece bu pozisyon yorumlarından forumdaki hangi Gs'li kullanıcıların adam , diğerlerinin sadece kullanıcı olduğunu da anlayabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
"Why don't we give team managers the possibility of two challenges for refereeing during the match?" Blatter told delegates at the FIFA Conference in Sao Paolo. "If the manager disagrees with a decision, why should he not ask for an immediate TV review?"

said:
The roadblock, other than the usual inertia, is the essence of the sport. Soccer is not like baseball and American football, where there are constant stoppages. The game is supposed to move fluidly. So time out for review would interrupt soccer in a way that fans are not used to.

"If the manager has an appeal," Regan said last week, "and that results in the game being stopped, that interferes with how you and I understand football operates, which is fast-moving, flowing, and that's what fans have come to expect."
Sosyal ağlarda paylaş

Acikcasi ben aksini gosterecek kesin bir durum olmadigi surece hakemlerin yanindayim az cok biliyorsunuz zaten. Aquila'nin dedigi gibi hakem zaten affalamis bakiyor ben goremedini veya emin olamadigini dusunuyorum. Acikcasi futbolda tekrardan oynatma olayini kaldirsalar cok daha rahatlariz, sacma gelebilir ama anlik seyler uzerinden onlarca aciyla degerlendirmek sacma. Yani futbolda topun tamaminin gecmesi gibi bir kural var mesela. Nasil ayirt edeceksin anasini satiyim sdfs. Zor yani, ben boyle seylere takilmiyorum. Yok piero dan cekilmis ofsaytti bilmemne.
Bu futbol cizgi konusu dunya kupalarinda ne maclara mal oldu, adamlar cip icin kasiyorlarsa bir bildikleri var demekki insan gozuyle hersey olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Acikcasi ben aksini gosterecek kesin bir durum olmadigi surece hakemlerin yanindayim az cok biliyorsunuz zaten. Aquila'nin dedigi gibi hakem zaten affalamis bakiyor ben goremedini veya emin olamadigini dusunuyorum. Acikcasi futbolda tekrardan oynatma olayini kaldirsalar cok daha rahatlariz, sacma gelebilir ama anlik seyler uzerinden onlarca aciyla degerlendirmek sacma. Yani futbolda topun tamaminin gecmesi gibi bir kural var mesela. Nasil ayirt edeceksin anasini satiyim sdfs. Zor yani, ben boyle seylere takilmiyorum. Yok piero dan cekilmis ofsaytti bilmemne.
Bu futbol cizgi konusu dunya kupalarinda ne maclara mal oldu, adamlar cip icin kasiyorlarsa bir bildikleri var demekki insan gozuyle hersey olmuyor.

O zaman orada neden duruyosun arkadaş? fotoraf var adam bariz şekilde görüyor nişan almış resmen topa hiç afallamış falan yemesinler.
Sosyal ağlarda paylaş

@tunch, maalesef hakemlikte "o adami oraya koymuslar gorecek arkadas" mantigi tutmuyor, bu oyle bir meslek. En azindan dusuncem bu katilmayabilirsin. Futbolun cogu kurali cok basit ama bu cizgi kurallari gercekten gormeyi zorlastiriyor. Alakasiz belki de cok iyi bir doktor kalp ameliyatinda kendine yonelik hic bi hata yapmayabilir ama dunyanin en iyi hakeminin bile tonlarca hatasini bulursun. Bu illa kasti olmak demek degil, genel konusuyorum tabii..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...