Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Her olayın paralale kitlenmesi gibi olmuş. Yalan makinesi GS yönetimi tam gaz...

yöneticimsi

Grosskreutz transferindeki aksaklık, bu süreçte ne kadar rol oynadı?
Grosskreutz meselesi şöyle gelişti: Cenk Ergün cumartesi günü Grosskreutz ile anlaştı. Hamzaoğlu hocamız ise pazar günü takımımızın Grosskreutz tipi bir oyuncuya ihtiyacı olmadığını beyan edince iş çıkmaza girer gibi oldu. O süreçte ben rica ettim ve iş pazartesiye kaldı. Hamza hoca o zaman ikna oldu. İş pazartesiye kalınca Grosskreutz’un menajerinin sözleşmede istediği bir sonraki satış detayları pazarlık edilirken süreç iyice uzadı. Yoksa biz resmi imzaları zamanında çoktan atmıştık. Yalnız “Galatasaray’ın Genel Sekreteri Fatih İşbecer faksın başına oturdu, yanlış faks çekti” tarzı içi boş iddialar da gündemi meşgul etti. Ne benim ne de herhangi bir Galatasaray ya da bu büyüklükte bir kulübün genel sekreterinin faks çekmekle ne alakası olabilir ki?

Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

Rewendor said:

Bilal yerine Emre Çolak AMC oynuyor, Sneijder yine liberoda.

Denayer yedek, Sabri Semih 11'de.

Yasin yine solda oynayacak diye Podolski yine sağda...

Hey Allam yaa....
rew yine futbol akitmis. Onlibero != libero. Denayer de sakat. Yedek degil yani.

Ön libero demek kastığı için söyledim. Bugünkü futbolda fantastik taktikler deneyen Güney Amerika takımları dışında "has" "libero" kalmadı zaten defansın gerisinde. Libero denince ön libero anlaşılıyor zaten artık.

Denayer sakatlık haberini kaçırmışım?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...