Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

abi zaten o ben o camianın çocuğuyum ben aslında fanatik şu takımlıyım lafları hep yalan ya.

misal reykard kovulduğunda ilk teklif fatih terime yapıldı ama o enkazı almak istemedi fatih.yok şuan aklımda yok falan dedi sonra aysal gelince o transferlerin üstüne geldi galatasaraya

bu arada fatih terim demişken fatih terim ve denizli şimdiye kadar hiç rakip olmamışlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Beşiktaşlılar buradayken sorayım. Siz bu feda olayına ciddi anlamda inanıyor musunuz? Yani feda dedik ekonomiyi düzelttik falan mı sanıyorsunuz. Bence Fikret Orman'ın taraftarı motive etmek için kullandığı iletişim kampanyası gibi bir şeydi feda. Üç kulübün de borcu deli gibi artıyor ve son rakamlar 1 milyar TL'ye gelmiş durumda dolar kurunun da etkisiyle. Ben bu tasarruf durumlarına inanmıyorum şahsen. Yapılan harcamalara bakıyorsun yine aynı.
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

abi zaten o ben o camianın çocuğuyum ben aslında fanatik şu takımlıyım lafları hep yalan ya.

misal reykard kovulduğunda ilk teklif fatih terime yapıldı ama o enkazı almak istemedi fatih.yok şuan aklımda yok falan dedi sonra aysal gelince o transferlerin üstüne geldi galatasaraya

bu arada fatih terim demişken fatih terim ve denizli şimdiye kadar hiç rakip olmamışlar :D

Terim aslında gelirdi Polat çağırdığında ama kesin olarak Florya'da kimseyi istemem dedi. Polat da Sezgin'i satamayınca iş yattı. Yoksa Aysal'la beraber geldiğinde de kadro enkazdı. Arada 2-3 ay var sadece. Sadece Drogba söylentisi vardı o kadar ve o da gelmedi zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

stad inşaatı devam ederken zaten borç azalması mumkun değildi bizim açımızdan, olay biraz da paranın nereye harcandığı ile ilgili.

sezer enaramo falan gibi fail transferler yapılmış olsa da.

tolgay-ba-gomez-atiba-sosa-beck-rhodolfo-töre gibi gibi iyi paralara faydalı oyuncular alındı.
tabi bunun yanında sakat pektemek ile gereksiz sözleşme yenilendi falan.

fener salak saçma bonservis dağıttı, gs aynı şekilde sözleşme parası olarak kamyonla para saçtı, üstüne fail transfer sayısı gs'de kat kat daha fazla

ontiviriri,eskişehirden 2 tane sağlam kazık burdissolar brumalar falan gs orada cok para kaybetti.

zaten melyor dolar dönen sektörü taraftar tek başına düzlüğe çıkartamaz ama bizim süreç iyi geçti diye düşünüyorum, o krizden gayet güzel genç bir kadro %85 bitmiş bir stad ile çıktık.
Sosyal ağlarda paylaş

Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış.
Şu anda GS, 2 rakibinden ekonomik olarak olmasa bile, başarı ve reputation açısından fersah fersah daha zengin. Kaldı ki, 2sinin de ekonomik durumları en az GS kadar rezil. BJK ve FB taraftarının bu kadar çıldırma sebebi, bu gerçeklik tokatının suratlarına acımasızca çarpması olabilir.
Çıldırıp milletin stadına, devletle olan ilişkilerine saldırmalarının sebebi bu olabilir..
Gerçi yanlış oldu, GS için BJK rakip bile değil şu anda.
İyi bi atakla 4-5 yıl içinde olabilirler ama.
Sosyal ağlarda paylaş

kayserili said:

Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış.
Şu anda GS, 2 rakibinden ekonomik olarak olmasa bile, başarı ve reputation açısından fersah fersah daha zengin. Kaldı ki, 2sinin de ekonomik durumları en az GS kadar rezil. BJK ve FB taraftarının bu kadar çıldırma sebebi, bu gerçeklik tokatının suratlarına acımasızca çarpması olabilir.
Çıldırıp milletin stadına, devletle olan ilişkilerine saldırmalarının sebebi bu olabilir..
Gerçi yanlış oldu, GS için BJK rakip bile değil şu anda.
İyi bi atakla 4-5 yıl içinde olabilirler ama.
nick entry uyumu.
Sosyal ağlarda paylaş

Peregrin said:

http://i.imgur.com/upz6U44.jpg

Merak etme 1 milyon avansı almış bile.

Bu arada sosyal medyada Denizli için Sneijder'i keser, oynatmaz diyenleri görüyorum. Kimse aptal değil sonuçta. Elinde kaliteli ve ligin üstünde bir adam varsa neden faydalanmasın ki? Yerlileri pışpışlasa bile Wesley'i kesmez. Hamza için de aynı şeyleri diyorlardı geçen sene bu zamanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

"Max Damage" said:

Peregrin said:

http://i.imgur.com/upz6U44.jpg

Merak etme 1 milyon avansı almış bile.

Bu arada sosyal medyada Denizli için Sneijder'i keser, oynatmaz diyenleri görüyorum. Kimse aptal değil sonuçta. Elinde kaliteli ve ligin üstünde bir adam varsa neden faydalanmasın ki? Yerlileri pışpışlasa bile Wesley'i kesmez. Hamza için de aynı şeyleri diyorlardı geçen sene bu zamanlar.

snijderle selçuk yan yana oynar mı
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

abi tayip kira ödeyecek durumunuz yoktu sizi burdan kurtardık stad yaptık dedi, adam hala bedel ödedik diyor ya ahahahaha

git bedel öden stad dolmabahçede duruyor, her kuruşu Beşiktaş'ın parası ile yapılıyor

O stadın karşılığında Mecidiyeköy'ün göbeğinde paha biçilemez arazi devlete verildi. İşine gelmediği için bunu hesaba katan yok tabii :)

Denizli ile ilgili yorumlarımı üşenmezsem sonra yazacağım şimdi vaktim yok o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada transfer döneminde Konoplyanka, Kalinic ve Douglas ile anlaşıldığını ancak Hamza'nın oyun düzenine uymayacağı için veto ettiği ciddi ciddi bir çok kanaldan dile getiriliyor. Eğer böyle bir şey varsa yatacak yeri yok.

Keza veto etti diye almayan başkanın da yatacak yeri yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...