Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Westworld (2016) - HBO

Norak

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Geçen sezondaki sürükleyicilik ve ilginçlik şimdilik yok. Bi sebebi direk Fordun olmayışı, diğeri de konseptler yeni değil gibi geliyor bana. Yani mutlaka şu anda önümüze atılan ekmek kırıntılarından ilginç teoriler çıkacak bi kısmı doğru bi kısmı yanlış hikaye geçen sezondaki gibi gizemler ve çözümleri şeklinde ilerleyecek ondan eminim de, bilinç / varoluş / insan doğası gibi kavramları yeniden sorgulatan monologlar yok mesela artık. Aynı oranda sürükleyicilik için kesinlikle hopkins gibi bi karakter gerekiyor. Bide işte ai revolution konsepti artık kafalarda oturmuş durumda, geçen sezonki acabalar oluşmuyor.

derken aşağı yukarı aynı şeyi demişiz samle
Sosyal ağlarda paylaş

gizemini kaybedince normal bir dramaya dönüştü diyebiliriz. Dolores aşırı overrated ve itici oldu. HAni bir başkaldırış veya devrim apacaksa daha holigan ve lider bir karakter gelişimi yapabilirlerdi. "kandırdılar bizi ey halkım vs vs diye" Ama o kaldekileri de öldürmekten çekinmedi. O peçeli adamlar ne alaka anlamadım GoT çüksüzler takımı gibi.

Aynı iticilik barcı zenci ablada da var. Yani ok hatıralarınızı hatırladınız falan da iq 7000 de değil yani. Elemanlarda gelmiş uzi ile kale almaya çalışıyorlar süngü hücumu :D

Bölümün en güzel olayı
https://78.media.tumblr.com/03134875c27dc8d7e25d71171a7fccd4/tumblr_ohqe0zziB51qcdqb0o2_540.gif

Sosyal ağlarda paylaş

samaella ile hemfikirim bazı noktalarda, ai'daki jude law tier androidlerin birer terminatör vücudunda skynet'e dönüşebilmesi zorluyor bütün settingi.
Komutan said:

Sam said:

Bir de ilk bölümden olayların ortası veya sonunu gösterip sonra başa dönünce heyecan azaldı bayağı.

Bize gösterilen sonun göründüğü gibi olduğunu hiç sanmıyorum.

büyük ihtimalle ortası filan, devamındaki finalini göreceğiz sezon sonuna doğru herhalde ama ben şahsen pek beğenmem hikaye anlatımında bu yöntemi eğer hikayenin gidiş noktası en başından itibaren izleyiciye tamamen belli değilse.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk sezona göre baya kötü gidiyor. Bir kere hopkins in eksikligi cok hissediliyor. Bir de iyice shit tier dramaya donmeye basladi. Dolores'in dunyayi ele gecerecegim geyikleri baya sıkıcı. Sen kimsin iki günlük aklı başında robotsun birsey sandı kendini.

Maeve kızını araması falan keza aynı. İçeri girip yenisini üretseydiniz daha az zaman alırdı. Ama yok salya sümük kızı bulacaz illa ki.

Turk dizi yönetmenlerine mi verdiler diziyi naptılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...