Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Westworld (2016) - HBO

Norak

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:

Bazılarınız beyni fermuarının arkasında yemin ediyorum. Tam westworld'luksunuz :D

ne yazak abi, yazıcak bi şey yok ki.
axedice gelip hepsini yazıyor. konunun sabonisi oldu adam :D

işte bi de gelip anthony odin reisi övenler oluyor. baktım bugün iyi övülmüş yine, yarın yeteri kadar övülmemiş olursa bi de onu övmeye geliriz sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

Masticore said:

Bazılarınız beyni fermuarının arkasında yemin ediyorum. Tam westworld'luksunuz :D

ne yazak abi, yazıcak bi şey yok ki.
axedice gelip hepsini yazıyor. konunun sabonisi oldu adam :D

işte bi de gelip anthony odin reisi övenler oluyor. baktım bugün iyi övülmüş yine, yarın yeteri kadar övülmemiş olursa bi de onu övmeye geliriz sdfs.

yeni transformersta da oynuyor galiba. belli olsun gidip orada da övücem.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni izleyebildim sezon finalini.

Aktı resmen, 1,5 saatmiş, farkettirmedi bile, bi solukta gitti. Bence dizi burada bitse en ideali olur, uzatırlarsa konuyu çok zorlayacaklar gibi bir görüntü var şu an.

Yalnız security team olayı tam fiyaskoydu. 10 yaşında CS'ci bebeler bile o kadar mal hareket etmez, orası sahnenin tadını kaçırdı bayağı.

Bir de her futuristik atmosferli diziye görünümü garip diye p90 yamamasınlar abi, sırıtıyor.

Ford'u getirmek isterlerse getirirler, "Aslında gizli labda üretilen çükübik kendi kopyasıydı, onu oraya koydu, öldürdüler" diyebilirler. Öte yandan bunu yapmaları tüm sezon finalini baltalar, Anthony'i göreceğimize sevinsek de diziye prestij kaybettirir, tavsiye etmem.

Japonya ve Samurai kültürünü hep ergen işi gören ve sevmeyen biri olarak Samurai'leri görünce bir baydım. Alternatif dünyaları içeren parklar bekliyordum, ve olası ihtimallerden biri de buydu ama keşke bu olmayaydı. Umarım dekoratiftir, 2. sezona etki etmez.

MiB vurulup o ifadeyi takınana kadar gerçekten bir insanın öldüğünden bile şüphem vardı (sonuçta hostların dünya algısı da editlenebiliyor, Bernard kendi çizimlerini görüp tanıyamadığında bunu öğrenmiştik en kötü. O ana kadar ölenleri host gözünden öyle gösterdi stun gan dahi olabilir diye şeyettiydim (parkta kullanılan silahların stun eden otomatik versiyonu) 2. sezonda bol bol MiB göreceğiz heralde.

Bir de Meave yancısı 2 teknisyen gerçek olamayacak kadar gerizekalı, bu da senaryoyu bile baltalıyor biraz. Son 3-4 bölümdür bu adamların aptallıklarından diziden soğuyacaktım neredeyse, neyse ki bunu bile çekilir kıldı dizi. Ford'un Meave isyanında bunların aptallıklarını da görmesi zor, ama muhtemelen bunların da etrafından dolaşacak alternatifler sundu Meave'e.

Bir de önceki sayfalarda konuşulmuş gerçi, Bernard "When you reach the mainland" diyerek Meave story'sinin trenden inmemek olduğunu belirtti.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...