Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daredevil (2015) - Netflix

progamer

Öne çıkan mesajlar

adamalr ilk yazık cizdiklerinde chicago'yu ahyal etmişler, mafyasıyla suyuyla buyuyla. super kötüler yerine sucla savas bir pulp hero icinde daha anlamlı tabi.

Hoş 75 sene önce tabi bu, gidip görmedim ama tahminim eskiden o kadar büyük bir kütle ve zenginlik/ceşitlilik farkı yokken iki sehir arasında şimdi newyork varken super kahramanı chicagoda hayal edemiyo bilir isnanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

adamalr ilk yazık cizdiklerinde chicago'yu ahyal etmişler, mafyasıyla suyuyla buyuyla. super kötüler yerine sucla savas bir pulp hero icinde daha anlamlı tabi.

Hoş 75 sene önce tabi bu, gidip görmedim ama tahminim eskiden o kadar büyük bir kütle ve zenginlik/ceşitlilik farkı yokken iki sehir arasında şimdi newyork varken super kahramanı chicagoda hayal edemiyo bilir isnanlar.

abi godfather new york'ta geçiyo biliyosun di mi :B

ikisi de eski ve hareketli liman şehirleri. ikisinde de yüksek art deco etkisi var. chicagonun pizzası ve havası boktan işte :P

ben her zaman new yorktur az çok nettir canondur diye biliyorudum da karmaymış az çok. ama orijin olarak new york diyor kaynaklar.

ama chicago da olur. oldu bile hatta artık çok geç.
Sosyal ağlarda paylaş

dünya tabiki karanlık olsun yahu, crow'u bu yüzden sevmiştim ben. o dünyayı çok güzel vermişlerdi.

ayrıca nolur süper kahramanlar çocuklara mesaj vermeye çalışmasınlar. bildiğin öldürsünler artık ya.

katolik süper kahraman mı olur lan? birinin götü yesin de "V" gibi bi karakter çıkartsın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Marvel and Netflix are proud to announce that "Marvel's Daredevil" will receive a second season, available only on the streaming service in 2016!

http://marvel.com/news/tv/24478/netflix_orders_a_second_season_of_marvels_daredevil

seneye geliyor 2. sezon

aw yis

ama 1. sezonun showrunner'ı ayrılmış 2. sezonu başkaları yapcakmış o hoş değil pek.
Sosyal ağlarda paylaş

Kingpin gibi uzun, şişman ve kaslı olan bir Michael Clarke Duncan vardı, o da vefat etti yakın zamanda. Hem iyi oyuncu hem iri olan bir tek Pyle vardı, fena durmadı Kingpin rolünde. Nathan Jones boy ve yüz yapısı açısından güzel gözükse de, onu MCD tarzı şişmanlatmak kolay olmazdı, ayrıca iyi aktör olmayacağı ihtimali de var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...