Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daredevil (2015) - Netflix

progamer

Öne çıkan mesajlar

her ne kadar daredevil'ın çemçük ağzını sevmesem de güzel dizi olmuş lan. hani fictionla gerçeği aynı anda yapabilmişler süper kahraman hıbısında. insan ilişkilerini çok sevdim. ha tabi;

wesley'in ölümü direk game of thrones. o ne lan öyle. ama shıhıhı diye güldüm o ayrı fsdf

Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ben daredevil karakterini baya baya sevmiyorum

ona rağmen dünya güzel resmedilmiş. pilot için iyi bile denebilirdi ama sıkıldım yani. beni yakalamadı. büyük ihtimal ana karaktere sıfır ilgi taşıyor olmamdan dolayı. yoksa production gayet iyi gibi

evet pilot filan sux bi 5 e kadar izle bence fikrin değişecek
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

3. bölümün ortasında baygınlık geldi ve sildim.

Bu kadar leş, bu kadar monoton bir yapım görülmedi daha önce Marvel evreninde.

Dövüş sahnelerindeki koreografinin eski Cüneyt Arkın filmlerinden kötü olmasını mı dersin, arka planı verilmemiş karakterlerin içini kıyan mıymıy sohbetini dakikalarca filler olarak koymasından mı dersin gelmiş geçmiş en kötü dizi olabilir.

0/10, arka planda bile izlenmez.

1 nisan şakası bu :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

Dövüş sahnelerindeki koreografinin eski Cüneyt Arkın filmlerinden kötü olmasını mı dersin, arka planı verilmemiş karakterlerin içini kıyan mıymıy sohbetini dakikalarca filler olarak koymasından mı dersin gelmiş geçmiş en kötü dizi olabilir.

Arrow'a devam.
Sosyal ağlarda paylaş

abi mekanın adı hell's kitchen zaten. çizgi romanlara göz ucuyla bile bakmadım ama hani gotham'a çok benzer geldi bana o kasvet. şehirdeki kimse "haşmet abi biz neden cehennemin mutfağında yaşıyoruz lan" demiyor çünkü. bi de niye olduğunu anlamadım ama crow geldi aklıma, neyse.

ben aşağı ayrancı'da yaşıyorum lan. aşağı cehennem olaydı sorgulardım arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

2. bolum sonu dovus sahnesi, hangi cuneyt abi filminde var soyle, gidip izliyim
Sosyal ağlarda paylaş

ben de aksine dövüş sahnelerini beğendim. insan üstülüğü olmayan yorulduğu halde rakiplerine üstün gelen bir kahraman işte. tabi saçmalıkları da var ama sonuçta süperimsi kahraman olduğundan göze batmıyor.
onun dışında dizinin vıdı vıdı sahnelerini, babasıyla yaşadıklarını filan atlayarak izliyorum, bir şey kaybettiğimi sanmıyorum. 1-2 güne bitiririm. sonlara doğru bozmazsa ilk sezona şimdiden bir 6.9/10 çalışır.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk bölüm meh idi. İkinciyi de bugün izlerim heralde. Ama daredevil tırt ya işte aslında. Konsept tırt yani. Tamam muhteşem duyma yetisi falan da hacı nereye kadar lan diyor insan asdfafadfsa. Silahı çekip vururlar sonuçta, neymiş silahın cock sesini duyup kaçmalar maçmalar.
15 sene önceki filmden iyi ama her şekilde tabii
Sosyal ağlarda paylaş

Diziyi dün akşam bitirdim ben de, bayağı iyiydi. 5 günde 13 bölüm izletti. Atmosferi bayağı iyi vermişler, karakterler cuk oturmuş. Özellikle Wilson Fisk'in karakter gelişimi inanılmazdı.

Wesley'in öldüğü sahne inanılmaz iyiydi; kızın ilk kurşunu sıkması ve dolu olduğunu, adamı gerçekten vurduğunu farkedip bir an şaşırması, Wesley'in vuruldum lan surat ifadesi ve sonra kızın şarjörü boşaltması epic win.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...