Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daredevil (2015) - Netflix

progamer

Öne çıkan mesajlar

Jeeztro said:

yumy said:

Kötü adam perspektifini yakalayabilmiş nadir dizilerden olmuş.
Fisk'e laf edenler olmuş,ayıptır.Adam rahat 6-7 bölüm ki sezonun yarısı eder, diziyi taşıdı.

abi naptın fasdasd

hakikaten millet dizi yoksunluğundan mıdır nedir şu diziyi inanılmaz sevdi. tamam anladık onu, ben de sevdim ama sizin kadar değil orası kesin ama olsun ok yani zevk meselesi tabi ki. ama şu fisk i savunmayın, ki seninki savunmak değil adam diziyi taşıdı falan demişsin. abi cidden ha flash daki zenci kız ha fisk yani. actor/actress tier aynı. bir kötü adam nasıl OYNANMAZ/OLAMAZ onu ispatlamış resmen adam. yapmayın ya. ilk 500 e giremez yani kötü adamlar arasında o rolle, ne bileyim arka sokaklarda çok daha iyi oyunculuklar gördük bence.

Sosyal ağlarda paylaş

abi napayım tek tek liste mi hazırlayayım excelde örnekli falan. adam dizi boyunca nefes alıp kendini şişirdi işte. dizinin kendisi iyi, diğer oyuncular adamı taşımış genel olarak.

zevk / renk meselesi tabi, ben de kendi yorumumu kattım. arka sokaklar yorumunu ciddiye alanlar olmuştur tabi aranızda da, oturup arka sokaklar izleyip fisk ile karşılaştırmadım haliyle.

ayrıca önceki sayfalarda da var fisk e giydirenler, onlara niye bu kadar tepki göstermediniz ben çok ağır konuştum ondan mı. yazı tarzım mı sizi gerdi, yılmaz özdil muamelesi çekmeyin bana fasd

Saeros said:

dün bitirdim, çok güzeldi :3
bi tek fisk'i beğenmedim bikaç yerde, oyunculuk vs olarak. sesi falan çok zorlama çıkıyordu.
bi de kostümün kafa kısmı çok siggoydu.

tamam bir tane yorum varmış. ona da gayet giydirmiş xaenin. bu konuda R yaptım gerisinde kararlıyım fasdasd

Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

abi cidden ha flash daki zenci kız ha fisk yani. actor/actress tier aynı. bir kötü adam nasıl OYNANMAZ/OLAMAZ onu ispatlamış resmen adam.

çooook çok talihsiz açıklamalar bunlar.
meydanda sergileyip insanların ibret alması için sunulmalı...

http://i.imgur.com/nbTqB20.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Bİ ÇUVAR İNCİLİ REZİL ETTİN BONE.

Ya zevk meselesi tabi sen de haklısın ama, Kemal Sunal'ı komik bulmayan adamın boktan bir oyuncu Kemal Sunal abi nasıl oyunculuk yapılmaz onu gösteriyor demesi gibi geldi bana. Hani usta bir aktör sonuçta, saygı duymak lazım gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Zevk meselesi olan kısmı adamı veya diziyi sevip sevmediği olabilir. Adamın oyunculuk yeteneğine laf edip "hehe zevkime uymuyo" diyemezsin ki. Babalar gibi oynamış adam.

Ya dizinin atmosferi yakalayamamışsındır, ya karakteri anlayamamışsındır şunu şöyle eleştirebilmek için. Arka sokaklarmış, en kötü 500 performansmış saçma laflar bunlar..
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...