Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Suicide Squad [2016]

moriarty

Öne çıkan mesajlar

aluriel: 8-)
Sparkcaster said:

jokerin ana teması espiriler şakalar yapan kötü adam değil ki?

normal bir adamın bir anda hayatının alt üst olmasını anlatıyor killing joke. dünyanın boktan bir yer olduğunu ve insanların maskelerinin altında gerçekten kötü olduğuna inanıyor.

bruce da aynı psikozun etkisinde, tek bir olayla bütün hayatı alt üst oluyor, ama jokerin tersine insanların aslında iyi olduğuna ve suçun temizlenmesi gereken bir hastalık olduğunu düşünen yarasa kıyafetiyle geceleri gezen sorunlu bir insan.

bu yüzden birbirlerinin tamamen zıttı oldukları için batman ve joker en iyi hero villain ikilisi.

neyse zevkler ve renkler anlatmaya kasamicam.

espriler şakalar yapan kötü adama indirgenemez joker ama verdiğin tarifin de bini bir para, o tanımdan naruto villain'lerin %95'i filan çıkarılabilir. kifayetsiz, gene yetersiz tanım. adam hayatını espri yaparak kazanmaya çalışıyordu zaten, kimliğinin 75 yıldır değişmeyen tek kısmı kara mizahın yeri ki geçmişi hakkında kesin net arkaplan hikayesi yok halen.

zevklerle alakasız bir mesele, beyefendi bane ne kadar iyi yapıldıysa da kaynakla zerre alakası yok. aynı durum. kimsenin anlatmasıyla değişebilecek bir husus değil.
Sosyal ağlarda paylaş

suicide squad arrow dizisinde çok iyi işlenmişti, oyuncular da çok başarılıydı. bu ekibi de oyuncuları da sevmedim.

Sparkcaster said:

çocukken izlemişsiniz öyle nostaljisi kalmış belli ki. BAYA boktan zira 89 batmani.

/summon Bone

ulan mis gibi gothic noir dedektiflik havası vermiş, gotham'ı olması gerektiği gibi sunmuş, gelmiş laf ediyorsun.

daha geçen ay izledim filmi, halen çok iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

kaede'de gelirse bu topiğe yine şu uyarıyı almaya başlarım. daha önceden ss almıştım.

http://s10.postimg.org/u4ke2eb55/son10yil.jpg

genelde bu üç şahıs ortaya çıktığında bi topicte şu uyarıyı aldığım için mesaj atamıyorum.

Abi en az 1 diyor. En az 1, en çok sonsuz yani.

En çok 1 deseydi, az yapmışsın anlamına gelirdi. İyi bir şey bu yani. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

nolan batmanleri baya sıkıcı. en azındıan tim burtonda bişiler oluyo

Hayatında çizgiroman okumamış adam böyle yorum yapar tabi.

(Aynı tier yorum yaptım, olmuş mu)

(Yazar diyor ki, iddia edilen Cuce çizgiroman okumamış değil, tam tersinin doğru olduğunu biliyorum ancak yorum aynı tier)

(İroniden anlamayan nesle aşina değiliz)
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

suicide squad arrow dizisinde çok iyi işlenmişti, oyuncular da çok başarılıydı. bu ekibi de oyuncuları da sevmedim.

Bu konularda sahip oldugun ucsuz bucaksiz vizyonu insanlara hatirlatmak istedim Bonec musadenle.

Bone said:

tom hardy bane mi olacakmış?

mexicalı güreşçi veya vücut geliştirici felan seçselermiş keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
of internet 12 saatte anasını ağlattı adamların. never change intarwebz.

http://www.dorkly.com/post/74084/the-best-internet-reactions-to-jared-letos-new-joker

of inşallah öyle yerin dibine sokarlar ki yakarlar çektikleri kareleri, akıllarını başlarına toplayıp baştan çekerler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...