Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Suicide Squad [2016]

moriarty

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

heath ledger makyajlı hannibal oynadı, jack nicholson joker'i oynadı. heath ledger'ı beğenenler herşeyi beğenir nasılsa np.

harley quinn iyi olsun da gerisi np.

Buna ben de katılıyorum ama kısmen katılıyorum. Hannibal'ı oynamadı, farklı yorumladı diyelim biz ona :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

ya farklı yorumladı falan diyenler hangi jokere göre söylüyor bunu. zira timburton beyinsizinin filmindeki jokerin en iyi batman çizgi romanları denebilecek çizgi romanlardaki jokerle zerre alakası yok.

çocukken izlemişsiniz öyle nostaljisi kalmış belli ki. BAYA boktan zira 89 batmani.

Hayır olamaz diyemedim bunun karşısında bence zaten en iyi joker Heath bir kere onda hem fikiriz sanırım ama eski jokere de kötü diyemeyeceğim zira onda ki oyunculukta bence baya iyi yani. Tekrar izlicem bu post sebebi ile eski batmanleri :)
nostalji kafası doğru olabilir yani olamaz diyemiyorum. Sadece demeye çalıştığım şey Jack Nicholson <3 zira bir Heath performansına şu noktada bence ulaşılması pek mümkün değil. Zaten film sonrası ölmesinin ardından ayrıca da bir sevildi. Bu noktadan sonra Joker'i kim oynarsa oynasın sevemeyecek insanlar, burun kıvıracak adam isterse ilahi performans sergilesin. Demeye çalıştığım şey bu idi ilk başta. Neyse, ben tüketiciyim bu noktada, gelsin izlerim ^.^

Ayrıca şunu da söyliyim ben genel olarak DC okumadım pek, sevemedim bir türlü sebebini bilmiyorum belli başlı seriler dışında. O yüzden farklı yorumladı derken, geçmişte Jack abinin performansına istinaden söyledim yani ÇR serisinde nasıl bir karakterdi ne idi ne değildi detayı ile bilemiyorum, o sebeble oradan referans veremiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

benim sana yaptığım gibi görmezden gel.
Sparkcaster said:

ya farklı yorumladı falan diyenler hangi jokere göre söylüyor bunu. zira timburton beyinsizinin filmindeki jokerin en iyi batman çizgi romanları denebilecek çizgi romanlardaki jokerle zerre alakası yok.

çocukken izlemişsiniz öyle nostaljisi kalmış belli ki. BAYA boktan zira 89 batmani.

Sparkcaster said:

benim o postum sam'e idi.

89 jokerinin jokerle alakası yok.

ikinci mesajında uçmuşsun, ilki üzerinde tartışılır. 75 yıllık tarihi var joker'in. heath ledger'ın performansını a killing joke üzerinde temellendirdiğini anlattılar ki benim çocukluğumun top 3 arasına girebilecek bir çizgi-romandı o. adamın güya neyi canlandırmaya çalıştığını ben daha çıktığı zaman yeniyken okumuştum ve bayılmıştım 20 yıl öncesinde.

ki jack nicholson performansı vaktinde killing joke (1988) ya yepyeni çıkmıştı ya da henüz çıkmamıştı film (1989) bittiğinde, "en iyi joker'le alakası yok, heath en iyi joker'i oynadı" gibi fasaryadan bir söyleve girişirken adamın elinde o materyalin henüz olmadığını, adamın elindekiyle çalıştığını hatırlıyoruz. dahası ben heath'in performansını da bağdaştıramadım senin 'en iyi joker' dediğinle.

60'lar joker'ini de izledim ben, o bile daha alakalıydı joker'in klasik temelleriyle. heath'inki makyaj hariç alakasız joker'in yenisiyle de, eskisiyle de, iyisiyle de, daha az iyisiyle de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...