Jump to content

Kostok

=o=
 • Mesaj sayısı

  785
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Kostok hakkında

 • Rütbe
  Kostok
 1. Kostok

  En son okuduğunuz kitap

  .
 2. Kostok

  iş arkadaşına aşık olanlar

  iş yerinden bi kadına aşık oldum kadın evliydi bir süre güzel vakit geçirdik benimle birlikteyken 50 yaşında bi adamla takılmaya başladı adamın maddi durumu benden daha iyi vesaire ikisinin yatıp kalktığını öğrendim ayrıldık ayrıldıktan sonra arkadaş kaldık bi süre kadın sonra hamile kaldı kocasına geri döndü kocasıyla mutlular kimseye aşık olmayın
 3. Kostok

  İş yerinde oynanacak oyunlar

  decision problem
 4. Kostok

  abilerim, bi' toplanalım

  Oakley marka gözlük al. O fiyat aralığında güzel gözlükler var.
 5. Kostok

  Ankara'da SAP Kursu

  Satınalma asistanı.
 6. Kostok

  Mining

  Kodak da bu işe giriyormuş.
 7. Kostok

  Ankara'da SAP Kursu

  Çok teşekkürler.
 8. Kostok

  Ankara'da SAP Kursu

  Beyler, Mesajlar için teşekkürler. Kursa gitmenin aşinalıktan başka katkısı yok olduğunu öğrenmiş olduk. Pekiyi satınalma modülü için de mi geçerli aynı şey? Danışmanlık firmasının bize öğreteceği/göstereceği/eğitimini vereceği modül ve kursta göreceğimiz satınalma modülü birbirinden farklı mı?
 9. Kostok

  Ankara'da SAP Kursu

  seni çağırıyolar. şimdi SAP geçişi yeni olacaksa 1709 yüklenecektir muhtemelen, EWM sözkonusu olacaktır illaki ambar yönetimi varsa. allah kolaylık versin şimdiden. düz WM ise işin bir nebze daha kolay... FAKAT SAP geçişini zaten bir danışmanlık firması yapıyorsa, ilgili eğitimleri onlar zaten verecektir size, gidip herhangi bir yerden alacağın MM-WM eğitimi şirketine kurulacak altyapıyı karşılamayabilir. Hmmmm bunu bilmiyordum mesela. Geçişi yapacak firmanın bize eğitim vereceğinden kimse bahsetmedi. Sadece müdürümüz SAP'a geçmeden eğitim alın dedi. Beni ilgilendiren kısım da Satınalma ve Ambar. Ne yapayım şimdi? Eğitim almayayım mı? Firma öğretir mi?
 10. Kostok

  Ankara'da SAP Kursu

  Fatura kesebileceksen sıkıntı olmaz. :) BAAN kullanabiliyorum ama SAP hiç kullanmadım. Kursa gidip nedir ne değildir bir görmem lazım. Bir sonraki projede "otur şunları gir" dediklerinde takır takır girmem lazım. Youtube'dan videoyla vesaire öğrenemem, kendimi biliyorum, o şekilde hayatım boyunca bişey öğrenemedim, savsaklarım. Kursa gideyim, bi zorunluluk olsun.
 11. Kostok

  Ankara'da SAP Kursu

  Satınalma ve Ambar modülü kullanabilmem gerekiyor. Eğitimini almam gereken modüller onlar. Kullanıcı eğitimi alacağım. Şimdi BAAN kullanıyorum. Firma bir sonraki projeye SAP'a geçeceğini belirtti. Kursa gidecekmişim.
 12. Kostok

  Ankara'da SAP Kursu

  Merhaba, Ankara'da SAP kursuna gidip gittiği kurstan memnun kalan var mı aranızda? Hangi kursa gittiniz? SAP öğrenmem lazım, kurs arıyorum.
 13. Kostok

  Star Wars: Episode VIII / The Last Jedi [2017]

 14. Kostok

  Uzaylılar Alaskada

  feyk nivs
 15. Kostok

  Star Wars: Episode VIII / The Last Jedi [2017]

  Snoke "master skywalker there are too many of them what are we going to do" diyen jedi padawan çıkarsa paramı geri isterim
×
×
 • Yeni Oluştur...