Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Bugun fistik ezmesi, cig badem, protein shake ve bitter cikolata yiyip antremana gittim. Overhead press yaparken gozum kararmaya basladi; deadlift'te yerden halteri almaya calisirken (60kg bi de lel) hepten basim dondu, yanimdaki benche zor oturdum. Yuzum kirec gibi oldu bi anda anlamadim.

Haftasonu evde 40ar sinav cektim, acaba o yuzden vucut yeterince dinlenmedi anlamadim ama 40 sinav da oyle overhead press deadlift etkileyecek bir sey degil.

Korktum mk.
Sosyal ağlarda paylaş

spora gitmeden önce yedikleri yeterli olmalıydı gözünün kararması şekerle alakalı olmayabilir. karbonhidrat alımını yükselt biraz öyle takip et derim.

normal nabzın kaç? bir eczaneye gidip nabız ve tansiyon baktır. nabız 80 üzeri ise kalp veya tiroit sorunu da gözardı edilmemeli.
Sosyal ağlarda paylaş

80 civarı genelde akıllı saat var işte, ölçüp duruyor.

Şekerimin düşmemiş olması lazım aslında, özellikle çikolata falan yiyorum idman öncesi. İlk kez başıma geldi zaten.

Anasını sattığım spor salonunda power rack yok, overhead press için halteri yerden alıyorum sürekli, omzuma koparma yaparak alıyorum o da etkilemiş olabilir. Hatta overhead press'in kendisinden çok yerden halteri almak yoruyor lel.
Sosyal ağlarda paylaş

40 sinavdan degil, cikolata sekerini dusurebilir cunku biranda glikoz seviyen artar sonra insulin patlar ve sekersiz kalirsin.

bir kere olduysa cok da onemsenecek bisey oldugunu dusunmuyorum, herkesin basina gelmistir yeri geliyor ayaga kalkinca bile gozun kararabiliyor, nefesten de olmus olabilir belki de isinmamissindir?

gerci bitter demissin onun glisemik indeksinin yuksek olmamasi lazim ama yazdigim kalsin gene de
Sosyal ağlarda paylaş

eh evt, basladigim noktaya dondum 6ayda.

su an baya yagliyim, ama ilk amac hayvan olmak. yag oranim 6 ayda zaten artti ama yag kaybederek iyice incelmek istemiyorum. bir sure yagli hayvan olmayi kabul edebilirim. bir de yaptigim tek kardiyo, baslangic ve bitiste 10'ar dk kosu.
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar agladim agladim bisey olmuyo degismiyorum falan diye megerse baya gozle gorulur degismisim bugun 2 haftadir gormedigim bikac arkadasla bulustum.

sana ne oldu dediler whatta fuck happened to you dediler.

ben bu gazla 4 katli apartiman kaldirim. buraya son yazdigimdan sonra 1 hafta gecti. 2 set yapiyodum hareketleri 3 sete cikardim.

gunde 6 set oldu dogal olarak. bi anda sistim 1 haftada. ha bel gitti ama olsun en yabalim. kazik yutmus gibi yuruyorum.

power rack yaptirmaya karar verdim 60 dolara geliyomus yaptirinca. 9+9 seklinde 2ser agirlik aldim barbele. 50 kiloya ciktim benchte. deadlift ve squat icinde ikiser tane daha 9 takiyorum 58 kiloda yapiyorum squat ve good morning backlift military deadlift falan.

hala az sanirim agirlik ama bi muddet bununla idare edicem power rack ve olimpik seti alana kadar.

bugun bira sisesini kaldiramiyodum yalniz oyle bi sikinti var. cogu zaman dusta kafami yikarken kollar kalkmiyo kafama falan.

bole nefes nefese kalip kollarimi kipirdatamamak hosuma gitmiyo deil ne yalan soyliym. kurdan su hale 1 ay 1 haftada geldim. baya sonuna kadar zorlayacagim ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...