Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

ev hapsi gibi biseydeyim. gyme gitme sansim yok en az 2-3 ay daha.

ama alet alabilirim. ne alayim.

2 tane dumbel var 9 kusur kiloluk

bitane barbel seti var 40 kiloluk

kosu bandi var bide.

140 gr civari prot aliyorum gunde.

hadi ya
bi tek filmlerde oluyor zannediyordum ben
gerçeğini hiç görmemiştim.

allah kurtarsın, tez zamanda biter hapis umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah ev hapsi GIBI biseydeyim dedigim amerikaya tasindim. paperwork bekliyorum ehliyet ve calisma izni icin (: ve baya salak biyerde yasiyorum su anda arabasiz gyme gitmem mumkun deil toplu tasima diye bisey yok ev hapsi gibi dedigim o.

1 ayi gecti baslayali yapmaya. gunde 3 saat falan spora yatiriyorum en az sabahlari yurume ve kosmayla zaten nerdeyse 1 saat geciyo. sonrada gun icinde 2 kez oglen aksam seklinde diger setleri yapiyorum.

meh bi kas tonu olustu sadece. azda olsa gogus omuz kol falan bi derece tona kavustu 1 ay oncesine gore. ama bacaklarda hicbi degisim yok iste. baya sikilasti ama buyumuyor hic dfhk bide benim kemik yapim cok ince zaten bileklerim falan 11 yasinda kiz cocugu bilegi bacaklarimda uzun MARTI gibi geziyorum.

evet ben barbele agirlik alayim. bide 15-20 kiloluk dumbel alayim.

agirliklar az oldugu icin cok tekrar yaparak belki bisiler elde ederim diye dusunmustum ama olmayacak heralde oyle. ekipman sart oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden spor yapiyodum da resmen ESKIDE kalmis o spor.

uzunca sure kikboks yaptim. iki sene once bi geri donmeye kalktim
boksa bi atarlandim. iki ay gittim agzimi yuzumu kirdilar dedim benden gecmis biraktim

kikboks yaparken 80 kiloydum sonra sakatlanip birakinca 66 kiloya dustum bi donem 182 boy. hint fakiri gibi yeni civili yataktan kalkmisim gibiydim. sonra 80 oldum tekrar sifir sporla. bu sefer gotgobek cikti falan sonra tekrar kilo verdik 69 oldum. en son gecen sene basinda 79 gordum yine. sonra safra kesesinde das cikti yagli yemiyorum bi senedir 70e dustuydum. amerikaya tasininca biradan tacodan 77 oldum yine

simdi 74um sporla verdim bu sefer kilo.

vucut yalama olmus amk.

power racklere baktim wallmartta 130 dolara var. 60 kiloluk barbell setide 140 dolar.
40 dolarada adjustable 20+20 dumbel buldum.

ne diyonuz aliym mi? whey aiparis verdim bugun 18 dolara 160 serving. arkadasin cosco uyeligi saolsun.

yapmak istiyorum bisiler gercekten bombos vaktim var. sadece spor yapip bass ogreniyorum zaten otistige bagladim sikintidan. 1.5 ayda ogrendigim bassla grupta calmaya basladim ole diyim fjdhshjf

NEDEN TERMINATOR OLMAYAYIM?
Sosyal ağlarda paylaş

esimin ailesiyle beraber yasiyoruz benim paperwork tamamlanana kadar. en az 2-3 ayim var bu evde mal gibi. ama ev hayvan gibi buyuk bodrum kati bize verdiler zaten atarim bu kosesine yer var.

gym membership alsam ayni fiyata gelir zaten. sikinti tasinirken cikicak buyuk ihtimal baska eyalete tasinicaz cunku. ama yani work permit gelecek ben is bulacam sonra tasinicaz falan baya burdayim daha. alayim abanayim ya.
Sosyal ağlarda paylaş

harbi. 60kg barbell 20+20 dumbell yeterli mi? 9kg dumbelle 12x2 seklinde gidiyorum 8 farkli hareketle.

dumbellle 9kgluk

flat chest press
flat chest flies
lateral raise
front raise
hammer curl
concentration curl
french press
upright row

hepsinden 12ser tane yapiyorum gunde 2 kez.

barbelle de 38kg (bazi hareketlerde 20kgya dusuruyorum bicep curl gibi bilek kemiklerim patlicak gibi aci oluyo agri deil bicak saplanmis gibi aci)

bench press close grip + wide grip
upright row
military press
military press behind neck
bicep curl
squat
hack squat
front lunge

8er tane yine gunde 2 kez.

bide 20x3 sinav-mekik-bisiklet mekik su anda. hergun yapiyorum bunlari. agirligi arttirsam sanki olur bisiler? bide kosuyom daha nabiym.

aksamlari sigara icemiyorum yalniz su anda kol omuz agrisindan. bide rest ne zaman vereyim? 1 ayda 8 gun restledim sadece. kolumda bileklerin ustunde korkunc bi agri oluyo bazen kemik agrisi. sanki kas kopacakmis gibi. sirtimda patliyo arada gozlerim karariyo military grip yaparken tam shouldblade kemigi uzerinde boynuma kadar vuruyo. 1 aydir gecmedi hep orda bi agri var.

edit: agirliklar az oldugu icin cok tekrar yapmaya calisiyorum. bu program az mi cok mu bilmiyorum ama benim ebemi skiyo.

boleyim mi? yoksa arttirip daha mi cok zorlamam lazim falan? bi el atsaniza
Sosyal ağlarda paylaş

önce düzene oturt, racki ve dumbbelleri al geç. 20 kg lik dumbbell az gelir gibi geldi bana ama idare edicem diyorsan gider.
sahibi gelsin söylesin.

birde o program ne öyle ya günde iki kez demişsin birde. alman gereken proteini arttırman lazım.
yüksek ağırlık düşük tekrar aslında sana lazım olan anladığım kadarı ile ama eldeki imkanlarla diyorsun bu kadar oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Slint said:

Hiç sırt yok programında.

Önceki sayfalarda stronglifts, greyskull vs. başlangıç programları verildi onlara bir bak.

bentover wide grip + good morning bide high pull ekledim. baska ne ekleyeyim?

biliyorum normalde gun gun belli kisimlar calisiliyor da overall biseyler yapmaya calisiyorum boyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

ben de tekrar başlayacağım ama arnold schwarzenegger'in predatördeki hali gibi olmak istiyorum ne yapmalıyım

gunde 3 fetus yemelisin. abi bu arada arnold demisken 2 hafta once santa monica'da MUSCLE BEACH'E gittim.

jag'i dusunun bi gozunuzun onune getirin. onun 2 kati adamlar vardi. str makslanmis artik. hele o zenciler falan ufff. benim butun vucudumu toplasan adamin kolundaki kas etmez.

bole bi gaza gelip atlet aldim bitane muscle beach yaziyo onunde. eve geldim giydim atlet kendini imha etti ben giyince. uzerimden firladi ve kaliforniyaya dogru uctu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...