Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

dana22 said:

deadwoll said:

Abi,

-düz tabanım
-sol göğüs kafesim sağ göğüs kafesimden daha büyük
-sol omzumda doktorların çözemediği salakça bir sıkıntı var
-sol bacağım problemli
-bel ve boyun fıtığı başlangıcı var

sert yerde yuzu koyun yat..yastik kullanma..doktorlara da *ok atma..

her bel fıtığı olana aynı öneriyi veriyosun sonra doktorlara bok atma
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Ya bu arada barbell row'u makinede yapmanın bir handikapı var mı? Makinede sırtım daha iyi çalışıyor sanki.

bel ağrısıyla nası yapıyosun abi o hareketi. hareket elitistliği bu ben de yapıyorum ve çoğu zaman ters tepiyor. baştan belle beraber gelişsin diye barbell row girip sonra belini bi ağrıtıyosun hop başa

db row gibisi yok benim için
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün idman sonrası keyif sigarası yakacaktım neredeyse.

Adam gibi çalıştığım dönemden beri ilk kez kendi kilomdan fazla squat yaptım.

5x5 stronglifts bayağı çılgın bir program. Bugün tam 1 ay oldu çalışmaya başlayalı. İlk gittiğim gün max.larımı kaydetmiştim, 45kg squat yapıyordum 5x. 80 kg'ye çıktı direk.

Deadlift'te çok zorluyorum bu arada, belim kuvvetsiz 60 kg'a geldi o da ama sanki 15 20kg daha arttırırsam formum bozulacak gibi geliyor. Boyum ve omurgam uzun, belime çok yük biniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim belim de tırt geçen haftadan beri. Isınınca geçiyor ağrısı ama 5dk otursam ayağa kalktığımda 2dk topallıyorum lel.

Bu arada ben 3 ay sadece stronglifts yapayım programa başka hiç bir şey eklemeden diyorum. Mantıklı mıdır? Yoksa ufaktan farklı hareketler de katsam mı? Ağırlaştıkça ısınma setleri de arttığından program daha şimdiden 1 saat civarına geldi zaten, kafam karıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

tam 1 aydır spora gitmiyorum. işi bıraktığım için mac çok uzak kalıyor artık onun için mahalle arası burada evimin dibinde salona kayıt oldum 1 ay önce ama sadece 2 defa gittim. haftada 4-5 defadan şimdi hiç gitmemek çok koyuyor. salonu da sevmedim. yabancılık çekiyorum. squat deadlift clean headover falan çalışacak yeterince alan yok her yere bi alet sıkıştırmışlar.
zaten deli gibi zayıfladım. en son 8 kilo gitmişti şimdi daha da fazladır muhtemelen.

üsküdarda olupta bana katılmak isteyen varsa gelsin =)
Sosyal ağlarda paylaş

cok amator sorular ama evde bacak nasil calistiririm?

full incline hizli tempoda yuruyom 20 dakka kosu bandinda. 3km falan. bi 10 dakkada kosuyorum yine
full incline.

bulgarian split squats yapiyorum 20x3

lunge+reverse lunge 20x3

10 kiloluk dumbel var onla dumbel squat yapiyom yine 20x3

straight leg deadlift yine 20x3

baska ne yabayim. kurdan gibi hala. hani HICBI degisim olmadi gibi biraz calf gorunur oldu o kadar.

bok cuvali gibi de deildim ki 77 kiloydum 73kiloyum su anda. baya da iyi besleniyorum. hep ayni siki yiyorum ondan olabilir mi acaba?

sabah mantarli veya ispanakli yumurta beyazi bide sebze falan. oglen ton balikli makarna veya tavuk pilav. aksamlari da yine tavuk pilav. prot barimi sutumu falanda eksik etmiyom. vitamin aliyorum ayrica karma. gun icinde de 2-3 tane elma falan.

gyme gitmeden olmicak sanirim?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...