Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

senko said:

Komutan said:

https://cdn.traileraddict.com/content/universal-pictures/get-out-2017-4.jpg

İyi bir korku filmi.

oolm oglen oglen nasi gerdi film ya
bi ara televizyona karsi konusuyordum sanirim lan gitsene ne duruon diye

baya sario film, kesinlikle seyredin.
ama her korku/gerilim filminde oldugu gibi filmin ilk 40 dakkasi giris, sacma sapan.

Bende izledim budan görüp, beğendim güzel. İzlenir.
Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

senko said:

Komutan said:

https://cdn.traileraddict.com/content/universal-pictures/get-out-2017-4.jpg

Abi film güzeldi de son 2 dakkada arabada geçen muhabbet çok abuk değil miydi ya. Özellikle yapmışlar sanırım da filmin genel konsepte yakışmamış yani asdsdf

Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

sabonis said:

Triangle
8.3/10

Yıllar sonra bir daha izledim, bir daha beğendim. Baya başarılı.

hata edip izlemeyin şunu. ikinci partta kapadım.

tabii biraz böyle şeylere açık olmak lazım, değişik tür filmler seviyor olmak lazım ve daha da önemlisi dikkatli izleyip anlamak lazım. her zamanki drama aksiyon vs türü filmler yerine böyle değişik şeyler izlemeyi 10 kere tercih ederim, hele konusu böyleyse.

bir de ikinci part falan ne allasen. tırto yerlerden stream film izlemeyin artık :(
Sosyal ağlarda paylaş

Get Out
7.9/10

baya beğendim de 2 tanecik eleştireceğim yanı var

1) şu hipnoz olayını bu kadar gözümüze sokmasalardı da dikkatli izleyiciler anlasaydı. yani ne biliim kadın ilk gece bize pek bişi göstermeselerdi, kadın sabah "kusura bakma kendimi tutamadım sigarayı bıraktırdım" falan deseydi sadece vs. yani ufaktan sürpriz olsaydı. ilk hipnoz lafı geçtiğinden beri evet hadi ne zaman olacak falan diye bi beklentiye girdim.

2) zenci karakter seth rogen filmlerinden fırlama bir karakter gibiydi fazla geyik bi hava verdi. ha yani zaten hipnoz konulu filmde ne ciddiyet arıyon diyebilirsiniz ama ben öle daha çok seviyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

yorumlar yüzünden büyük beklenti ile seyrettim. 6.5/10

sabonis said:

Get Out
7.9/10

baya beğendim de 2 tanecik eleştireceğim yanı var

1) şu hipnoz olayını bu kadar gözümüze sokmasalardı da dikkatli izleyiciler anlasaydı. yani ne biliim kadın ilk gece bize pek bişi göstermeselerdi, kadın sabah "kusura bakma kendimi tutamadım sigarayı bıraktırdım" falan deseydi sadece vs. yani ufaktan sürpriz olsaydı. ilk hipnoz lafı geçtiğinden beri evet hadi ne zaman olacak falan diye bi beklentiye girdim.

2) zenci karakter seth rogen filmlerinden fırlama bir karakter gibiydi fazla geyik bi hava verdi. ha yani zaten hipnoz konulu filmde ne ciddiyet arıyon diyebilirsiniz ama ben öle daha çok seviyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...