Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2014

Certhas

Öne çıkan mesajlar

Card falan satamıyorum artık doğrulama falan istiyor tax information falan sakata gelmeyelim sonra

You have created 155 listings this year. Before you can sell or list more than 200 items in a calendar year, we are required to collect certain information from you. Please click here to provide the necessary information. To find out more about this requirement, please visit the FAQ.
Sosyal ağlarda paylaş

Alcest said:

Card falan satamıyorum artık doğrulama falan istiyor tax information falan sakata gelmeyelim sonra

You have created 155 listings this year.

Aman dikkat her bir satışın sana dönüşü satış adeti x 168 tl
istersen 1 kuruşluk item sat geri cezaları ise cabası .
dışarda vergi cok ciddi bizde ise baya bir ciddi . cok fazla işlem yapmışşın.
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

Alcest said:

You have created 155 listings this year.

Aman dikkat her bir satışın sana dönüşü satış adeti x 168 tl
istersen 1 kuruşluk item sat geri cezaları ise cabası .
dışarda vergi cok ciddi bizde ise baya bir ciddi . cok fazla işlem yapmışşın.

İyiki görmüşüm abi o zaman 155 de az daha çok feci sakata geliyormuşum
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten 7.ci aya gircez nerdeyse, şimdiye kadar 150 sattıysan yılsonuna kadar rahat yeter sana.

Bir de 200ü bulursan bile o formu doldurup gönderene kadar birşey olmuyor, sadece markette başka item satmanı 1 ocak'a kadar engelliyor, lanet olası federaller kapıma dayancak diye korkmana gerek yok :p
Sosyal ağlarda paylaş

Democracy guzel oyunmus neredeyse harika olacakmis. Fikir ve uygulama cok iyi ama cesit ve icerik az. Banished gibi bir yerden sonra "ee simdi nolacak" hissi veriyor, uygulayabildigin politikalar sinirli. Oyun sonundaki basari tatmin edici degil.

Dlc lerle bir miktar konu ekleniyor ama boyle dlc almaya zorlamalari hos degil. Yine de alirim herhalde, bayagidir benzer bir oyun oynamamistim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...