Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Online #2

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
https://www.youtube.com/watch?v=94kj8Z7rw4o

13Mart'ta release öncesi son ama gerçekten son (!) beta geliyor. sonra 17 temmuzda wipe ve release olacak oyun. eskisine göre buildler arası dengeyi daha iyi oturtmuşlar diyorlar. biraz bakındım her buildle birşeyler yapılabilir gibi duruyor. haritayı son betaya göre ciddi küçülttüler ve gathererlar için escape mekanizmasını çok arttırdılar.

ben gene başlayacağım ilk bir ay kafadan zevkli oluyor, pvpydi değişiklikleri anlamaydı filan, duruma göre bakıcam sonra.

eğer hala almamış ama alacak olan varsa referral linki veriim. az buçuk para, kozmetik fln veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kısa özet geçiyorum, oyun bildiğiniz aynı grind, grind ve biraz daha grind, craft grind, gather grind, weapon grind. Sadece biraz daha süslü hali , adamlar yememiş içmemiş , harita ve animasyon kasmış.
Haterlik filan yaptığım da yok. Görünen köy kılavuz istemez. Sitesinde yazan Open world PvP, Fight for you Life filan oyunda yok. Zerg or Die var. Aldanmayın. Ruslar şimdiden 10-20 kişilik grup halinde gezmeye başlamış :). Open world zaten yok. Her yer bildiğiniz zone.

Oyunda varsa yoksa GVG, yeni de Arena eklenecekmiş. Open world PvP mefta direk.

Bu oyun bu hali ile release olursa, ki olacaktır büyük ihtimal, ömrü 6 ay olur.
Sosyal ağlarda paylaş

girdim takıldım biraz. güzel polishlemişler oyunu adam olucak gibi ama çok yavaş gelişiyo lan. talent'ları falan elden geçirmişler herkes warbow oynuyodu warbow'un stun'ı kaldırmışlar vs. ara ara girip bakıcam biraz release'de de şans veririm adam olmuşsa oynarım yoksa ekantı satarım artık sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...