Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Online #2

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

oyun buy to play olmadı, hala in-game purchase + premium status mu var

hmm böyleymiş

What is the business model of Albion Online?

Albion Online's premium status is designed to act as a “soft subscription”. You can play Albion Online without having to buy premium status. If you like the game and want to get into it, chances are that you will want to be premium as the benefits are quite relevant. Our core difference compared to most other games: you can actually acquire the premium status with the in-game currency Silver, and also, you can obtain the premium currency, Gold, by trading with other players without having to spend real money.
Apart from the premium status, Albion Online does not sell any in-game advantages to players in exchange for payment.

30 dolares kıyamadım ya. yoksa bakacaktım.
Sosyal ağlarda paylaş

100$ pack ile pzt bugün giriosun, 50$ pack ile salı, bizim gibi köylüler 30$ pack ile çarşamba 15:00'de girebilio.

ama asıl olay bu pack ile birlikte gelen premium status 30-60-90 gün diye gidio packlerde bunu oyun parasi ile de karşılayabiliosun eğer kasarsan.
premiumun avantajı %50 fazla xp ve gold veirodu yanlış hatirlamiosam
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyundaki ırgatlık çok fazla ama ya :(

archer olayım savaşlara katılayım, yaratıklardan topladığım paralarla set alırım filan diyordum. ama tier 1-2 eşya bulmak mümkün değil. illa odun taş toplayıp kendin yapmak zorundasın.

oyun seni illaki bi resource toplamak zorunda bırakıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Mina said:

Ulen günde 12 saat oynamazsan,oyunun ömrü uzuyor otomatikman :)
Gel Wolasım gel :P

SALDIRI altındayım :D

ashjdjha :D başladın mı abi albion'a ? Yarın ben de gireyim diyorum bi : D

Şuan gazdayım ama emin değilim ne yapsam. Tek başına healer oynanmaz. Kite yapılmıyor deniyor çoğu yerde Lol dotadaki gibi archery ile çok pis ikilemdeyim xd
Sosyal ağlarda paylaş

aga girdim kite yaparım diye Arcanist oldum çıktım yine sdfjhshj XD stafflar falan skiller özellikler çok güzel değişmiş. Eskiden çok bayıktı şimdi süper olmuş lan!

T4 (Hangi staffı secsem bilemedim) ARKANİST AKIYORUM allahıma.

1hand arka staff + shield yapcam sanırım karar veremedim :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...