Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Online #2

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

miyav bizim guilda gel bizde öyle salak saçma şeyler yok. En iyi Tr guild oluşumu. Ben de normalde sevmem Türk insanları ile oynamayı oyun ama burası standartların cooook fazla üstünde bir Türk guildı olarak

Luna primaya yolla ben aldırırım seni :D

edit: ve evet izledim o yayını Klasik türk egosu abi yapcak bişey yok. Bütün betalarda sırf bu yüzden guildlar dagılıyor :D Birbiri ile anlaşayamayan insanlarız türkler olarak
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

Geçen hafta oyuna girdim,bulduğum ilk Guilde girdim ve ilk standart türk guildi dramasini yaşadık.guildmaster diğer turklerle twich de canlı yayında kavga edip bugünde oyunu bıraktı. Beta oyunda bu kadar drama varsa final sürümde ortamlarda bıçak konuşur.

Hangi guild o ya , anlatsana accık , bayılırım türk guildindeki dramalara. Birde hangi yayın o ? seyredem bakam.

Bu arada Luna Prima bildiğim kadarı ile oyuncu alımı yapmıyor. Sadece gelişmiş yetişmiş adamlar alıyorlar.

He bu konuda Arthurious açıklama yapmış, sonra neden beni almadılar diye üzülme.

https://forum.albiononline.com/index.php/Thread/49715-Sonra-Yabanc%C4%B1-Guilde-%C3%87al%C4%B1%C5%9F%C4%B1yorsunuz-Oluyor/
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Gidemezsin sadece meslek ile, lvl 6 farm yapmak için mecburen Red zona lvl 7 için Black zona girmen lazım,ekipmanın iyi degilse anında yatarsın ki bu bölgeler guildlerce tutulmuş. Lvl 7 ve üstü farm için parti mecburi çünki Mob lar dan düşüyor ve Mob lar 17-20k HP içerir enaz
Sosyal ağlarda paylaş

Gidemezsin, fishing yok zaten oyunda, fishing gelecek demişlerdi, ama ne zaman gelir, developerler hariç kimse söyleyemez.

Sadece crafter olarak gidemen, mecbur gather ve refine yapacan. Craft ta yüksek tier item yapacağım ve satacağım diyorsan, seve seve combat skili kasman lazım. Refine ayrı kasacağın, gather ayrı kasacağın.

Düşük tier item ile para da kasılmaz. Peki kolay yolu var mı , var tabi.

Alıyorsun oyunu , çakıyorsun kredi kartın ile şuradan goldları.

https://albiononline.com/en/shop/gold

Gather yapmana gerek yok. Oyun içi silvere çevir, AH den matları satın al, yap craftını. Yüksek tier crafter ol. Yap malzemeni sat. Tabi kredi kartın güçlü ve bende para mok gibin, harcarım ben bu oyuna diyorsan, kapılar açık. Değil ise, Level kasmaya devam.

Yoksa oyunun UO ile hiç alakası yok, gaza gelme.
Sosyal ağlarda paylaş

:D millet atıp tutuyor. Yapılır. Oyunda T6 T7 ve noktalılar şuanda kullanılanlar 6.2, 6.3, 7.1, 7.2, 7.3 t8 ve noktalıları GVG harici yerde kullanılmıyor bile. Şuanda Hellgate'in minimum item level'ı T6. Releasede de aynısı olucak T6 T7 Nerdeyse end game itemı olucak olmasa bile rahat 1 sene kullanılır T6 ve T7ler o yüzden yapılır istediğin şey. Dedikleri tek doğru şey var mat bulmak için mecbur gathering kasman lazım. T3 firestaff bile işini görür T5 mat moblarını öldürmek için. T7 ler ayrıca her haritada 1 tane olarak cıkıyor. T8 de öyle illa mob öldürmen gerekmiyor. (Deri hariç)
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi tabi, şimdi bile millet sadece artifact craft arıyor, anlatıver bakam nasıl artifact weapon matı toplayacak bu arkadaş. Gather Crafter olarak.

Ayrıca bu arada Luna Prima da en son % 75 vergi yüzünden bırakan bırakana olmuştu sen hala orada mısın ?

@kingpelvis

Şu konuya göz atarsan craftın şu anki durumunu az buçuk anlarsın

https://forum.albiononline.com/index.php/Thread/50842-Crafter-Farmer-and-Refiner-game-play-undertuned/?pageNo=1
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ben çıktım bizimkilerle oynamak için. Luna prima traş ya. İnsanlar iyi de gameplay kötü. Zaten son yaptıkları ayıp canımı sıkmaya yetti. %75 tax ile yaptıkları şey whisper of laudness a para bayılıp territory almak. Ben tax max yüzünden cıkmadım zaten %75 olduğunda yine ben dungeon dönüyordum. Çok bayıldım siyah bölgeden adil pvp olmuyor. Hep 50 kişi tepemize biniyorlar Durmanın mantığı yok orda. Aşağıda royalde it gibi pvp yapıyoruz mis gibi valla royal.

Abi artifact hiçbir özelliği yok. 2 3 artifactten başkası tıraş yani. Artifact diye adı güçlü özel bir şey sanma. Clarent blade,Sarcophagus shield,Carrion callerdan başka doğru dürüst oynanan artifact yok. Nedir bu milleteki artifact sevdesi arkadaş. En kötü satın alınır. Ben wildfire satın alıp wildfire staff yapıp geri misliyle koyuyorum. Gayette köpek gibi getirisi oluyor.

Şuan en iyi Tr guildi Articulo sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Quo-Vadis said:

Tabi tabi, şimdi bile millet sadece artifact craft arıyor, anlatıver bakam nasıl artifact weapon matı toplayacak bu arkadaş. Gather Crafter olarak.

Ayrıca bu arada Luna Prima da en son % 75 vergi yüzünden bırakan bırakana olmuştu sen hala orada mısın ?

@kingpelvis

Şu konuya göz atarsan craftın şu anki durumunu az buçuk anlarsın

https://forum.albiononline.com/index.php/Thread/50842-Crafter-Farmer-and-Refiner-game-play-undertuned/?pageNo=1

cok sagol abi bakayim. hala oyunu cozmeye calisiyorum haha. isteyen varsa birlikte oynayabiliriz halen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...