Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Online #2

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

:D Lan yıllarca ultima oynadın çar kastın diğer şarta geçtinde buna gelince mi onozbu joju muamelesi yapıyorsunuz. Sizler de mükemmel derecede ilginç insanlarsınız abi. Amacım agresiflik negatiflik değilde forumda ciddi anlamda bi çakma elitçilik mükemmelliyetçilik var. Garip tabi ignorelamaktan başka bir şey gelmiyor elden. İstediği gibi yaşasın insan. Da bi oyunu boklamak için oynamadan bile laf etmek nası bi goygoyculuk be arkadaş. En yüksek pack'e çıkarmayı düşünüyom :D her ay 10 dolar atsam köşeye alırım büyük ihtimalle Direkt eşek atla başlamak çoook büyük + :D

Oyunu erkenden oynamanın +sı çok fazla oyunun içeriğine flan her şeyine aşina oluyorsun. Ben önceden t4.1 t4.2 t5 setle gezmeye tırsardım şimdi craft etmek o kadar basitmiş ki hiç umursamıyorum bile zerg yediğimde. Diğer çara geçip Laps diye craftlıyom geliyom devam aksiyona. Ama toy olunca insan tırsıyor itemlarım gitcek emeğim gitcek falan ister istemez. Daha hakim oluyorsun her yakalandığında yere yatmıyon. asd arcaneken 14 kişiden kaçmışlığım var dalga geçerek XDDDDDDDDDDDD adfömna olm çok zevkli yaaa oyun asdfmnsfad GELİN ABİ ASDÖÇMANSERF XD SIYIRDIM BEN XD 2 Tank aralarına bi giriyoz zergin Snare root :D Hi Five, Chromamaguslarla en çok kapışıyoz. Bir de Rohan Alliance'ı ile baya kapışıyoruz çok zevkli XD

Bu betada Wildstaff tam bir Heal akinesi Holy de burst heal. Healerlık efsane bu sezonda. Ama ben Flail tank kalcam mis gibi
Sosyal ağlarda paylaş

hattok said:

Mesela Ben t4ün 10 seviyesine durmadan learning points harcadım Harcamadan o kadar kolay kasılıyormuş ki

lan oyunda duzgun lp harcayamayan adam kalkmıs burada bana oyunu bılmeden konusuyor dıyor. sen bır oyunu cozemeyecek kadar hırtsan, otur oyna kardesim 37 tane wipe boyunca bıze ne.
Sosyal ağlarda paylaş

:D Neyse bombilo uğraşamayacam senin gibi low tier adam ile. Vermenin kötü bi yanı yok. Hata yanı yok yani daha hızlı kasıyorsun sadece ilk 10 seviyeyi.
Item points dicem onu da bilmiyondur. Takıl harasladığını san sen haraslamaya devam et.

Neyse alcak varsa referal linkimi verim de gold gelsin xd

https://albiononline.com/?ref=X6N8CTBL7L

Hacı hype her zaman var gerçekten fightlar çok güzel artık xd Hypecıyız üle!
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

bugun 6 saatte t4 oldum

Abi kanatimce şöyle yapabilirsin. T3den t4 e geçiş sıkıntı. Learning points geldiğinde direkt basmanı öneririm. 1 günde 20 LP geliyor. Benim şuanda 55 falan oldu levellar combat tarafı. Artık LP basmaya başlayacağım silaha vsye. Zor artıyor artık 100k fame istiyor 1 level için. T7 giymeye ramak kaldı :P 70 e rushlamam lazım silahı en önemli özelliğim açılıyor cünkü. Herkesi kendime çekiyorum level 70de silahımla
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bugun bi tane daha yaptık az once, onu da koyarlar mı bilmiyorum ama :D koyarlarsa paylaşırım. Bu sefer 60 kişi geldi Red army ve tayfası :D 30 40 falandık biz ally ile birlikte öldük ama baya çekişmeliydi ya. Karşıdan net 20 kişi indirdik. Aşırı zevk aldım. Akşam yine fight var T6 flailımı bulsam yine en önde 6.1 setle gitcem :D

edit :Öncesinde Red army e wipe attırdık sonra toplanıp geldiler Cykalar
Sosyal ağlarda paylaş

:D red army e kafa tutarken :D

önde baya güzel iş yaptık yine. Guildda Aoe damage yok abi Pattis ettiler bizi. Ona karşın baya düşürdük ama adamlardan da. 20 kişi indirememişizdir ben bizimkileri de sanırım karşı sandım sdjhf

Biyrooon :D Karşı tarafın ekranından bu sefer :D

https://www.youtube.com/watch?v=wezp23Kpia0
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...