Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA V PC Master Race version

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

abi süper bir sorunum var ya
benim 2 tane rockstar account'um varmış. niye nasıl ne alaka bilmiyorum.

-kinguin'den key aldım.
-use this link to register.
-rockstar'a login oldum. olurken de orda hazır çıkan e-mail adresi çıktı kullanıcı adı kısmında. ben de oyun vs için kullandığım default şifreyi girip log in oldum ve key'i redeem'ledim. bu A account'u olsun.
-downloader'ı indirdim, "enter key for ACCOUNT B" diyor.
-account A'yla aktivasyon sayfasına gidip downloader'ı indirebiliyorum. ama social club'dan games listesine bakınca gta v yok.
-account B'yle aktivasyon sayfasında downloader'ı indirmek yerine PURCHASE yazıyor. club'da games listesinde gta v tikli.
-wtf?

edit: önceki rockstar oyunlarından (la noire) burda tarif ettiğim B account'u oto login'li kalmış. rockstar social club klasöründen login.dat falan benzeri bi şeyler sildim, tahmin ettiğim gibi downloader'ı açınca LOGIN OL PLS ekranı çıktı. şimdi indiriyorum bakalım. allahım sen beni koru.

zaten geriliyorum lan 3rd party key alırken...
Sosyal ağlarda paylaş

ani fps düşüşlerine (stutter mıydı neydi? bi çözüm bulundu mu?

dün aldım oyunu yükledim başladımda daha önceden okuduğum yerlerde insanların bu sıkıntıyı çektiğini görmüştüm topicte.

fps konusunda hiçbir sıkıntı yok aslında oyunda, ayarları düşürmeden direk 55 60 fps arası alıyorum ama arada 1 saniyeliğine falan böyle fps düşüşleri yaşıyorum. özellikle araba kullanırken.

hangi ayarı düşürmek lazım grafik ayarlarında. msaa, fxaa vsvs bin tane şey var. bunların hamgisini kapatmak lazım falan. bi guide tarzı bişi var mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

steam olaydı oyuna da giremezlerdi steam hesabı unlink edilemiyor cunku

barzo arkadasım evdeyken kanka su gta na bi greyim diyip kendi steama hesabından key i aktif etti, simdi oyun benim libraryde ama o oynuabiliyor, ticket actım 1 hafta kadar once istedikleri tum bilgileri verdim 5 gundur cevap yok Allahın belası firma 100m doları cebe indiriyosun, ama iş supporta gelince 20 kişilik ekiple 3m insanın sorununu çözmeye çalışıyosun.

ver abi dışarıya outsource et supportu zaten zendesk kullanıyor salaklar bi ticket management bile yazamamışlar..

Allah belanızı versin diye cevap yazıcam alın acc u istemiyorum dicem de elim varmıyor :))

edit: aslında sistemde bir bug var oyunu benim steam den indirdik steam libraryde oyun olmayan adamın steamine oyunu nie link letiyorsun ??? steam login olmadan oyunu açtırmamayı yapmışssın ama pehh
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

http://www.gamersnexus.net/gg/1916-investigation-rockstar-games-customer-service-calls

Sonunda birileri buna dikkat çekiyor. 3 ticket attım, ssler, mailler, twitter, hiçbirine cevap vermiyor adamlar.

Hackera mail bile attım sıkıldıysan geri ver accountu diye. Hayatımda böyle rezillik görmedim.

Senden friend request geldi ?

Senmisin yoksa rusmu yamuga gelmiyelim :)

Edit : arka sayfayi okumamisim .. Ok almissin accountu
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

iyi cesaret valla o makinada oynamak.. bende i7 3640, 2gb gtx675m, 8gb ramle (notebook) cesaret edemiyorum bir turlu almaya.. ama senin makinanda medium açıyorsa benımkınde highda oynatır belki.

Senin ekran kartının benchmark'ları 560TI'dan daha kötü, nasıl böyle bir sonuca vardın ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

DA2019 said:

http://www.gamersnexus.net/gg/1916-investigation-rockstar-games-customer-service-calls

Sonunda birileri buna dikkat çekiyor. 3 ticket attım, ssler, mailler, twitter, hiçbirine cevap vermiyor adamlar.

Hackera mail bile attım sıkıldıysan geri ver accountu diye. Hayatımda böyle rezillik görmedim.

Senden friend request geldi ?

Senmisin yoksa rusmu yamuga gelmiyelim :)

Edit : arka sayfayi okumamisim .. Ok almissin accountu

Benim Neco. Hepinizi silmiş herif tabi listeden. tek tek request atıyorum. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Pascha said:

steam olaydı oyuna da giremezlerdi steam hesabı unlink edilemiyor cunku

barzo arkadasım evdeyken kanka su gta na bi greyim diyip kendi steama hesabından key i aktif etti, simdi oyun benim libraryde ama o oynuabiliyor, ticket actım 1 hafta kadar once istedikleri tum bilgileri verdim 5 gundur cevap yok Allahın belası firma 100m doları cebe indiriyosun, ama iş supporta gelince 20 kişilik ekiple 3m insanın sorununu çözmeye çalışıyosun.

ver abi dışarıya outsource et supportu zaten zendesk kullanıyor salaklar bi ticket management bile yazamamışlar..

Allah belanızı versin diye cevap yazıcam alın acc u istemiyorum dicem de elim varmıyor :))

edit: aslında sistemde bir bug var oyunu benim steam den indirdik steam libraryde oyun olmayan adamın steamine oyunu nie link letiyorsun ??? steam login olmadan oyunu açtırmamayı yapmışssın ama pehh

rockstarın ve steamin suçu ne abi bunda şimdi yapmışınız saçma bi iş çekiyorsun cezasını :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...