Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA V PC Master Race version

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

Catze said:

aynı serverdaydık bir kere bende insurgent vardı arkadaşta makinalı daydı, dur catzee seni öldüreyim dedi pek beceremedi :( küsmüş sonra.

lvl 69 sun arkadaş, o halimle o lafı geyiğine dediğimi kavrayamadıysan artık ne diyeyim =)

sorry :((
Sosyal ağlarda paylaş

abi update falan hiç bişi olmadı ki ya baya bi oynadım oyunu öğlen sonra çıktım tekrar girdim böyle oldu bi bok anlamadım :S catalyst control centerdan power optionu değiştirin gta5.exenin diyor ama nasıl yapılacağını bulamadım bi türlü, nvidiada çok kolaydı yapması bulamıyorum bunda

directx i 10.1 yaptım düzeldi
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

benim arkadaşta varmış bu sorun hiç bi türlü çözemedik. ama o daaha oyunu hiç açamadı. exitted unexpectedly diyor sürekli. safe mode da açmıyor. neler neler denedik de olmadı.

çoğu kişi re-install demiş de o safhaya gelmeden çözmeye uğraşıyorum hala. 60 gb boru değil.

Oyunu tamamen reinstall yerine md5 dosyalarını tek tek kontrol edin.

http://www.reddit.com/r/GTAV/comments/32i41z/grand_theft_auto_v_exited_unexpectedly/
Sosyal ağlarda paylaş

Stutter çok fena ya. Taksicilik yaparken tesadüfen adam dağlık alana gitmek istedi, yolda defalarca kaza yaptım adamı yerine bıraktım, dönüş yolundayken bi baktım Duke o' Death. Hemen yürüttüm tabi, 3 yıldız takıldı peşime, silahlı kamyonlar tırlar falan, dibimde boyacı vardı girip atlattım kovalayanları, yine böyle hep stutter falan ama eve gidip garaja bırakıp öyle çıkayım diyorum. Tam o esnada bi baktım 2 eleman bi kadına tecavüz ediyo. Dedim napıyonuz lan, daldım aralarına, baktım arabanın içinden silah sıkılmıyo camları kırılmadığı için, indim aşşaa, stutter yüzünden siper alıp silahı çekene kadar hekşat yiyip öldüm.

Master race dedik bağrımıza bastık da, başımıza gelenler :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...