Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA V PC Master Race version

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

şu co-driver olayı beklemediğim yerden vurdu ya. 3 level kendi halimde 1-2 yarış yapıp ortama ısınayım dedim o şekilde yarış çıktı. daha mic'i ayarlamamışım, tuşunu bilmiyodum fln mal olduk. adam da sövmüştür durduk yere =) güzel bi modmuş ama önceden bileydim hazırlıklı olurdum =)
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

şu co-driver olayı beklemediğim yerden vurdu ya. 3 level kendi halimde 1-2 yarış yapıp ortama ısınayım dedim o şekilde yarış çıktı. daha mic'i ayarlamamışım, tuşunu bilmiyodum fln mal olduk. adam da sövmüştür durduk yere =) güzel bi modmuş ama önceden bileydim hazırlıklı olurdum =)

abi o dandik yarışa bende girdim,herife diyom söylesene nereye gitcem,i dont speak english dedi sonra bi yardırdı anca 3cü bitirdik anasını satim dfgdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Arabayı oyun zamanına göre günde 1 kere satabiliyorsun 48dk'da 1 yani.

Para kasmanın en kolay yolu Esc ye bas menüden Online>Job>Rockstar Created>Mission

Hızlı ca missionları yapıp bittiğinde genel menüden Random u seçerek, daha az loadingle ve yeni açığın missonlarla hızlı para kazanabilirsin ve zevklilerde.

Buara da Heist için bir GTA Online başlığı açalım heist olur, mission olur, race olur yani beraber online olarak yapabileceğimiz aktiviteler için. İlk 3 heisti bitirdim pug ile ama 3. ve sonrası için konuşarak oynamak gerekiyor gerçekten ve heistler aşırı zevkli.

GTA5 Online Acc: -Solidhammer-

Başında ve sonunda tireler var ekleşelim akşama da konuyu açıp detaylı bilgilendirme yapayım.

Araçlar içinde şu sheet'i ekliyeyim karar vermeniz kolaylaşır alırken. Ama tavsiyem ilk olarak 525k GTA$ biriktirip Armored Kuruma'yı alın questlerde çok işe yarıyor.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1g2Qy84YUrYu_YCcdjMhzDGuNMzwNtjVjIJzdRmrHu6Y/edit
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...