Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

dota2 yle başlamıştım mobaya, bi süre oynadım kötü değildi ama çok da sarmadı beni, lol denedim, mekanikleri daha hoşuma gitti, oynuyorum hala arada açıp. Birini seven birini sevmek zorunda değil tercih meselesi bu, niye birbirinize oynadığı oyun üzerinden aşağılama gereği duyuyorsunuz?

Dotada çok takılmadım o yüzden pek bilmiyorum komünitesi nasıl ama lol oyuncuları tam leş, çoğu oyunda dakika 5de mute luyorum yarısını.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

di mi kendisinin mac gunleri herkese laf yetistirmesi communitymizi cok ileriye tasiyor halbuki.
simdi lol ve recep ivedik konulari yuzunden 1 haftada cahil kaldik :(

öyle deme abi kendi yaptıkları şey her zaman en doğrusu en iyisi başkaları yaptığında alaycı tavırlar aşağılamalar falan. Klasik çomar yani
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Forumda guncelde en cok lol ve recep ivedik başlıkları olmaai ne kadar kötüye giden bir community olduğumuzun isareti :(

k1nJo said:

di mi kendisinin mac gunleri herkese laf yetistirmesi communitymizi cok ileriye tasiyor halbuki.
simdi lol ve recep ivedik konulari yuzunden 1 haftada cahil kaldik :(

KA_BUM_TIS
Sosyal ağlarda paylaş

APM belli bir seviyenin altında kötü. Sonrasında çok takılmamak gerekiyor. Zamanla kas hafızasıyla, daha iyi olmayla, daha hızlı analizle artıyor zaten.

Altını çizeyim, belli bir seviye altı cidden çok kötü. Dota 2 oynarken, arkadaşlara yardım ederken kahroluyordum. O kadar sıkıcı oynuyorlarki çok bayıyordu. Kendini sürekli iyi zanneden 3k arkadaşlarım, kendi karakterlerini izliyorlardı (neredeyse) tüm oyun.

D:
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
feverfeverray said:

ya ben yine yayın yapıyorum; https://www.twitch.tv/minaplays

bu arada eskiden tr'de (meh) diamond ligindeydim. oyunu bıraktığımdan beri toparlayamadım popişi. gold 5 ve gold 1 arası oynayan birisi var mı bizden? güçlerimizi birleştirelim.

ben geçen sezon diamond bitirmiştim de bu sene gold1-3 arası dolanıyorum.
eskisi gibi oynayamıyorum ama, daha da düşerim. yaşlanmışım resmen, refleksler konsantrasyon falan hikaye olmuş. bi de fazla casual oynayıp ciddiye alamıyorum eskisi kadar
Sosyal ağlarda paylaş

allahım cıldırcam son 2 gün. 2 gün sonra lolü silcem albion geliyo. iyice saçmaladılar oyunda. Velet oyunu oldu Sezon 5ten sonra 4te tank metası geldiğinde iyice zorlaşmıştı oyun şimdi çok aptalca bi seviyede. Hele çıkan son hero ne kadar boktan dandik bi hero olduğunu söylemeyeceğim bile. Yaratıcılık sıfır. Hep aynı skill animasyonlar. Low skill cap high damage olayını kıramamışlar hala Yani kompleks oyun mekaniği olan heronun doğru oynandığında çok fazla üstünlük sağlaması gerekiyor mantıken ama Gelip size Syndranın 7 top ile Ulti atıp tek atması yani bırakın abi saçmalıktan öte değil. Ezik velet oyunu oldu iyice.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...