Jump to content

Allure-

=o=
 • Mesaj sayısı

  856
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Allure- hakkında

 • Rütbe
  Allure-

Son profil ziyaretçileri

464 kez ziyaret edildi
 1. Allure-

  Boşananlar kulübü

  boşandıktan sonra yaptığın ilk seks nasıl keyifli olur var ya üff
 2. Allure-

  Çekmeyen polo yaka tişört

  timsah logosu her ne kadar itici de olsa kalite anlamında lacoste > x (burberry falan dahil) h&m polyesteri basıyor, zara'nın da kullandığı iplik 20/1 veya 30/1 (bunun maliyeti TL). lacoste gidiyor 60/1-60/2 pamuk iplik kullanıyor (maliyeti $), fiyatta doğal olarak pahalı oluyor. ha adam lacoste markası, royalty vs. saçma sapan fiyat çekiyor ama zaten bu fiyatlar haricinde kaliteli polo yaka t-shirt çok göremedim.
 3. Allure-

  Boşananlar kulübü

  ev tatlıymış ya, birazcık büyük bir koltuk koy, salonda sevişirsin. evde rutubet oluyor galiba, tavanı ahşap ile kapladıklarına göre.
 4. Allure-

  WoW Classic Ana Konu

  world pvp zevkli diyen gelsin A:H oranı 30-70 olan bir serverda oynasın hehe, tavuk gibi kaldık resmen, BRM'a ne Thorium Point'ten ne de Morgan's Vigil'den gidebiliyorum. hayır bir de genelde 1v1 yapmaktan aciz insanlara ölüyorum o çok canımı sıkıyor. (sp, lock haricinde onlar zaten rahat sololuyor beni.) aynen milletin powerplay hastalığı keyfimin içine etti, ulan max 1-2 saat oyun oynayacaz yani, siyah beyaz koşma simülatörüne çevirdiler.
 5. Allure-

  Boşananlar kulübü

  *flörtleşirken
 6. Allure-

  WoW Classic Ana Konu

  mage isen her türlü kasıyorsun ben onu anladım yani, epl questleri yapsam 1 çanta thorium shell gider, gitsen ah'den mat alsan zaten 15g gidiyor.
 7. Allure-

  Boşananlar kulübü

  koç üni + maslak'ta yaşayan beyaz yaka popülasyonu nedeniyle sarıyer aşırı revaçta, merak ettim baktım da hakkaten köpek bağlasan durmayacak dairelere 1.500 lira demişler, beşiktaş'a bağlamış o konuda. illa sarıyer olsun gibi bir derdin olmaz ise bahçelievler'i tavsiye ederim, taksim'e sarıyer'den daha yakın (dolmuş/marmaray/otobüs/metrobüs) ve sakinlik/temizlik açısından en az sarıyer kadar iyi bir semt. senin özelinde olan birşey değil bence her erkek için geçerli bir konu zaten, red pill falan diyecem de bu konuları savunan tayfa genelinde baya cringe/ezik. kadın-erkek ilişkisi = koşullu sevgi, en sadığı bile, evli olanlar dahil, kendini iş ortamında/arkadaş ortamında buluyor.
 8. Allure-

  WoW Classic Ana Konu

  DM:N Tribute run sololamayı başaramadım hala ya yoksa epic mount'a kadar burada takılcam.
 9. Allure-

  WoW Classic Ana Konu

  g o T o RE T a IL
 10. Allure-

  WoW Classic <Overkill> Ashbringer - Horde

  pet ile baron çekmeyi öğrenemedim daha, raid wipe yersek kızmayın sonra
 11. Allure-

  WoW Classic <Overkill> Ashbringer - Horde

  aaa hunter mı lazım haha, daha yeni 60 oldum gerçi ama aynı gün t1 eldiven aldım, toplarım kısa sürede. paid transfer+faction change açılınca gelirim ben de
 12. Allure-

  Master Kredisi

  https://prodigyfinance.com/ buradan bakmıştım mba için finansman, undergrad akademik başarım da yerlerde olduğu için %5 burs bile alamam herhalde. gerçi benim istediğim program 87k € + 13-14k € paris'te 1 sene yaşam masrafı ondan baya saldım bu konuları hehe
 13. Allure-

  Ayasoyfa WoW Classic Guild

  batı bizi kıskanıyor... 😖🍆💦
 14. Allure-

  WoW Classic Gold Kasma Taktiği (Horde Side)

  iyi madem ben de ally için paylaşayım. blasted lands - nethergarde keep'teki alchemy vendorundan elixir of demonslaying recipe var, 90s alıp 3g'dan AH'de satıyorsunuz çünkü cooldown'ı yüksek ve baya talep görüyor. benzer şekilde frost oil ve birkaç tane daha recipe'i düşük alıp yüksek satın, market inefficiency'i exploit edin, ayı gibi arbitraj yapın dostlar.
 15. Allure-

  Elde Mouse Kaynaklı Ağrı Çözümü

  şunlardan çöz bir tane, bizde dağıtmışlardı da ben çok mouse kullanmıyorum zaten. https://www.akakce.com/mouse-pad/en-ucuz-kensington-yuksekligi-ayarlanabilir-jel-siyah-fiyati,420078070.html
×
×
 • Yeni Oluştur...