Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

3 saat önce, goldbären dedi ki:

fortnite beleşken yine de papçi kalmamız ilginç ama.

pubg daha önce geldi biliyosun (hatta epic ile kavga ettiler fortnite klon olduğu için). uygun bi fiyatlandırması vardı ve alım gücümüz uygundu. o baya bi yürüdü. muhtemelen streamerlar da fortnite çıkmasına rağmen pubg oynuyorlardı o yüzden o destek devam etti.

fortnite çıkış sonrası hayvan gibi para döküp en ünlü isimlere fortnite oynatıyodu ama bizim ülkedekilere vermedi tahminimce. zaten pubg yeterince popülerdi (hatta kızlara bile erişme seviyesinde bir popülerlik). gameplay ve görsellik çok daha iyi, kitle de var. değiştirmek için para dışında bir sebep görmüyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

çoğu streamer'ı öldürdü hatta fortnite sponsorlu yayınları 2018 başlarında başladıydı. pubg'de 10bin abonesi olan yayıncılar fortnight yayınları sırasında 3-4 binlere kadar düştü, sonra da unutuldular iyicene.

ama reklam işini çok güzel yaptılar ufak çocuklara. sonra ninja patladı filan, ünlülerle beraber oyunlar vs. derken duymayan kalmadı fortnaytı. 

Sosyal ağlarda paylaş

o, aslında sürecin sebeplerinden değil sonuclarından. pubg ekibi baktı hem legal olarak hem de market olarak epic'e kaybediyorlar; bari mobil piyasasına erken çıkalım da pastayı kapalım diye pushladılar (yani bence pushlamışlardır) ve fortnite'dan önce çıkardılar mobil versiyonu. ki ios'ta neredeyse 1 ay, android'de ise 5 ay önce çıkmış. 

pubg de işte zaten popülerdi, o marka direkt mobile kaydı. ama videodakiler muhtemelen mobilin etkisi, her ne kadar pubg: battlegrounds olarak geçse de.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 21.12.2022 at 00:29, razzRaziel dedi ki:

aha dur daha iyisini buldum, bunun videosu varmış yeni, çok iyi.

bomba bi oyun çıkınca tüm dünyayı değiştirmesi çok süper heh. pokemon go çıkınca ukrayna ve moldova dışında tüm dünya sarıya boyanıyor.

bi ara tüm avrupa fortnite'ın eline düşerken bizim pubg ile diretmemizden gurur duydum sdsf.

oyun fiyatlandırması en etkili faktör ya.

2007 ye bak be. wiçir polak abilerim ve biz hariç tüm dünya wow olmuş. 8+ milyon sub'u 2 ek paket boyunca tutmak harbi büyük iş o devirde p2play oyunda ?

Sosyal ağlarda paylaş

Asus has clocked the twangers off Intel's Core i9 13900K (opens in new tab),

breaching the 9GHz barrier for the first time.

To be precise, the 13900K booted to the desktop running at the minor matter of 9,008MHz (opens in new tab). According to Asus and Intel, this is a new world record.

https://www.pcgamer.com/asus-pushes-intels-core-i9-13900k-over-9ghz-setting-new-world-record/

..

❤️

Sosyal ağlarda paylaş

işlemci frekans hızları 10+ yıl boyunca sürüncemede kaldıktan sonra yeniden yükseltilmeye başlandı gibi ama bunu da zıplama yapan elektrik tüketimi ve ısı üretimi beraberinde izledi bu son nesilde. oyun oynamak için 2 kilowatt kasaları duvar prizine doğrudan bağlamak gerekmez umarım 2030'da.

Sosyal ağlarda paylaş

olum bu ülkede half life oynadım diyen adamla half life muhabbeti yapamıyosun, "deprem düğmesi yasak hehehğehe" den ötesini bilmiyor HL oynadım diyenlerin %95'i dfgsssdv

zaten nuke atılması sekansını deprem diye isimlendiren de başka ülke yoktur, sırf füze düştüğünde ekran sallanıyo diye ahhdfs paçalardan vizyonsuzluk

Sosyal ağlarda paylaş

On 25.12.2022 at 02:37, Xenocide dedi ki:

olum bu ülkede half life oynadım diyen adamla half life muhabbeti yapamıyosun, "deprem düğmesi yasak hehehğehe" den ötesini bilmiyor HL oynadım diyenlerin %95'i dfgsssdv

zaten nuke atılması sekansını deprem diye isimlendiren de başka ülke yoktur, sırf füze düştüğünde ekran sallanıyo diye ahhdfs paçalardan vizyonsuzluk

deprem o kardeşim deprem.
h3qjiat.png

Sosyal ağlarda paylaş

birde soyle bir trick var chrome f12 ile console acip

javascript:!function(){let e=JSON.parse(application_config.dataset["yearinreview_"+JSON.parse(application_config.dataset.userinfo).accountid+"_2022"]).playtime_stats;document.querySelector(".yirlanding_SectionTitle_AmQ9d").innerHTML="You spent "+Math.round(e.total_stats.total_playtime_seconds/3600)+" hours playing this year!<br/><br/>"+document.querySelector(".yirlanding_SectionTitle_AmQ9d").innerHTML,document.querySelectorAll(".yirlanding_GridItem_2VmQC").forEach(t=>{let i=t.querySelector(".yirlanding_BackgroundImage_2UVYU").style.backgroundImage.split("apps/").pop().split("/")[0];if(!i.includes("url")){let n=t.querySelector(".yirlanding_SummaryBlockExtrasCtn_1fY-T"),r=n.childNodes[0].cloneNode(!0);r.childNodes[0].innerHTML=Math.round(e.games.find(e=>e.appid==i).stats.total_playtime_seconds/3600),r.childNodes[1].innerHTML="Hours Played",n.append(r)}})}();

yaziyoruz, toplam oynanan saati gosteriyor yillik.

Sosyal ağlarda paylaş

-karı gibi süpürgeyle zıplıcana erkeksen meydana levye ile gel lan *your favorite küfür here*

diye bağırır atarlı ergen, kulaklığı kafasından boynuna indirip. elindeki beyaz a4 tech fareyi en düşük sensitivity'de aşınmış masaya çarşaf düzeltircesine sürttürürken, haritanın ortasında sağı solu levyeleyerek attığı challenge'a karşılık bekler.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...