Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

On 13.12.2022 at 11:36, Darksun dedi ki:

https://store.steampowered.com/app/1583230/High_On_Life/

Bu oyun yanlış fiyata çıkmış 60 dolar , 92TL eski suggested. Almak isteyen varsa acele etsin yakında düzeltirler ? .

fena değil 1-2 saat oynadım. gameplay tırt ama muhabbetler güzel. rick and morty hayranı için çok iyi.

oturup salonda tv izliyim dedim elemanlarla, 3-5 skeç çıktı onlar bitti sonra bildiğin film başladı. baya düz film akıyor bitmiyor, heralde tüm filmi koymuşlar lol. oyun 40gb falan, yarısı seslendirme ve bu abik kubik şeyler. eğlenceli ya, shooter olarak asla oynanmaz ama saçma sapan şeyler var yarıyor arada.

yalnız 60 dolar aşırı saçma bi fiyat, 1 seneye 15'e düşer o. tl fiyatı fena değil ama yani youtube'dan izlemek daha iyi bile olabilir bişiler yerken falan sdf.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

aha dur daha iyisini buldum, bunun videosu varmış yeni, çok iyi.

bomba bi oyun çıkınca tüm dünyayı değiştirmesi çok süper heh. pokemon go çıkınca ukrayna ve moldova dışında tüm dünya sarıya boyanıyor.

bi ara tüm avrupa fortnite'ın eline düşerken bizim pubg ile diretmemizden gurur duydum sdsf.

oyun fiyatlandırması en etkili faktör ya.

Sosyal ağlarda paylaş

59 dakika önce, razzRaziel dedi ki:

bi ara tüm avrupa fortnite'ın eline düşerken bizim pubg ile diretmemizden gurur duydum sdsf.

lan aynı şeyi yazacaktım dsgsdf ne biçim direnmişiz helal

bir de gta hype'ımız hiç bitmemiş sdfs tam biter diyosun hop gta 4 geliyor. bütün dünya oynayıp bitirmiş başka başka oyunlar çıkıyor biz gta gta, tam bitecek diyosun hop gta 5 geliyor sdfsdv

pokemon hype'ı da korkunç. bütün dünyayı bi anda ele geçirip aşırı hızlı bir şekilde de yokolması. Çok tatlı video olmuş ibretlik paylaşım bastım repini

üstelik pokemon go bizde çıkmamıştı bile. korsan apk indirip oynamak zorundaydık. vay anasını ya. sonra da darbe oldu lol

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...