Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

5 saat önce, Silphatos dedi ki:

new world, coffee stain, saber, 3drealms, deep silver, volition, gearbox, piranha bytes, thq nordic, aspyr, flying wild hog bunlar sadece benim bile bildiğim, oyunlarını oynadığım şeyler

"benim BİLE bildiğim" diyen adamın STEAM'inde 4,365 oyun var...

sen de bil zaten Silph.

Sosyal ağlarda paylaş

On 25.01.2022 at 09:36, axedice dedi ki:

İlk çıktığı yıllarda Harbiye Askeri Müzesi'nin oralarda bi oyun fuarı yapılmıştı bilmem hatırlayan var mı, gidip denemiştim orda. Ve o dönemki fpslerle kıyaslayarak ne kadar sıradan bi oyun lan millet neyini hypelıyor diye şaşırmıştım. Hayatında half life görmemiş, görse de beceremeyecek konsolcu bebelere hitap ediyordu işte, üstteki vidyodan da belli faillanamayacak level design, zar zar damage yiyip hiç bi etkisini görememe falan tam bi console shitto. Yere göğe sığmayan tüm özellikleri için bkz:

58f4a399b9b17.jpeg

compex değil mi dediğiniz, baya yaptılar onu hepsine de gidiyordum. içeri giriyorduk zaten paso oyun başka birşey yoktu. half-life'ı falan ilk orada oynamıştım. resmen yeni çıkan oyunları tanıtıyorlardı. dungeon keeper'ın standı vardı fdsfsd

Seru tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

1660ti da neredeyse o fiyatlara satılıyor zaten.

Kendime kızıyorum ben hala niye 2-3k daha verip 5700XT, 2070 filan almadım diye. Para da vardı yani. Sözde 5600XT yeter, RTX 4000'e güncelleriz diyorduk... Önümüzdeki nesle düzelir diye umalım.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, GERGE dedi ki:

1660ti da neredeyse o fiyatlara satılıyor zaten.

Kendime kızıyorum ben hala niye 2-3k daha verip 5700XT, 2070 filan almadım diye. Para da vardı yani. Sözde 5600XT yeter, RTX 4000'e güncelleriz diyorduk... Önümüzdeki nesle düzelir diye umalım.

buna ben de kızıyorum kendime çok. AMA diğer yandan da keşke bitcoin alsaydık gibi bir muhabbet bu. kim bilebilirdi ki ekran kartları böyle erişilmez fiyatlara gelecek...

Sosyal ağlarda paylaş

kendimi çok yaşlanmış hissediyorum. 10 sene önce Rage oynarken grafikleri en iyi oyundu kendisi, sorunlarını felan bir kenara bırakırsak inanılmaz bir duyguydu. şimdi dönüp baktığımda basit bir indie oyun gibi kalıyor.

bugün modern bir AAA oyunu oynarken böyle bir sanal gerçeklik dünyası oluşturulsa hiç sıkılmadan o dünyada yaşarım gibi geliyor. merak ediyorum 10 sene sonra da böyle iyi gözle bakabilecek miyim bu grafiklere...

Sosyal ağlarda paylaş

gta vi yapmıyoruz deseydiler daha çok konuşacak şey olurdu.

rockstar, oyunlarını dibine kadar sağıyor olabilir ve gameplay'leri tartışmaya gayet açık ama teknik ve detaylar açısından sanat yapıyorlar. muhtemelen yine düşünmeden para basacağım ve dibimi düşecerek şeyler yapacaklar. aç gözlülük nedeniyle aptalca şeyler yapmazlarsa tabii.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...