Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

pete hines sayfalarca kod verdi, yarım saat bethesda launcher'da boşa yazmışım, steam içinmiş onlar. hepsi alınmış şimdi. daha da denettirmiyor steam çok denedin diye. bir tanesi her neydiyse bende var diye vermedi. şovu da kaçırdım. hay senin yapacağın işe bethesda.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Steamde doom eternal alan biri retweetlemiş ama çok zaman kaybettim söylemediği için baştan.

of gene blm burda da. Yetmedi.

vermintide 2 warrior priest çok iyi.

suicide squad da bayağı eğlenceli duruyor.

star wars eclipse de hypeladı ama ne tür anlamadım.

SPESSMEHREEN 2 of gaz, rollo da kaptan olmuş.

saints row gene çok makara duruyor.

vaay dune 4x hadi bakalım iyi gider.

mattix awakens’ı indireyim bari sonra, keanu başgan gazladı ahah.

goty adaylarını müziklerinin canlı orkestra potpurisi eşliğinde tanıtmak 10 numara olmuş. Oscar izlesin de öğrensin unuttukları eğlence faktörünü.

It takes two aldı iyi bari. Ahah kazanan adam da aynısını dedi gömdü oscarı.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Bir yıldır FFVII Remake 'i bekliyoruz, şimdi Epic'e gelecekmiş. Önümüzdeki yılın yılbaşı indirimlerine kadar beklemeye devam edeceğim ama sanırım. Tamam, oynamak istiyorum ama o kadar da değil.

Bakmayın fiyatına. Rekor kırmışlar. Gelecekte hep böyle olacak sanırım. ₺399'a çıkan oyunları ucuzmuş diye alacağız artık.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Bu arada ₺699 diye kızıyorum ama oyun Epic Store'da €80'ya çıkmış, düz çevirirsen ₺1249 oluyor. Adamlar aslında bize yarı fiyatına veriyor. ₺699 good guy squire enix fiyatı?

EU'da da isyan çıkmış €80 ne hayvanlar temalı. İnebilir fiyat. ₺399 olsun alırım, üstüne yok.

Sosyal ağlarda paylaş

alınteriyle byte dövmüyorlar örz üstünde çekiçle, 10 kişiye 10 paraya ya da 1 kişiye 100 paraya satarlar, kalanlar da korsana döner gene. rusya vs’ye de sevdiklerinden değil o fiyatlar zaten, sıfır satmamak için. yabancıların vpn ile almasını bloke ettikten sonra alım gücüne göre ayarlayıp sürümden kazanmamak sadece akılsızlık.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Korsana istesem bile dönemem ben zaten, bilgisayarda epey gizli bilgi var. İş ile oyunu ayırmayı beceremedim, evde çalışmam gerektiğinde oyun makinesinden çalışıyorum. İş bilgisayarımı her gün eve taşırdım eskiden, evim yandığından beri bıraktım o alışkanlığı.

Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler GamePasste bi ton Halo oyunu var, ben belki 15 sene önce oynadıydım 1. oyunu ama şimdi bilemedim hangisini oynayayım?( 1. oyun bende mide bulantısı yapmıştı Fallout3te de olmuştu gerçi:S )

Sırayla gitmek falanda istemiyorum o kadar zaman ayıramam şahsen bir seriye, en güzeli hangisi dersiniz single player için?

Mass Effecti de sormak istiyorum, misal onu hiç oynamadım, onun için kaçıncı oyunu önerirsiniz? 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...